Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mi a prüdéria? fórum

Mi a prüdéria? (tudásbázis kérdés)


29. CsillagTM (válaszként erre: 28. - Ann51)
2010. jún. 27. 01:02
ezt komolyan kérdezed?
28. Ann51 (válaszként erre: 1. - M. Monroe)
2010. jún. 26. 20:44
Azt mondja rám valaki, mert nem akarom az orál szexet - anál szexet, hogy prüd vagyok. Tényleg az vagyok ?
27. cel
2009. jan. 5. 23:32
Szerintem van prűd társadalmi réteg, de nem attól prűdek, hogy a férfi dönt, hanem attól, ahogyan a szexualitást kezelik, illetve nem kezelik.
2009. jan. 5. 23:25

"Mert tudod a prűd társadalmakban mindíg a férfi dönt"


Nofene! Ezt nem is tudtam hogy van prűd társadalom! Én egész idáig azt tudtam hogy az patriarchátus. Prűd csak egy személy lehet.

25. d77e128ed9 (válaszként erre: 24. - M. Monroe)
2007. jún. 11. 21:13
:))
24. M. Monroe (válaszként erre: 23. - D77e128ed9)
2007. jún. 11. 12:37

Fruzsen, köszönöm, nyertél!

A legjobb választ Te adtad, ha a kifejezést kizárólag a szexualitás vonatkozásában tárgyaljuk.

Zseni vagy!!!Gratulálok!

hogy mi a nyeremény,????

a NYEREMÉNY: ŐSZINTE ELISMERÉSEM ÉS ISZOM EGY HIDEG FRISSEN FACSART NARANCSLÉT A TISZTELETEDRE:

EGÉSZSÉGEDRE!

szép napot.

M. Monroe

2007. jún. 10. 21:56

Prűd, püdéria

Álszemérmes viselkedés. A prűd ember elítéli a nemiségre, szexualitásra vonatkozó bármilyen megnyilvánulást, és felháborodik mások ilyen irányú cselekedetein.

22. opium (válaszként erre: 21. - M. Monroe)
2007. jún. 10. 19:23

nem izgulok :)

csak frissíteni akartam, de már nem volt sehol..

nekem annyira nem fontos :)

21. M. Monroe (válaszként erre: 19. - Opium)
2007. jún. 10. 19:16

Semmi izgalom. Mára pont elég ennyi.

Visszahozom az biztos:)))

20. M. Monroe (válaszként erre: 14. - CILUSKA)
2007. jún. 10. 19:13

Ciluska, jaaaj, ugyan ment levél, de a Te homokórád előbbre van az ényimnél. Bocsáss meg!

Persze egye fene, amint látom a képeken Te sem vagy se szemforgaró, se a jót nem veted meg.

Tehát megegyezhetünk , ha úgy gondolod.

Mert tudod a prűd társadalmakban mindíg a férfi dönt.

De most ezt szívemből mondtam, minden fogalomtól függetlenül.

19. opium
2007. jún. 10. 19:10

hova lett a másik, templomkertes topik?

Hoxa takarított? :D

2007. jún. 10. 18:51

Ciluska,ne keverjük a szezont a szaszonnal:))

A vicc az vicc.

A tudás pedig : kincs.

Van akinek van, van akinek, nincs:)))

Noooo, nem Rád gondoltam, bocsi!

Nekem sincs sok belőle, csak talán a tapasztalatom több, s ez sem erény, inkább a végzet hatalma, mert több homok folyott le már az én homokórámon, mint a tiéden, s ez bizony nem erény, de az idő múlása.No és a tapasztalatok gyülekezése.

Tehát ne keverjük össze a dolgokat. A vicc, az független a mi tárgyunktól, de az asszociációs képességtől nem....

Vissza az eredeti gondolathoz, Prüdéria, az lehet ám még szociológiai fogalom is.Az ám, házám!:))

17. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 16. - M. Monroe)
2007. jún. 10. 18:40
:DD
16. M. Monroe (válaszként erre: 15. - 1a50c86bb0)
2007. jún. 10. 18:37
Én "teát" prédikálok és márkás száraz vörösbort iszom, mértékkel.:))
15. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 13. - M. Monroe)
2007. jún. 10. 17:59
Ezek szerint megvolt a lada sor. :D
14. CILUSKA (válaszként erre: 9. - M. Monroe)
2007. jún. 10. 17:57

Ha valaki prűd, attól még gyereket "tud csinálni".

A prüdériának éppen az a lényege, hogy kifelé, mások irányába mutatja azt, hogy ő milyen erkölcsös, pedig....

A prüd emberre azt is mondják, hogy erkölcscsősz, illetve szemforgató.

A prüdség nem keverendő össze az intimitással.

2007. jún. 10. 17:50

Antea!

Én is szeretem a teát, sőt az ügyben kissé prűd vagyok-:)

Öt után már csak finom tejes nyugtató Earl Grey teát iszom, természetesen az inasom szolgálja fel a családi ezüstön, kínai porcelán csészében.:))

12. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 11. - M. Monroe)
2007. jún. 10. 17:41
Sok volt a kave, vagy mas okozza a hiperaktivitasod tuneteit?
2007. jún. 10. 17:38

Komolyan, a kérdés ÖNMAGÁBAN az volt MI A PRÜDÉRIA??

Emberek, hát senki nem néz, csak lát?

Prüdériáról lehet beszélni az iradalomban , mint stílusjegy használatában.

lehet beszélni a divatban, mint konzervatív öltözködésben.

Nos segítettem, folytassátok, ne csak a " huncutságon" játjon az eszetek!!!:)))

10. Nike (válaszként erre: 8. - E71af41436)
2007. jún. 10. 17:36
Hát, a prüdéria tényleg az álszent, túlzásba vitt álszemérmesség, úgyhogy te az elveid miatt simán csak szemérmes vagy, és nem prűd.
2007. jún. 10. 17:34

A témához találtam egy vicet. Ime:

Apa prűd,

Anya prűd,

De én akkor hogyan születhettem?

2007. jún. 10. 17:17

szerintem szemérmesség.

és semmiképpen nem álszentség.jómagam elég prüdnek tartom magam,mert valahogy úgy gondolom hogy az intimitás azért intimitás,hogy csak én illyetve a párom foglalkozzon vele.

másra nem tartozik.

7. M. Monroe (válaszként erre: 5. - Huzsu52)
2007. jún. 10. 17:11

Huzsu! a kérdés most az, hogy mi a prüdéria?

Ha nem tucc elszakadni a templomkerttől "valami kell neked is" kissé torzítva az idézett régi slágert.

Tehát összpontosíts, de ne rám, de a kérdésre!

Kapisi?-:))

2007. jún. 10. 17:03
Hat nem a templomkertben szexeles :D
2007. jún. 10. 17:02

Kedves Monroe!Ha jól látom,Te vetetted fel elsőnek ezt a kérdést.A szeretkezés és a templomkert is szent és sérthetetlen számomra.Szeretkezésben(ami szerintem két ember legbensőbb dolga) minden megengedett,csak legyen elég fantáziád hozzá,de nem mindenütt.Én konzervatív vagyok,Te szabad szellemű.Így kerek a világ.Nem kell ennyire felkapnod a vizet,ha egy általad feltett kérdésre valaki megírja a saját véleményét és nem kell azonnal szavazást indítani.

Ismét csak azt tudom írni,ha Neked ott esik jól,akkor tedd meg.Én hagylak élni és hagyom hogy élvezd a boldogságot,ha Neked csak ennyi az igényed,hogy ezt a templomkertben éld át.Te nem válaszoltál az én kérdésemre,hogy láttál-e már kuplerájban imára kulcsolt kézzel üldögélni valakit.Ha nem érted a feltett kérdésemet,akkor a válaszomat sem fogod megérteni.Így tartom magam a kérésedhez: nem háborúzok,csak fogadd el,hogy ha felteszel egy kérdést,arra lehet olyan válasz is,ami nem kedvedre való.Gondolom ezt belekalkuláltad.Ha igen,akkor nyugodj bele.

szia Zsuza

4. M. Monroe (válaszként erre: 3. - M. Monroe)
2007. jún. 10. 16:41

Egyébként, most itt a KÉRDÉS, mi is az a prüdéria?

Kapisi,_:))

3. M. Monroe (válaszként erre: 2. - Huzsu52)
2007. jún. 10. 16:39
Tudod huzsu az Isten,vagy a természet nem azért adta ezt az érzést, hogy vitára bocsássuk, vagy máglyára vessük,de éljünk és élni hagggggyunk vele mindenkit aki és ahol a boldogságáért teszi.-:))
2007. jún. 10. 16:32

Kedves Monroe!

Az előbb írtad,hogy szeretkezz,ne háborúzz!!

Megfogadtam tanácsodat,de azért annyit kiegészítésül: hidd el én is szeretkezem.Nem vagyok álszent,de változatlanul tartom a véleményemet,hogy mindennek megvan a helye.A templomkertet szerintem nem szeretkezésre találták ki,de ha Te ezzel a véleménnyel nem értesz egyet és ezt prüdériának nevezed,ha valaki leírja,akkor legyen prüdéria.Az élet bizonyos dolgairól úgy látom nagyon különböző a véleményünk,ami nem gond.Én megírtam,ha neked ott jó,akkor tedd meg.Tiszteletben tartottam a Te felfogásodat.Ezt viszont is elvárom.Zsuzsa

2007. jún. 10. 16:24
Mi a prüdéria?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook