Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mi a különbség az esti és a digitális tagozat között? fórum

Mi a különbség az esti és a digitális tagozat között? (tudásbázis kérdés)

5. 31bc25d879 (válaszként erre: 4. - Pandi93)
2014. jún. 25. 19:52
Mindenképpen érettségizz le, ez ne legyen kérdés!
2014. jún. 25. 19:49
Én úgy hallottam, itt a környékbeli iskolába, hogy heti 2-3 napot délután ugyan úgy be kell járni, ahol adnak le anyagot és segítenek ha kell, mint az estinél csak könyvek nem kellenek, mert minden egy internetes felületen lesz, vizsgázni is félévente ugyan úgy. Csak azt nem tudom, hogy ez mennyivel nehezebb vagy talán könnyebb mint az esti vagy nappali? Gondolkozok azon, hogy leérettségiznék
2014. jún. 25. 19:31

Szerintem is valahogy így, ahogy Ikebana írta.

Digitalis = internet alapú szerintem, csak már ez a neve. Én jártam ilyenre. Az interneten keresztül vizsgázol egy-egy modul végén. Meg van határozva, hogy van kb. 3-4 hónapod egy-egy modulra. A modulok végén belépsz és van két órád vagy félnapod, hogy a tesztet kitöltsd. Aztán a tanfolyam végén személyes vizsga írásban, szóban, gyakorlatban.

Kb. ennyi

2014. jún. 25. 19:16
Az estin élőben hallgatod az előadót, a magyarázatot, feltehetsz kérdést, jegyzetelsz stb, heti x alkalommal, adott óraszámban. A digitálist nem ismerem, de a nevéből adódóan digitális úton tanulsz. Tehát megküldik neked az anyagot a gépedre vagy CD-n aztán gondolom tesztek vannak. Hallottam olyanról is, hogy bizonyos időközönként személyes konzultációra is lehetőség van. Aztán vizsga élőben, adott helyszínen.
2014. jún. 25. 19:10
Mi a különbség az esti és a digitális tagozat között?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook