Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mért nem mondja/írja le, hogy: szeretlek? fórum

Mért nem mondja/írja le, hogy: szeretlek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. okt. 22. 12:43
Szia.Ha van kedved,csatlakozz a másik fórum beszélgetésünkbe,ott ilyesmiről van szó,mint amire te is keresed a választ.A címe:"Szeret vagy nem?Segítsetek!"Többen járunk hasonló cipőben,mint te.De amúgy röviden:szerintem megy ki a divatból ez a szó.Van aki csak mutatja,mert kimondani nehéz illetve feleslegesnek találja.Ha sokat mondogatják amúgy is zavaró már-szerintem.Indítottam ezzel kapcsiban szavazást is,ha van kedved majd nézd meg,s szavazz!
2009. okt. 22. 12:41

Szerintem ez nem általánosítható csak kimondottan a férfiakra, mert bizony vannak olyan nők is, akiknek nehezükre esik ezt kimondani. Totál természetfüggő szerintem. Pl. nekem eddig minden párkapcsolatomban a férfi volt az, aki hangoztatta, hogy szeret, én pedig nem igazán, sőt..

Erősnek akar mutatkozni és emiatt lehet, nem? :)

2009. okt. 22. 12:39

mert más érzelmi hozzáállásra nevelték őket, ehhez jönnek az egyéni adottságok is....

lehet zárkózottabb, rossz tapasztalatai vannak, én a párkapcsolataimban inkább a mindennapi apróságokon, viselkedésben, szituációkban "mértem" le, hogy hogyan viszonyulnak hozzám.

2009. okt. 22. 12:39

1. Mert nem gondolja, hogy ez ennyire fontos.

2. Mert máshogy fejezi ki a szerelmét, minek erről beszélni.

Egyébként kettőnk közül a férjem mondta ki először, és annyira meglepett vele, hogy meg sem bírtam szólalni.

2009. okt. 22. 12:36
Mért nehéz a férfiak többségének kimondania azt, hogy szeretlek? Vagy sms-ben leírni? Esetleg ha kimondja a bizonyos szót, akkor mért teszi hozzá: szeretlek...ölelni. ??? :D
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook