Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mért nem mondja/írja le, hogy: szeretlek? fórum

Mért nem mondja/írja le, hogy: szeretlek? (beszélgetős fórum)


1 2 3
35. 18a7cc6dd9 (válaszként erre: 32. - C82ae2485b)
2009. okt. 22. 15:40
Mióta vagytok együtt?
34. Noj84
2009. okt. 22. 15:22
hmm.. nekem az első naptól kezdve minden nap mondja, már 4 és fél éve.
2009. okt. 22. 15:01

Én nem is mondtam először a férjemnek, hogy szeretem, hanem búcsúzáskor amikor szálltam be a kocsiba, és ő megakart csókolni, ijedtemben, olyan zavarba jöttem, hogy levertem a visszapillantó tükröt, még szerencse, hogy nem tört le:-)

És bár nem mondtam ki, ő egyből érezte, és a mai napig is ez az egyik legkedvesebb emléke.

2009. okt. 22. 14:56
Az én kapcsolatomon is még jócskán rajta van a gyerekcipő, és az a "szó" is mindig ott zizeg a fejemben és gyomromban, mégsem engedem gyakran turnézni. :)
2009. okt. 22. 14:44
Igen, azt hiszem nekem is még az "újdonság" varázsa, hogy mindenhol csak ezt a szót mondogatnám. :)
2009. okt. 22. 14:43
Azért én szeretném,ha néha kimondaná,hogy szeret,vagy csak úgy megölelne.De sajnos a párom nem ilyen,ez van...Rengeteg okot mond,hogy miért nem mondja,de szerintem az csak a "rizsa" :(
29. d029ea20ca (válaszként erre: 28. - C82ae2485b)
2009. okt. 22. 14:35
Teljesen igazad van!Én is mindig ezt mondom a férjemnek. Nem mondani kell, gy kell viselkedni, hogy a másik érezze fontos neked. Én nő létemre nem szeretem állandóan mondogatni.A legelején viszont mikor még új volt az érzés szívem szerint világgá kürtöltem volna, hogy szerelmes vagyok!
2009. okt. 22. 14:28
Én sem szeretem gyakran mondogatni, sőt... minek? Ez nem egy elcsépelésre ítéltetett szó, annál sokkal nagyob a súlya. Viszont ezek mellett is csupán egy: SZÓ... amit pl. párom gyakran mondogat, de én csak akkor hiszem el neki, ha tettek is társulnak hozzá. Akkor is tökéletesen elégedett lennék, ha minden tettén, tekintetén, érintésén érezném, és soha nem mondaná...
27. Gligi
2009. okt. 22. 14:22

Mert nem mondani, hanem éreztetni kell ☺

Minél ritkábban mondja valaki a szeretlek szót annál nagyobb értéket képvisel a másik fél számára ☺

26. 18a7cc6dd9 (válaszként erre: 25. - Reni79)
2009. okt. 22. 13:52
Ugye-ugye? Azért győz az igazság xD kell mondani!!! :D
25. reni79
2009. okt. 22. 13:42
Nekem minden nap mondja és sms-ezi.És ha nem vágom rá hogy én is,akkor visszakérdez hogy Te nem?????:-)
24. survivor3 (válaszként erre: 23. - 18a7cc6dd9)
2009. okt. 22. 13:38
uhh
23. 18a7cc6dd9 (válaszként erre: 21. - Survivor3)
2009. okt. 22. 13:36
Ja, mikor meztelenül kell rohangászni, akkor nem szégyenlősek :D
22. 18a7cc6dd9 (válaszként erre: 19. - Roni24)
2009. okt. 22. 13:35
Nagyon örülök, hogy ezt leírtad!!! Mi 8 hónapja vagyunk együtt, de kb 4 hónapja érzem azt, hogy ÉN szeretem őt, de érzem azt is hogy ő is szeret, csak még talán nem eléggé. Az tuti, hogy senki nem viselné el a folyamatos veszekedéseimet de ő nem hagy el így sem. Amúgy volt, hogy iszogattunk és megkérdeztem, hogy szeret-e, ő pedig azt mondta, hogy szeret, erre én: nem csak úgy mondod? Ő meg a fülembe súgta vagy 15-ször, hogy szeretlek, nagyon nagyon...az nagyon jó volt. :)
21. survivor3 (válaszként erre: 1. - 18a7cc6dd9)
2009. okt. 22. 13:31
Lehet, hogy szégyenlősek.
2009. okt. 22. 13:30

Én is azok közé a nők közé tartozom, akik nehezen mondják ki ezt a szót. Nálunk is a párom sokszor mondja, én sosem. Inkább kimutatom.

Azt pedig kimondottan utálom, ha valaki még a telefonbeszélgetés végén is ezzel búcsúzik, vagyis szinte kötőszónak használja. Szerintem így veszít az értékéből ez a szó.

19. Roni24 (válaszként erre: 15. - 18a7cc6dd9)
2009. okt. 22. 13:28

Napra pontosan nemtudom, de több mint fél éve együtt voltunk már! Talán volt az 7-8 hónap is!

Az biztos, hogy én majd bediliztem az érzéseimtől, attól, hogy nemtudom biztosan hogyan is érez irántam! Én fülig beleszerettem, és muszáj volt elmondanom neki! Tojtam a női büszkeségemre, azt akartam, hogy tudja, mit érzek iránta!

Amikor először mondtam neki, ő nem mondta, még azt sem, hogy "én is", csak annyit, hogy jó érzés, hogy ezt mondom! :S

Ez most biztos hülyén hangzik, mert ilyenkor a legtöbben azt várják, hogy azt mondja "én is szeretlek". Én is valami hasonlót vártam volna, és nem esett jól, hogy nem mondta!


Ugyanakkor nem lett volna őszinte, ha csak azért mondja, mert ez a válasz az én "szeretlek"-emre!


De utána még eltelt vagy másfél-két hónap, volt egy összeveszésünk (nem emiatt), és ezt követően volt egy nagyon őszinte beszélgetésünk. Illetve akkor inkább csak ő beszélt! Színt vallott, és villámcsapásként ért a meglepetés, hogy szerelmes belém, hogy nagyon szeret, és nem akar elveszíteni!

Én sem tudtam erre mit mondani, csak repestem a boldogságtól! :)


Szerintem NE nyaggasd ezzel, mert ha ki is mondja már nem fogod tudni, hogy tényleg úgy is gondolja, vagy csak azért mondja, mert ezt akarod hallani!


Jobb ha váratlanul ér ez a szó, sokkal őszintébb! :)

Mióta vagytok együtt?

2009. okt. 22. 13:20
Szerintem a férfiak többsége nem igazán akarja kimutatni az érzéseit.Mert ezzel úgy gondolja gyengébbek a szemünkben.Pedig nem .De ezt Ők nem így vélik.
2009. okt. 22. 13:17
Sziasztok. Valóban a férfiak többsége nehezen mondja ki az érzéseit, pedig a nők többségének erre szüksége van. Az én volt férjem sem volt "kimondós" típus. Tudtam és ma is biztosan tudom, hogy nagyon szeretett, mégis hiányzott. A mostani párom ha nem is minden nap de gyakran mondja, hogy szeret, minden nap "udvarol" valamivel. Azt hiszem ezzel vett le a lábamról.
16. spinneli (válaszként erre: 15. - 18a7cc6dd9)
2009. okt. 22. 13:10
abszolút nem kéne.
15. 18a7cc6dd9 (válaszként erre: 13. - Roni24)
2009. okt. 22. 13:08
És hány hónap után mondta ki őszintén? Én mindíg ezzel nyaggatom, lehet nem kéne :S
14. Vikuc
2009. okt. 22. 13:04
Az én férjem is ugyan ez!!! Nem szívesen mondja ki,szerinte ezt éreznem kell.Mindenkinek más a szeretetnyelve.Én is sokszor mondom neki,és bújós típus vagyok.Ő nem.Ő úgy fejezi ki hogy gondoskodik rólam,figyel rám.De azt nagyon.Kár erőltetni,én már megtanultam.:)
13. Roni24 (válaszként erre: 1. - 18a7cc6dd9)
2009. okt. 22. 13:02

Ha valaki őszintén, szívből szeret, annak nem nehéz kimondania!

Az én párom azt állította magáról, hogy Ő nem tudja kimutatni az érzéseit, sose mondta még senkinek, hogy "szeretlek"!

Mint kiderült, NAGYONIS ki tudja mutatni az érzéseit, talán jobban is mint én! :)))

Viszont jó pár hónap telt el, mire ki is tudta mondani, de akkor magától, szívből mondta!

Soha nem kértem, hogy mondja, mert ha csak azért mondta volna mert én azt akarom hallani, az nem lett volna őszinte!

Több mint 6 éve vagyunk együtt, nem mondja ő sem állandóan, nincs elkoptatva a szó, nem vált sablonossá, de mindig akkor mondja amikor a legjobban esik... :)))

12. 18a7cc6dd9 (válaszként erre: 10. - D029ea20ca)
2009. okt. 22. 12:57
Tudod, csak lennénk már akkor, mikor ezerszer komolyabban gondloja, mint én :D
11. 18a7cc6dd9 (válaszként erre: 9. - Panna77)
2009. okt. 22. 12:56
Ezzel tökre egyetértek! Viszont írtó hülye vagyok ilyen téren, mert mikor magától mondta/kb kétszer/, akkor meg belekötök, hogy minek mondja, ha nem érzi. Szóval nehéz rajtam is kiigazodni...Kevés az önbizalmam azt hiszem :S.
2009. okt. 22. 12:50

Szerintem a férfiak csak akkor mondják ki, amikor 100 %-ban biztosak ebben, lehet, hogy később, mint Tet, de ezerszer komolyabban gondolják, mint Te.Tapasztalat:-)

Meg fél az esetleges visszautasítástól, attól, hogy kinevetik... stb...

9. panna77 (válaszként erre: 1. - 18a7cc6dd9)
2009. okt. 22. 12:48

Szerintem vannak ilyen típusú emberek. A férjem is ilyen. :-) Kevésszer mondja, de érezteti. :-)

NÉha jó lenne hallani, de inkább jobb kevésszer hallani (viszont tudva azt, hogy imád), minthogy hallani mindig, de egy nagy üres lufi van mögötte.

8. Fiatal nő (válaszként erre: 4. - Szrencsi_shpirt)
2009. okt. 22. 12:48
Én is így voltam. Nekem is a párom mondogatta nagyon sokat, hogy szeret, én meg nem. Néha meg is jegyezte, hogy rosszul esik neki, de aztán jobban megismert, és rájött, hogy én mutatom inkább és nem mondom. Bár már azóta én is elég gyakran mondogatom neki... Sőt. Most én mondom többször. :-D
2009. okt. 22. 12:47
Igazából én látom rajta hogy érez valamit, ha még nem is olyan nagyon szerelmes...tényleg látszik, érezteti, de nekem szükségem van arra, hogy ki is mondja! Lehet én vagyok ennyire perverz :D?
2009. okt. 22. 12:43
Szerintem azért, mert fél, hogy elveszíti a férfias imázsát, és túl nyálasnak fogja magát tartani, ha kimondja.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook