Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Menyasszonyrablás - Ki, milyen feladatokat tud a férjnek? fórum

Menyasszonyrablás - Ki, milyen feladatokat tud a férjnek? (beszélgetős fórum)


2014. okt. 11. 12:35
You-tuben keres rá, menyasszonyrablás. Egy csomó videó van fent, talán tudsz ötletet meríteni.
10. Tibi89
2014. okt. 11. 11:46

Köszönöm a hozzászólásokat. Vannak köztük jók. Lehet páran félreértették a dolgot.

michelle.r jól írta. Elraboljuk a férj elől a menyasszonyt és valami feladatot kell végrehajtania. (Még az se biztos h lesz, de páran golndolkozunk rajta.)

Angel1988 Köszönöm ez elég jó lehet. :)

Tudom, hogy sokaknak nem tetszik az ilyesmi. Már egy másik oldal másik fórumján megkaptam érte a magamét igencsak durva beszólásokkal.

De kérem tartsátok tiszteletben, hogy van aki tart ilyet van aki nem. A vőfély remélem jó lesz. :). Voltam már én is olyan lagziban amiben nem volt túl jó.

Lényeg a lényeg köszönöm az eddigi hozzászólásokat.

2014. okt. 11. 10:56

Nálunk két feladat volt. Az egyi, hogy 5 megadott szó bevonásával térden állva szerelmet kellett vallania. Ilyen szavak voltak: káposztás tészta, pizza, moszkvics slusszkulcs meg már nem emlékszem mik...

A második feladata tánc lett volna (seprű tánc), de mivel az Uram tud táncolni, ezért az túl könnyű lett volna. :D Így énekelnie kellett egy dalt közösen az esküvői zenekarral. :)

2014. okt. 11. 10:42
Innia kell a menyasszony cipőjéből, vagy valami hasonló baromság. Én utálom az ilyen feladatokat. A vőfély azt hiszi, olyan vicces, közben meg dögunalom az egész, és akkor is jártatja a száját, amikor vacsora van, jön a hülye pajzán, agyonismételt verseivel, amitől az étvágyam is elmegy. A mi lagzink hagyományos lagzi volt, de mondtam, hogy kíméljenek meg az efféle hülyeségektől. Engem kimondottan irritál.
7. michelle.r (válaszként erre: 6. - 12d083b51b)
2014. okt. 11. 10:07

Sose voltál még hagyományos, vidéki lagziban? :DDD


A menyasszony tánc idején elrabolják a menysszony, az ura csak akkor kapja vissza, ha különféle feladatokat teljesít.

2014. okt. 11. 10:03

Bocsi, a címet nem olvastam el rendesen. Most látom, hogy a férj által elkövetett rablások módjára keresel ötleteket!

Ha már éjfélkor meglépnek, amikor elvonulnak, hogy a menyasszony lecserélje a fehér ruhát menyecske-ruhára. Helyette normál utcai ruhában, kisbőröndöt felkapni és máris szökhetnek nászútra. A vendégsereg majd csak észreveszi....

5. 12d083b51b (válaszként erre: 1. - Tibi89)
2014. okt. 11. 07:35

Ha te vagy a vőlegény, akkor igen-igen kínos ez a kérdés!!!

Ha a vőlegény más, én nem igazán rabolnám el a menyasszonyt, nehogy még a végén a te nyakadon maradjon!!!

4. noozimanoo (válaszként erre: 3. - Derengő)
2014. okt. 11. 05:28
Ha nem vagy boldog tőle, tán nem kellett vokna elrabolni senkit... :D
3. Derengő (válaszként erre: 1. - Tibi89)
2014. okt. 11. 00:16

Semmi más gondod nincs?

Király vagy.

Én egyszer elraboltam egy nőt.

6 évet ültem érte.

Valahogy nem dob fel a téma.

2014. okt. 10. 23:56
persze, valaki biztos
2014. okt. 10. 23:54

Sziaztok.


Nemsoká megyek esüvőre. Tud valaki jó menyasszomrablásos feladatokat? Tapasztalatok? Köszi Előre is.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook