Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruáció után miért mutathat többet a mérleg? fórum

Menstruáció után miért mutathat többet a mérleg? (tudásbázis kérdés)


11. Ágio8405 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 9. 21:59
A gyakori pisi csak az elején van, pár nap alatt hozzá szokik a szervezet és már nem kell olyan gyakran.
10. buspics (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 9. 21:27
Igyál egyszerre sokat, utána jó darabig ne.
9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Valakivagyok1984)
2020. jún. 9. 18:16

Szerencsémre nekem nem volt ilyen komoly okom, de amikor rájöttem, hogy alig iszom, elkezdtem kicsit erőltetni én is.

Aztán egyszer csak megszokja az ember, hogy időnként iszik pár kortyot.

2020. jún. 9. 17:06

Ez nálam is így volt.Aztán lett nagy műtétem mely után közölték,ha nem iszok meg 1,5-2Litert 1 nap akkor kiszáradhatok mivel egy szervvel kevesebb lettem.

Ezek után hányingerem volt már az ivástól,de erőltettem.

Szerintem ez csak akarat kérdése.

7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 9. 16:54

Én gyenge teát iszom már évek óta, nem a hideg csapvizet. (Télen-nyáron melegen.)

Tagadhatatlan, hogy a hólyagomat sörön edzettem, de mára már kevésbé ügyes.

A sűrű pisilési ingert nem muszáj csak úgy elfogadni, szakorvos talán tud segíteni a problémán.

6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Guruljka)
2020. jún. 9. 15:12
Azért sajnos, mert hiaba probalom nem esik jol. Arrol nem beszelve, hogy 10 percenkent kell tole pisilni menni, ami az en munkam mellett kicsit se jo.
5. Alfyorova (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. jún. 9. 13:52

Igen, lehetséges, hogy még visszatartod a vizet.

A meleg miatt is jobban tartalékolja a szervezet a vizet.

2020. jún. 9. 13:33

Ilyenkor a "sajnos" szót nem értem.

Látod problémát, de úgy kezeled, mintha természeti törvény lenne, holott rajtad múlik.

Ha keveset iszol, kicsit figyelj oda,és emeld az adagot. Sokan szoktattuk rá magunkat a nagyobb folyadékfogyasztásra.

Ha meg nem érdekel, akkor meg miért sajnálkozol?


No de a lényeg az, hogy sokaknál vizet tart vissza a szervezet a menstruációs időpont körül, ez okozza a súlyingadozást. Ez ellen nem tudsz tenni, ez belső folyadékháztartási ügy.


De több folyadékot fogyasztani (azért írom így, mert nemcsak inni lehet, a leves is folyadék) mégis egészségesebb lenne, de ezt magad is tudod a jelek szerint.

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Magdi985)
2020. jún. 9. 13:24
Én valamiért sajnos nem tudok elég folyadékot inni. Talán a napi 1 liter valahogy osszejön, nyáron nagy melegbe azért persze többet. WC dolog az változo. PL az elmúlt 1 héten minden nap 1x. Előtte volt hogy 1 héten csak 3x max..
2020. jún. 9. 13:21

Ekkora súlyingadozás semmi, ez menstruaciótól függően simán előfordul két napon belül.

Számít az is, hogy előtte voltál e wc-n, mennyit ittál, mennyit ettél.

2020. jún. 9. 12:59
Sziasztok. Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy másnál is előfordul e az, hogy monstruáció után többet mutat a mérleg. Esetemben 1,3 kg-ról van szó. Lehetséges, hogy még nem ment le a visszatartott víz? 5. nap van, 4. napon nem is volt semmi vérzés, ma regge meg megint pár csepp.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook