Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menstruációs gondok fórum

Menstruációs gondok (beszélgetős fórum)


8. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Dorkaah)
2015. okt. 13. 15:21

A megszakításos közösülés a szex egyik fajtája, nem a fogamzásgátlásé.


Én csak akkor mennék dokihoz, ha továbbra is ilyen a vérzés, illetve ha a következő menzeszed is ilyen lesz

7. D.11
2015. okt. 13. 10:48

Időben megjött? Ahogy kellett?

Mikor voltatok együtt utoljára?


Nekem gondom volt a mensimmel mindig is, de mikor rendbe jött az első alkalommal össze jött a babó, és amikor nem kellett akkor már nem is jött meg...


Az első természetes mensim volt ilyen, tűzpiros, darabokkal és elég sok....

Szerintem nincs gond, de ha elmúlt menj el dokihoz!

6. anya4005 (válaszként erre: 5. - Dorkaah)
2015. okt. 13. 10:33

Megszakításosan nem lehet védekezni,csak kevesebb esélyt adni a spermáknak...

A helyedben öltöznék és indulnék!

2015. okt. 13. 10:32
Megszakitásosan védekeztünk. Eddig is görcsöltem, de ilyen sok vér eddig nem volt soha 1 éjszaka alatt :/ 2 X kelett lefürödnöm.kb egy honapja jött meg elötte
4. anya4005 (válaszként erre: 1. - Dorkaah)
2015. okt. 13. 10:25

Ha eddig ilyet nem tapasztaltál,és a görcsök tényleg erősek,és van rá esély,én egy vetélésre gondolnék,és igen,mennék a dokihoz,ha fennáll a lehetőség...

Ha terhesség szóba sem jöhet,akkor nem paráznék,mindig változik a szervezet,ahogy mi magunk.

2015. okt. 13. 10:19

Mióta vérzel?Szedsz valami gyógyszert?Szóba jöhet terhesség?Volt már hasonló vérzésed?

Sajnos a sok vértől ilyenkor nem biztos, hogy megtudnak vizsgálni. Esetleg egy Uh. vizsgálatot tudnak csinálni.De az én mensim minden alkalommal ilyen, szóval nem tudom miért különleges ez most neked.

2. Kangaroo Island (válaszként erre: 1. - Dorkaah)
2015. okt. 13. 10:15
csak akkor ha nem vagyok rosszul, mármint a sok vérveszteségtől
2015. okt. 13. 10:09
Nagyon érős vérzés esetén, ha nagy vérdarab is távozik. Görcsök melett elmenétek orvoshoz még aznap? Vagy várnátok a mensi végiig? Tanácstalan vagyok nagyon sok ez a vér meg nagyon piros :(

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook