Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menopauza homeopátiás hormon pótlással fórum

Menopauza homeopátiás hormon pótlással (beszélgetős fórum)


2023. okt. 4. 10:35
Igen, biztos, hőhullámos fejverejtékezés, mintha hajat mostam volna és elfelejtettem megtörölni. Ezt a bogyót nyílván nem ok nélkül szüntették be, lehet volt valami mellékhatása.
8. Channa* (válaszként erre: 7. - Salavita)
2023. szept. 26. 21:39

Kár, hogy már nem létezik.

Nekem semmi más nem segített, sem a klimin, sem a többi, azaz 1-2 napig jó volt, de aztán megint kezdődött minden. Ez a homeopátiás csepp viszont teljesen jó volt, és mire elfogyott túl is voltam a kellemetlen tüneteken.


Na de, biztos hogy nálad menopauza van?

2023. szept. 25. 20:13
Sziasztok! Örültem válaszaitoknak.A Mastodynomra én is rákerestem, de már nem kapható. A háziorvos azt ajánlotta, hogy nőgyógyásztól vagy klimax ambulancián kérjek hormonpótást, de nem szívesen tenném,olvastam, hogy megnövelheti a mellrák kialakulását. Egyébként bármi bajom van, első körben mindig a gyógynövényekhez vagy a természetes gyógymódokhoz fordulok. Homeopátiás szert eddig még nem szedtem, de küldenek ezekről egy kiadványt a napokban. Viszont amiről ódákat zenének az a Aviva módszer. Két napot késett a menzeszem és mindössze 4 gyakorlatot végeztem csak kB. 10 percre volt energiám és pár óra múlva már meg is jött, a petefészek vérkeringését javítja, így a hormontermelést is stimulálja.
6. Channa* (válaszként erre: 5. - Zsuzsó64)
2023. szept. 21. 15:43

Régen szedtem, így ma már nem kell beszereznem.

Annak idején a nőgyógyász írta fel…

5. Zsuzsó64 (válaszként erre: 4. - Channa*)
2023. szept. 21. 08:31
Szia, és hol tudod beszerezni? Nekem azt írja, megszűnt.
2023. szept. 21. 07:12

Én Mastodynon cseppeket szedtem. EZ egy homeopátiás szer. A nőgyógyászom ajánlotta.

Teljesen megszűnt tőle az éjszakai izzadás.

2023. szept. 20. 22:25

A homeopátiás hormon az oximoron. Mert vagy van benne valami (hormon) vagy homeopátiás.

A homeopátiás szerek úgy néznek ki, hogy van x hatóanyag, azt felhigítják a százszorosára, rázzuák, kivesznek egy századrészt, azt is felhigítják a százszorosára, mindezt akárhányszor. Ember legyen a talpán, aki talál a végén egy molekulányi hatóanyagot is a végtermékben.

2023. szept. 20. 21:28

A zsálya teát ne hagyd abba, nagyon jó! Én most is éppen azt iszom. Napközben is, de este mindenképpen iszom egy csészével (4 decissel :).


Nem hallottam homeopátiás bogyóról (vagyis nem jutott eszembe), viszont nekem az izzadást semmi más nem csökkentette, mint a vöröshere és a jamgyökér kapszula. Mielőtt ezeket elkezdtem szedni, volt hogy éjszaka 2-3 alkalommal is át kellett öltöznöm, annyira levert a víz. Ezek szépen csökkentették és már nagyon régóta nem kell éjszaka átöltöznöm (kopp, kopp). Hőhullámok vannak, de nem izzadok. Persze nem egyszerre szedem a kétféle kapszulát, hanem pár hónapig az egyiket, aztán pár hónapig a másikat, este 2 szemet. Talán már egy éve vagy még több is, hogy szedem ezeket és csak jókat tudok mondani mindkettőről. Na jó, annyi rossz van a jamgyökérben, hogy bazi nagy kapszula és kicsit nehezen nyelem le és drágább, mint a vöröshere.

2023. szept. 20. 21:01
Sziasztok! Szeretném, ha megosztanánk tapasztalatainkat a menopauza tüneteinek homeopátiás szerekkel való enyhítésében. Jelenleg a legkínzóbb tünetem a fejem és arcom verejtékezése, de mint akit leöntöttek egy vödör vízzel. Eddig még csak zsálya teát iszogatok, de érzem ennél többre lenne szükség. Halottam valahol, hogy létezik homeopátiás ösztrogén-progeszteron, így nagyon érdekelne, hogy mi a tapasztalatotok, ha szedtek ilyet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook