Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire visel meg, ha intenetes licitálós oldalon negatívot kapsz? fórum

Mennyire visel meg, ha intenetes licitálós oldalon negatívot kapsz? (beszélgetős fórum)

18. pgiz (válaszként erre: 17. - Dolores007)
2011. nov. 10. 14:36
Uppsz, ez bizony a lányom oldala. Kicsit eltévedtem.
17. Dolores007 (válaszként erre: 16. - 44b8637c85)
2011. nov. 10. 14:32

Elég nagy baj a negatív. Az eljövendő üzletfél innen tájékozódik, hogy megbízhat-e benne.

Én olyan aukcióssal, akinek 3 negatívja van, nem kötök üzletet. Ezeken a portálokon nem találkoznak személyesen a felek, a bizalomra épül a bolt.

Miért is utalnék annak az eladónak pénzt, akiről a megkötött üzletek problémásak voltak?

Miért is küldene árut az eladó annak, akiről a szöveges értékelésnél látható, hogy szívesen letagadja az áru átvételét?

16. 44b8637c85 (válaszként erre: 1. - Vizike)
2011. nov. 10. 13:54
Hát, bárcsak ennél nagyobb bajom nem is lenne!!!!!!!!!
2010. dec. 3. 23:58

Én egy 100 forintos babakocsi miatt kaptam negát. Nem vitték el, és még a vevőnek állt feljebb.

És láss csodát, utána a másik vásárló megköszönte a babakocsit, és azt is, hogy meghagyta nekik a kocsit :)

Érdekes szitu volt...

14. vizike (válaszként erre: 12. - Kismarcsi)
2010. nov. 26. 09:28

Nincs semmi pozitívum oda írva.

:S

Csak úgy gondolom, ha a vétel előtt használja a kérdések és válaszok opciót, akkor sok fölösleges kellemetlenségtől kíméljük meg egymást.

Mert nekem ha nem világos valami 1 aukcióban, szoktam kérdezni.

13. vizike (válaszként erre: 10. - Gyopárka)
2010. nov. 26. 09:26

Én is erre törekszem.

Álltalában minden aukciómhoz küldök meglepit is.

Úgy vagyok vele, én szeretek kapni, akkor más is.

Ez az illető már a posta dolgozóinak gyorsasága miatt is nekem írogatott.

Gondolom nem hitte el hogy valóban postáztam.

Mióta megkapta a csomagot több "kedves" levelet is írt.

És tegnap este 1 hónap után értékelt negatívan.

Én meg olyna marha vagyok, hogy ezen rágódtam még éjjel is.

12. kismarcsi (válaszként erre: 9. - Vizike)
2010. nov. 26. 09:25
de azzal hogy elmondod amit nem tartasz jogosnak.....egyébként ha valaki negatívumot lát,ált el olvassa hogy miért kaptad,vagy adtad.ez azt hiszem mellé is van írva.pl."csak ++++az adás vétel rendben zajlott".ezen meg tényleg ne rágódj:)
11. vizike
2010. nov. 26. 09:22

Én nem vitatkozom,csak leírtam,hogy nem tartom jogosnak.

De már előre érzem,hogy tuti írogatni fog még a vevő.

:((

2010. nov. 26. 09:21
fontosnak tartom hogy a vevő elégedett legyen, ezért nem szeretek negatívat kapni, még ha nehezen kezelhető vevővel van is dolgom és az is előfordulhat hogy én követek el hibát, de ha probléma van jobban szeretem tisztázni és korrektül rendezni,így mindkét fél csalódások nélkül léphet ki egy meghiusult üzletkötésből
9. vizike (válaszként erre: 4. - Kismarcsi)
2010. nov. 26. 09:20
Éjjel olvastam a teszen, hogy mivel nem lát bele az aukcióba hogyan is történt, ezért nem folyik bele a vitába.
2010. nov. 26. 09:20
Negatívot még nem kaptam,viszont vertek már át termékkel...na akkor én napokig ettem a kefét,mire meg oldódott a dolog!Én is ilyen vagyok,nem tudom elviselni az igazságtalanságot!Sajnos sokszor túl sokáig rágódom dolgokon....
2010. nov. 26. 09:19

Írtam nek választ a negatív alá.

Mert én már postázáskor pozítívat adtam.

6. vizike (válaszként erre: 3. - Homern)
2010. nov. 26. 09:18

Én sajnos nagyon felveszem. :((

Úgy el tudja rontani a hangulatom....napokra.

5. pirinyo79 (válaszként erre: 1. - Vizike)
2010. nov. 26. 09:18

Átgondolnám miért is kaphattam a negatívumot.

Ha úgy találom hogy jogos kijavítom ha pedig nem akkor baromira nem érdekel.

Minek ezen rágódni? Szerintem a Te életedben van fontosabb dolog is mint ezen agyalj.

2010. nov. 26. 09:17

Törekedni kell arra hogy jót kapj:).HA viszont jogtalan a negatívum,akkor te is írd le a véleményed,vagy jelezd a koordinátor vagy mittudom én ki felé hogy ez jogtalan volt.:)

üdv.

2010. nov. 26. 09:16
Szerencsére még nem volt ilyen,de úgy reagálnék,mint te.Ezért is haboztam elkezdeni az egészet,annyi igazságtalanság történik,és sajnos nem kevés a rosszindulatú ember :(
2010. nov. 26. 09:15
hát rohadtul nem érdekel...
2010. nov. 26. 09:13

Én sajnos lekis tipus vagyok,még éjjel fél 1-kor is ezen rágódtam.

Pláne,mert nem tartom jogosnak.


Könnyen túl teszed magad rajta?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook