Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Merjek licitálós oldalon venni bébi tápszert? fórum

Merjek licitálós oldalon venni bébi tápszert? (beszélgetős fórum)


12. sysy66 (válaszként erre: 7. - Homern)
2011. márc. 31. 21:57
pont ezt vonták most vissza a gyártok
2011. márc. 31. 11:28
Ne legyetek negatívak! Nekem is megmaradt az 1-es HA start optima & itt én is eladtam. (NÁLUNK MÁR A 2-ES TÁPI KERÜLT SORRA) Mért ne lehetne eladni ha bontatlan & a szavija is jó még! Nálunk is 1receptre 4dobozzal írtak fel, mire az elfogy nem kevés idő!! De addigra kiderült h már hiába issza nem táplálja, szaladtunk is gyorsan 2-est felíratni! Mért álljon a spejz polcon amikor más babának jó...a mamának meg főleg, mert spórolhat!!!!! :-)
10. Bcicus
2011. márc. 30. 20:40
Nem, soha nem tudod meg, hogy nem vertek át és mit adsz a gyerekednek.
2011. márc. 30. 20:17
NEM!
8. gne2
2011. márc. 30. 20:12
Én itt vettem a hoxán. Az apróhirdetésekben láttam, megbeszéltük az anyukával, hogy ő miért adja el, megalkudtunk, nagyon kedves volt. Azóta nagyon jó barátnők is vagyunk, természetesen semmi gond nem volt. :)
2011. márc. 30. 20:10

Én nem vettem,eladtam.

Felírta a doki a fiamnak(teljesen általános milupa ha start optimát,a legtöbb újszülöttnek ezt írják).Kiderült,hogy tejérzékeny és nem is kaphatja,persze már kiváltottam.Odaadtam az eredeti ár negyedéért,miért álljon nálunk a polcon amikor másnak meg jól jönne...

Attól a minősége még nem változott,hogy bontatlanul tároltam egy hétig,miért lenne baja tőle a picinek aki majd megissza?

2011. márc. 30. 20:07

Szia!

Ez attól függ!

Vannak boltok, akik ilyen oldalakra is beregisztrálnak(ezt általában a bemutatkozásban fel is tüntetik), nekik csak babacuccaik szoktak lenni, innen azért lehet sejteni, hogy nem humbuk!

Az értékelésnél pedig látszik, mennyire elégedettek vele a vevők..

Én vettem már fogyasztószert(mivel a párom vegyész, én náluk meg is nézettem) és ugyanaz volt mint a bolti!

2011. márc. 30. 20:06

Én adtam már el a vaterán bébiételt és tejpépet. A kislányom után megmaradt. Úgy fotóztam, hogy látszódjon, hogy bontatlan és látszódjon a szavatossági idő.


Bontatlan és érvényes a szavatossági ideje miért ne?

2011. márc. 30. 20:06
Neeeeeeeeeeeee! Csak amit az orvos ír ki és megveheted a patikában.
2011. márc. 30. 20:05
Én is vonakodok tőle. De ha meg jó, akkor megéri. Esetleg van olyan valaki, aki már vásárolt így tápszert?
2. korteforma (válaszként erre: 1. - 08a4eb16b7)
2011. márc. 30. 20:05
Ilyesmit nem mernék ilyen helyen venni.
2011. márc. 30. 20:03
?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook