Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyire számit? fórum

Mennyire számit? (beszélgetős fórum)


25. 656f03db60 (válaszként erre: 24. - 656f03db60)
2009. máj. 31. 12:51
már*
24. 656f03db60 (válaszként erre: 17. - Ti-mici)
2009. máj. 31. 12:51

Nem biztos, hogy azért, mert nem szeretnének tanácsot adni neked, vagy mert nem érdekli őket a téma. Persze ez is benne van, de valószínűleg nincs mindenkinek mindenben tapasztalata, egyszerűen nincs véleménye.


Ezt tapasztalatból mondom, én is jártam ár így, nem egyszer. : )

23. 656f03db60 (válaszként erre: 10. - Badonyimariaeva)
2009. máj. 31. 12:47

Ez engem késztet elgondolkodásra. Vannak buta emberek, az tény. Olyanok is, akik elkezdenek hisztizni, ha nem azt a választ kapják, amit vártak.

De egy ilyen oldalra miért jönnének rosszindulatú emberek?

2009. máj. 29. 15:07
Szerintem hasznos lehet kívülálló tanácsát vagy véleményét kikérni. Nyilván azt hasznosítasz belőle, amelyre Te is úgy érzed, hogy elgondolkodtató szemlélet, vagy ha érzelmi dolgokról van szó, esetleg megerősítheted magadban azt, amit egyébként már érzel. Szerintem az a legjobb, ha olyanok szólnak hozzá egy-egy fórumhoz, akinek az adott témával kapcsolatban személyes tapasztalatai vannak. Legyen az akár fogyókúra, akár párkapcsolati probléma.
2009. máj. 29. 08:38

:)

en is egyetertek veletek:)

koszi hogy irtatok

meg varom a velemenyeket

20. csókica (válaszként erre: 1. - Ti-mici)
2009. máj. 29. 06:38
Nem fontos ki hány éves és hol lakik,a lényeg hogy a feltett kérdésre a válasz frappáns legyen,nem pedig körbeíró.
19. Gligi
2009. máj. 29. 06:26

Háááát.....Kedves ti-mici :-)

Beleolvastam a közgazdászos fórumodba és vártam, hogy valaki valami okosat ír, de semmi. Hm...

A mai világban egy frissen végzett közgazdásznak pont annyi esélye van munkát találni, mint annak aki más szakmában kiemelkedően jó! Mindegyik verziónak van előnye és hátránya!

A kívül állók véleményén pedig azért érdemes elgondolkodni, mert az elmondottak alapján ők érzelmileg függetlenül ítélik meg a helyzetet, nem húznak senkihez sem ezért egyszerűbbnek látják a helyzetet.

Teljesen mindegy, hogy milyen végzettségű a tanácsot adó ha hasonló élethelyzetet átélt már hisz akkor az ő szemszögéből is láthatóvá válhat a kérdező számára a szituáció :-)

2009. máj. 28. 23:43
hatha ennek tobb elete lesz :)
2009. máj. 28. 23:43
nyitottam mar 2 forumot de nem igazan mennek...egyikben epp arrol kerdezek hogy menyi eselye van egy frissen vegzett kozgazdasznak munkat talani...de 1 valasz erkezett ra...nem valami biztato...
2009. máj. 28. 23:41

menyire komoly temaban kertetek itt segitseget?!

valaszoltak ra?!

es menyire volt hasznos?!

2009. máj. 28. 23:39
mja jobb is nem belemenni...csak en nem nagyon tudom megallni hogy ne szoljak hozza az ilyesmihez...
14. 54246605c4 (válaszként erre: 13. - Ti-mici)
2009. máj. 28. 23:30

ilyesmibe nem megyek bele..a múltkor mondtam valamit egy fórumon munkahellyel kapcsolatban, erre felháborodva rám ír egy nálam fiatalabb csaj, hogy "mondd csak, te dolgoztál már?"

Na ilyenkor most kezdjem el, hogy kiccsillag, boltot nyitok, saját erőmből van meg 23 évesen mindenem, és ha kell, kilóra megveszlek????

Nem alacsonyodom le. Ha valakinek a kor számít, hát egészségére...

2009. máj. 28. 23:25

és ha valaki valami drasztikusat javasol?

te felhaborodva tovább veszekednél vele...aztan már mindenki 1 valaki ellen van...mert épp fiatalabb vagy nincs gyereke vagy ilyenek...

?

2009. máj. 28. 23:22

erről van szó:)

Sokan tudnak jó tanácsokat adni, és amúgy meg úgyis Te döntöd el:D

2009. máj. 28. 23:20

:)

és mi van azokkal akik nem magyarok vagy nem magyarba élnek...vagy egyébb?


mondjuk nekem nem számit, elolvasok mindent és elgondolkodom...és egyedűl eldöntöm kire mire halgatok és hogy döntök

10. badonyimariaeva (válaszként erre: 1. - Ti-mici)
2009. máj. 28. 23:11

A számomra fontosabb infókat kiszűröm és elgondolkodom rajta,legyen az bár mi.

Vannak rossz indulatú emberek,bár ezeket hamar kiszűrheted,ha megnézed a hozzászólásait.

Az ilyen emberekből kevesebb van,hál Istennek!

2009. máj. 28. 23:08
szerintem azert irunk ilyen forumra mert eloben nem merunk megkerdezni senkit, vagy kivancsiak vagyunk ki mit ir...es ha mar ez igy van, akkor miert kell lenezni egyeseket, masokat akiknek eltero velemenyuk van vagy epp mashogy latjak a vilagot?!
2009. máj. 28. 23:06

hat en szivesen elfogadnam tanacsaid!!! ha mar ezzel foglaloztal...hogy most epp kezeles miatt van rajtad plusz, hat ez van :)


es a ruhas mondas is jo, es egyeseknek tenyleg kimarad a nem szo...sokan ugy ismerkednek, hogy kinek milyen ruhaja vagy cipoje taskaja van, igy el tudjak donteni hogy az orrukhoz valo e a szemely vagy nem...

7. 40163fd81d (válaszként erre: 5. - Ti-mici)
2009. máj. 28. 22:59

"ne azt nezd mit mond hanem azt hogy ki mondja..."


Evvel egyáltalán nem értek egyet.Olyan ,mintha a NEM a ruha teszi az embert!"-ből kimaradt volna a nem:))

2009. máj. 28. 22:58

Nézd, én az első szakmámra nézve személyi edző vagyok, fittnesses és aeerobicos voltam 12 évig, jelenleg 35 kg súlyfelesleggel küzdök, a hormongyógyszerek "mellékhatásaiként"...

Szóval ezt most magamra vettem:D:D

De nem is adok most senkinek tanácsot;)

2009. máj. 28. 22:56

ez is kb egy olyan paradox....hogy duci vagy kover szemelyiedzo vagy etkezesszakertotol fogadnatok-e tanacsot...

es persze az a modnas is letezik...hogy ne azt nezd mit mond hanem azt hogy ki mondja...

ugyhogy eleg kenyes kerdes...

de varom velemenyeteket!

:)

2009. máj. 28. 22:54
:)
2009. máj. 28. 22:41
Nekem nem nagyon számít. Mindenki adhat jó ötleteket:)
2. 40163fd81d (válaszként erre: 1. - Ti-mici)
2009. máj. 28. 22:41

Semennyire.

Ha elgondoltat,ha megoldásra ébreszt ,akkor minez jelentéktelen.

2009. máj. 28. 22:40

Mennyire számit? Hogy az aki válaszol kérdésedre, ötletet ad, vélemény ír, segít, hol lakik, hány éves, mivel foglalkozik, mi a végzettsége vagy hogy menyire érintett és jártas a témában?

Egy kívűlálló véleménye menyit ér? menyit használ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook