Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyire hasonlítanak a gyerekek a szüleikre? fórum

Mennyire hasonlítanak a gyerekek a szüleikre? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. jún. 20. 13:45
Kisfiam tiszta apukája,kislányom inkább én vagyok-külsőre. Belsőleg mindkettőnktől örököltek jót is,rosszat is!
11. Elviracska (válaszként erre: 8. - 531426)
2007. máj. 9. 10:49

A belsút sem tudod formálni ,csak alakitani,mert minden gyerek egy teljesen más egyinéség ,és születésétúl fogva ,kialakul a személyisége ,van akarata ,és lesznek elképzelései...

Gondold el ,ha lehetne mindenkit formálni belsúleg lassan ,csak tökéletes ember létezne....:)))vagy forditva...:)))



Ettól szép az élet ,hogy mind mások ,és mások vagyunk ,és mi saját magunkat alakitjuk ,ugyanugy a gyereket ,is hiába veszed rá olyan dolgokra ,mit éppen ö nem ugy lát ,mint ahogyan te...

10. Erás
2007. máj. 2. 20:58
Az ikerlányaim közül a "nagyobbik" szinte olyan, mint én voltam ennyi idősen, a "kisebbik" pedig tiszta apja. A kisfiamra hol azt mondják, hogy erre vagy arra a családtagra hasonlít, hol azt, hogy az apjára, de a párommal egy véleményen vagyunk: mindenkiből van benne egy picike...:)))
2007. ápr. 30. 21:43

Az én fiam külsőre most tiszta apja,a természete az enyém.Megszületése óta sokat változott,de sosem mondta rá senki,hogy tiszta anyja-esetleg annyit,hogy vegyes,de azért apjára mégis csak jobban hasonlít:-)

Régebben azt hittem,hogy minden fiúgyermek anyukára hasonlít,de azóta már szinte csak ellenpéldákat látok,de hát ez NEM BAJ:-))))

2007. ápr. 30. 19:20
Az attól függ, hogy kérdezed? Ha belső érdekel akkor csak annyira amilyenné te formálod!!
2006. dec. 23. 02:50
Bocsi kicsit elírtam, mind a kettőnkből a helyes.
2006. dec. 23. 02:49

Az én fiam apukámra, a lányom anyósomra, külsőleg. Természetre vegyes turmix. De mind a kőnkből van bennük valami.

Ha hülyülünk apjával, akkor a postásra.

2006. nov. 17. 18:26
Nálunk egyértelmű:az apjára és a nagypapára.De nagyon!Külsőre és szokásaiban,érdeklődésében is.
2006. nov. 17. 13:06

Mikor először megláttam a lányomat, az mondtam Tiszta anyósom! :)) később már nem tudom, vegyes.

A fiam inkább az én családom volt kicsi korában, most meg sok minden az apja.

2006. szept. 5. 20:57

Szokásos kérdés. kire hasonlít ez a gyerek? Párom válasza: magára!! :)))

Nálunk egyébként mindig arra, akinek a kezében van. Nagyon vegyesek, node minket is néztek már a párommal testvéreknek. :)

2006. szept. 5. 20:30
A kislányom orra, alkata az enyém (sajnos), korához képest magas 7 éves és 135 cm. (apja 185 cm), a szeme az apjáé. Arcra pedig mindkettőnk keveréke.
1. Hoxa
2006. aug. 26. 19:57
Mennyire hasonlítanak a gyerekek a szüleikre?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook