Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyire fájdalmas a bölcsességfog műtét feltárással? fórum

Mennyire fájdalmas a bölcsességfog műtét feltárással? (tudásbázis kérdés)


1 2
2016. szept. 28. 18:04
Egyébként ez hogy van, hogy hogy lehet kibírni egy órán keresztül pl, hogy nem tudom becsukni a szám és nem is tudok nyelni?
2016. szept. 27. 19:30
Nekem nem tud kinőni valszeg, félig az ínyben van ugye ez a gond. De most nem fáj már egyébként, időnként elkezd.
2016. szept. 27. 18:13
Nekem nem fájt. Nagyon gyorsan, és ügyesen szedte ki a doki. Igaz, nem is volt vele különösebb problémám, nem fájt sosem, jól is helyezkedett el, csak romlani kezdett, és ezért azt javasolta a doki hogy huzassam ki. Minimálisan volt feldagadva az arcom, de szinte nem is lehetett észre venni.
2016. szept. 27. 17:49
Senkit nem kecsegtetek. Borzalom. Ha ébren vagy, a saját állad tartod, miközben "kiütik" vésővel...ha nincs szerencséd. És érzed, ahogy reccsen, és másnap úgy nézel ki, mint egy boxmeccs után. Rossz lesz. De megkönnyebbülsz.
2016. szept. 27. 17:41
EGyelőre most a gyökérkezelés lesz az első, mert alatta inkább az fáj. Sőt mostanság szerintem a bölcsesség nem is fájt.
16. szöszicica32 (válaszként erre: 15. - D7ba7bf7ff)
2016. szept. 26. 19:49
Nem is fajt nekem volt. Inyekciot kaptam kampot a szamba es aztan vagas es veses is volt. De nem fajt miert mondod szegeny megijjed.
2016. szept. 25. 22:32
Azért írok ennyire keményen, mert jobb felkészülni egy kellemetlen "eshetőségre", mint hogy OTT érjen hirtelen a MEGLEPETÉS!
2016. szept. 25. 22:31
Egy jó tanács! Csak mélyen beágyazódott, kampós gyökerű bölcsességfog ne legyen senkinek, mert az GYILKOS TORTÚRA! Már ott kezdődik hogy telenyomnak érzéstelenítővel, mert akkora vésés-fúrás-faragás következik. És még így is "beszabehú" lesz az eredmény! Altatás nélküli műtéttel (ha vállalod), a lelket kifaragják belőled. Majdnem egyenlő egy újjászületéssel.
13. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 9. - Tomi9046)
2016. szept. 25. 22:27
Ha kemény a tortúra, akkor nem kell lenyelni a (véres) nyáladat, mert folyamatosan ömleni fog a szádból. Szerencsére kibélelik meg szívatják kifelé, szóval azzal nincs gond. Nagyon készségesek és elhivatottak. Köhögésre, tüsszentésre nem nagyon van idő! Köhögni és tüsszenteni akkor szoktak, amikor valami elnyomott konfliktus a felszínre jön, de itt erőd sem lesz, nem hogy konfliktus... :))
12. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 6. - Tomi9046)
2016. szept. 25. 22:23

Ha pesti vagy, a szentkirályiban TAJ-ra kihúzzák, csak ott elég maradi eszközökkel dolgoznak, de így is megteszi, ha neked az jó. Nem kell semmit fizetned, csak legyen TB-d. Akár el is altatnak, ha kéred. Sokat kell várni, nagyon kemény hely, de rá kell áldozni a napot. Előtte a földszinten be kell jelentkezni. Többnyire egy gyakorlati "műhely", mert a friss dokik ezt gyakorló pályának használják, de azért eléggé értik a dolgukat. Lesz pofaröntgen, minden ami kell. Rengetegen vannak, elég nyomasztó hely, csak bírni kell a kiképzést és akkor NO PROBLEM. Napi szinten nyomják az eltávolításokat, műtéteket, szóval van idejük belerázódni, nem kell annyira félni tőlük. Sokan mennek oda.


A Honvédban nagyon korszerű eszközök vannak, csak onnan meg átirányíthatnak a csókosékhoz pénzért, egyéb vizsgálatokat elvégeztetni. Mondjuk 5000 Ft egy vizsgálat. De nem akkora a szenvedés, mint egy szentkirályiban. Tiszta, normális környezet. Csak ugye a "pííz"!

11. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 5. - Klarisszima)
2016. szept. 25. 22:14
Normális körülmények között, és nem műtéttel.
10. Klarisszima (válaszként erre: 9. - Tomi9046)
2016. szept. 23. 07:19
Nyugi, nem fog kelleni.
2016. szept. 22. 22:51
Akkor mi van, hogyha menet közben köhögni vagy tüsszenteni kell?
8. Klarisszima (válaszként erre: 7. - Tomi9046)
2016. szept. 22. 14:47
Az szép. Nekem kikapta tb alapon, mondjuk az enyémmel kb mindent meg lehet beszélni.
2016. szept. 22. 10:54
25 ezer a bölcsfog eltávolítás.
2016. szept. 22. 10:54
Én csak helyi érzéstelenítést szeretnék, de gondolom azt ott úgyis megkérdezik stb. A kispesti abcdental-ba megyek. Ott voltam most konzultáción.
5. Klarisszima (válaszként erre: 3. - D7ba7bf7ff)
2016. szept. 22. 09:51

Altatás az minimum + 60 ezer.


A dokim altatás nélkül 2 perc alatt kihúzott két bölcsességfogamat, meg sem éreztem.

2016. szept. 22. 07:37
Túléled.
3. d7ba7bf7ff (válaszként erre: 1. - Tomi9046)
2016. szept. 22. 00:48

Ha műtéttel kell mindenképpen, akkor az egy fél órás/órás kínszenvedés lesz mindenképpen (érzéstelenítéssel együtt), kivéve ha altatnak. Azt is megteheted hogy visszautasítod az altatást. Akkor végig tudatánál leszel a folyamatnak. És az sem mindegy, a fog mennyire van eldeformálódva, mennyire kapaszkodik. A röntgen erre szépen rámutat, de még a műtét alatt is lehetnek meglepetések, fúrások, faragások, kínlódások. Ha úgy döntesz hogy éber leszel, akkor állnod kell a sarat. A "végkimerülésig" szétszednek, és az éjszakád pokoli lesz, amikor megy ki az érzéstelenítő hatása. Megy a köpködés, folyamatosan jegelni kell, utána napról-napra jobb lesz. Aki ilyenkor dolgozni megy az hülye, úgyhogy számolj legalább egy hét "fekvéssel". Nagyon sok energiát vesztesz, plusz a fájdalom és a gyógyulás. Nem egyszerű.


Amit itt leírtam, az a nem megfelelően korszerű eszközök eredménye.


Ha nem "hóhérok" végzik, hanem profik, korszerű eszközökkel, akkor gyönyörűen túl lehet esni rajta.


Szóval nem mindegy hova mész, ki csinálja, altatnak -e, korszerűek az eszközök -e?


Ezeken múlik a fájdalom és a szenvedés.


Önmagában nem egy kellemes folyamat.

2. Érdekes73 (válaszként erre: 1. - Tomi9046)
2016. szept. 21. 23:27
Helyre jöhet még magától is...
2016. szept. 21. 23:25
Az alsó hátsó fogamat kell majd kihúzni, félig jött csak ki az ínybe van benne. Minden nap begyullad sajna.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook