Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyire elterjedt a hajhosszabbítás Magyarországon? Sokaknak van póthajuk? És közöttetek kinek van? fórum

Mennyire elterjedt a hajhosszabbítás Magyarországon? Sokaknak van póthajuk? És közöttetek kinek van? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2014. jan. 31. 06:41

Szerintem sincs sok nőnek póthaja, és én pl. alig látok szép dús hosszú hajat. Általában hosszú hínár hajú nőket látok, ami nekem pl. nem tetszik, illetve a kb. vállig érő hajú van, akiknek a rövidebb fazon miatt nem vékonyodik el.

Én úgy látom, hogy igazán szép, hosszú dús haja a fiatalabbaknak van, mert ekkor még egészséges a hajuk. Én is így voltam, most már csak egész vékonyka a copfom, igaz az enyém tépett és még nem is elég hosszú.


Szerintem neked is ki kell választani azt a hosszt, amikor még nem vékonyodik el a hajad és azzal jó frizurát csinálni.


Szerintem nem túl jó dolog a műhaj, mert tönkreteszi a saját hajat, illetve ha elválik, akkor látszik, ahogy hozzá van dolgozva és nagyon hullik, ami nem túl guszta. Volt egy kolléganőm, akinek volt ilyenje, hát én sosem álltam mellé, sosem tettem az ő kabátja mellé az enyémet, mert csomókban hullott a haja és nem akartam, hogy rajtam is legyen.

2014. jan. 30. 22:28
Sziasztok!nNekem kb 4 eve van pothajam,imädom,nem is tudom hogy fogok lemondani rola,pedig mär lassan ideje lesz...koromnäl fogva....
3. cde472ac47 (válaszként erre: 2. - 9bbc382386)
2014. jan. 30. 22:01
De én meg azt hallottam hogy az a jó ha tépett, mert akkor könnyebb kicsit tupírozni hogy dúsabbnak tűnjön, meg ha tépett akkor nincs akkora súlya a hajnak és nem lapul le annyira.
2014. jan. 30. 21:58

A tépettség az hiba a vékonyszálúnál,neekm is az van,és teljesen egyenesre van vágva a vége,csak két oldalt rövidebb ahogy elválasztva van fülig ér elől kb.

Nagyon sok embernek van hajdúsitása és hosszabitása,olyanoknak akikről nem is gondolnád.

2014. jan. 30. 21:53

Nekem vékonyszálú hajam van, ha megnövesztem hosszúra elvékonyodik a vége, lelapul. Ezért tépettre van vágatva, de így is kevés hajam van, a tépettségtől még kevesebbnek tűnik. Összegumizom és elég kicsi a copfom. Viszont nagyon sok nőnek látom hogy hosszú, dús haja van. Mintha már irreálisan sokaknak lenne derékig/hátközépig érő dús hajuk. Vagy a többségnek van dús haja, és én vagyok a "kisebbség" mert nekem kevés hajam van? :)


És közületek kiknek van valami trükk a hajában? :)

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook