Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi időt lenne ideális együtt tölteni naponta, ha nem lakunk együtt? fórum

Mennyi időt lenne ideális együtt tölteni naponta, ha nem lakunk együtt? (beszélgetős fórum)


1 2
12. secret8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 16. 19:07

Ugyanezt mondd el neki, és tedd fel a kérdést is. Nem itt fogjuk megoldani, ezt nektek kell megbeszélnetek.

Látnia és tudnia kell ezeket a gondjaidat. De ha szerelmesek vagytok, meglesz a megoldás is...

2021. máj. 16. 19:03
Van aki nem érti meg milyen fáradtnak lenni munka után
2021. máj. 16. 19:01
Döntsd el, hogy mit akarsz! Mai világba semmi nem gyors. Menjél hozzá akár aludni, sétálni, ha akarsz valamit. Délutános műszak után menjél hozzá, ha szereted, vele szeretnél élni.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - 4de07ed93f)
2021. máj. 16. 18:46
Nekem az a gyors, hogy sokszor semmi, majd ír, hogy na akkor este jössz. Ha mégis más programom volt, vagy csak fáradt vagyok, megy a hiszti, hogy mert nem szeretem. Az a baj, hogy úgy érzem, hogy én szaladok utána, ő csettint, én pedig szaladok. És inkább csak este akar találkozni.
8. andi6020 (válaszként erre: 5. - 4de07ed93f)
2021. máj. 16. 18:27
Nekem?
7. 4de07ed93f (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 16. 18:27
Nem tudom, ha valakit szeret az ember,akkor nem zavar,ha mindig vele kell lennem, főleg egy kapcsi elején. Csak úgy lenni együtt, nézni a teraszról a madarakat,macskákat,semmi különös...ez szép lehet. Mondjuk nem tudom hány éves vagy, nem tudom, mikor mi a gyors. Mindenki más. Talán nem ő a nagy ő, az a baj.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - 4de07ed93f)
2021. máj. 16. 18:21

Próbálok minél több időt tölteni vele, de olyan, mintha elvárná, hogy minden szabadidőmet vele töltsem. Mindenképp azt akarja, hogy nála legyünk, ha csak egyszerűen felhozom, hogy séta, ő hallani se akar róla, mert abba mi a pláne.

Ha délutános vagyok, olyankor elvárná, hogy felmenjek hozzá, és ott is aludjak, majd onnan menjek dolgozni. De annyira az elején vagyunk, hogy nekem ez gyors. Amire megkapom, hogy persze, ha szeretném vele szeretnék lenni. A helyzet, hogy szeretnék, de nekem túl sok ez egyszerre. Egyik férfivel se jutottam el addig, hogy folyton ott aludjak nála, vagy hogy ilyen sokat legyünk együtt.

5. 4de07ed93f (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2021. máj. 16. 18:01
Pasi szeretne találkozni többet, miért kell szakitani?Nincs energiád?Mihez? Csak úgy egymás mellett lenni is jó azoknak,akik szeretik egymást, nem kell mindig leszakitani a csillárt a plafonról
4. Odett'e (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 16. 18:01
Ha igazán hiányoznátok egymásnak, akkor meg tudnátok oldani, hogy többet legyetek együtt .
3. cc7a88f96d (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 16. 17:59
Hétvégén aludjatok egymásnál.2nap együtt,ha ez megy és nem mentek egymás idegeire,akkor pár hónap után összeköltözni..
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 16. 17:52
Szakítsatok. Ha ennyire nyögvenyelős, akkor nem érdemes erőltetni.
2021. máj. 16. 17:48

Naponta 8 órát dolgozom, hol délután 4-ig van a műszakom, hol 7-ig. Neki más programja van, egyik nap reggel 8-tól este 8-ig, másik nap este 8-tól reggel 8-ig, majd 2 nap szabad. Nyílván kicsit több szabadideje van, nem annyira fáradt, de napi szinten elvárná, hogy találkozzunk. A gond ott kezdődik, hogy én is szeretném, de sokszor nincs energiám rá. Este 7-ig amikor vagyok, hazaérek, vacsorázom, már 8 óra, és olyankor nem vágyom még arra, hogy visszamenjek a városba, hogy találkozzak vele, majd megint hazajöjjek. Amikor 4-ig dolgozom, akkor is sokszor intézem a dolgaimat, és már 6 óra, hazamegyek, lefürdök, majd 7 óra fele találkozunk, de szinte semmire nem vagyok jó, annyira fáradt vagyok. Olyankor az a baj, hogy nem vagyok elég ragaszkodó, elég odaadó. Hétvégén, ha arról van szó, van, hogy fél napokat együtt töltsünk, nem lenne ellenemre, de olyankor ő sokszor a testvéréhez megy, vagy a fia van nála.

Erre milyen megoldást tudnátok ajánlani?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook