Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Milyen az ideális együttélés? fórum

Milyen az ideális együttélés? (beszélgetős fórum)


22. ina87
2017. szept. 20. 17:35
össze kell h szokjon a két ember,ami a lényeg a szerelem és az őszinteség és nem elfelejteni idők múlásával és mindég emberségesnek maradni egymáshoz,sok idősebb házasok már úgy beszélnek egymással mintha utálnák egymás,amit nem tartok helyesnek...
2017. szept. 20. 15:28
Boldog.
20. Briell14 (válaszként erre: 19. - Gribedli***)
2014. okt. 10. 09:42
Ez jó! :DDDD
2014. okt. 10. 09:37

Nekünk mostanában volt egy ilyen malőr, hogy mivel az utóbbi időben elég sok kicsit disznó sms-eket küldözgettünk egymásnak (de ezt itthon is szoktuk, mikor más más helységben vagyunk) és volt egy adóval kapcsolatos ellenőrzés a munkahelyén, ahol elkobozták neki a telóját, és nap végén visszaadták neki, de másnap furcsán néztek rám, mikor ide is jöttek ellenőrizni pár dolgot:DDD



Azért nem volt ilyen vicces a dolog, de most már tudok rajta nevetni, csak ugye mégiscsak hivatalos személyek voltak, nem valami jól jött ki...

18. gribedli*** (válaszként erre: 12. - Warcsi)
2014. okt. 10. 09:30

Hogy ki hogy éli meg, az attól függ, hogy ki mire vágyik. Ha nektek elég az összebújás és beszélgetés másfél év után, akkor nektek ez a jó.


Nekünk nem volt elég ennyi, amikor másfél éve voltunk együtt, sőt, gyakori volt, hogy meg sem vacsorázott, csak egyből szex és utána a vacsi. Amikor nincs senki, aki zavar, könnyebben egymásra ugranak az emberek. Miután van több gyerek is, keresni kell az alkalmakat, és ebben is van izgalom, legalábbis aki akarja, megoldja, hogy legyen. De mondjuk úgy tűnik, hogy azért még nektek nincs semmilyen elterelő tényező, ehhez képest kicsit langyinak találom, hogy csak összebújtok. Ettől függetlenül csak az számít, amit ti ketten gondoltok az egészről, hiszen a ti igényeitek és ti éltek benne, ez a ti standardotok.

17. csgybzs (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2014. okt. 10. 09:29
Pontosan.
16. gribedli*** (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2014. okt. 10. 09:14
:D
15. fef1fd74b5 (válaszként erre: 14. - C1307368b9)
2014. okt. 10. 08:18
Ezzel csak az a baj, hogy a gyakorlatban nemigen szeretik alkalmazni :)
2014. okt. 9. 22:54
Sok kreativitással,nyitottsággal,megértéssel,indulatok mellôzésével.
2014. okt. 9. 22:51
Az,amikor csak este megyek haza.
12. Warcsi
2013. dec. 26. 18:56

Georgina319 ez az aforizma teljesen megállja a helyét ,azt gondolom.


Az,hogy nyilván este fáradtan hazaérkezünk is megvan az összebújás és a beszélgetés,egymásnak elmeséljük a mindennapi dolgainkat,viszont érdekelt,ki hogy éli meg ezeket a dolgokat.

Köszönöm az eddigi hozzászolásaitokat.

11. c6cc1a938e (válaszként erre: 6. - Georgina319)
2013. dec. 26. 09:36

Így van...nem kell összeköltözni...:DDD

XD

2013. dec. 26. 09:35
Van benne MINDEN:)
9. 91d4989ab9 (válaszként erre: 8. - 3d787b167a)
2013. dec. 26. 09:26
:)
2013. dec. 26. 09:22
Megvalósíthatatlan
2013. dec. 26. 08:54

Szia!

Ideális együttlét? Ez szerintem szubjektív mindenkinek.

A mi példánk: négy éve leszünk együtt, ebből 3,5 év óta együtt élünk.

Nekünk is meg kell dolgozni a kapcsolatért, mert olyan életet élünk most, hogy napi egy szabadnapunk van, de az szerencsére közös. Szóval mi egy kicsit újítottunk az együttlétekben, ez a szenvedélyen is látszik :)

Én például minden nap odabújok hozzá, szeretgetem, hogy ne váljon megszokássá a kapcsolatunk. És még egy fontos dolog: pozitív életszemlélet.

2013. dec. 26. 08:00

Szeressétek egymást, de a szeretetből ne legyen kötelék.

Töltsétek egymás serlegét, de ne igyatok egyazon serlegből.

Kínáljátok egymást kenyeretekből, de ne ugyanazt a cipót egyétek.

Engedjetek egymásnak egyedüllétet.

A szeretet nem bírtokol, és nem birtokolható.

-Kahil Gibran-

5. Crystall (válaszként erre: 1. - Warcsi)
2013. dec. 26. 01:57
Szia, mi is épp igy vagyunk egyutt ahogy ti csak nekem már van egy fiam az elsö (egyetlen) házasságombol. Szerintem nincs biztos recept mi csak magunkat adjuk, élunk, dolgozunk de minden este beszélgetunk, odafigyelunk a másikra és amikor csak tudunk közös programokat csinálunk. A szenvedély nálunk még mindig csak egyre növekszik, figyelunk egymás igényeire de a lényeg, hogy bármit meg tudunk beszélni, nálunk nincsenek tabuk. Egy nönek okosan kéne fenntartania a szenvedélyt egy kapcsolatban én pl nem siettem el semmit és még a következö 10 évre biztos vannak ötleteim mert mindig kell a változatosság :-)
2013. dec. 26. 00:12
Külön hálószoba garantált a holtomíglan-holtodiglan...-D
2013. dec. 26. 00:08
Olyannak kellene lenni, hogy okafogyott legyen arról érdeklődni, hogy is működne jól egy kapcsolat. :S
2013. dec. 26. 00:07
Szia!Szerintem fontos, hogy az ember ne fásuljon bele a hétköznapokba.Ehhez mindkettőtöknek igényesnek kell lenni.Ez alatt azt értem, hogy mindkettőtöknek legyen igénye a minőségi (!) időre, amit egymással töltötök. A hogyant nektek kell kitalálni!
2013. dec. 26. 00:01

2,5 éves párkapcsolat,3 év ismerettség,1,5 év együttélés után milyennek 'kell'/ene/ lennie objektív vélemények szerint egy ideális együttélésnek férfi és nő közt? Házasság és gyermek nélkül?

Hogy őrizhető meg a tűz,szenvedély,elegancia,bohoság,vidámság,meghittség?

Várom véleményeiteket,tapasztalataitokat :-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook