Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi időt hajlandó az apuka vigyázni a babátokra? fórum

Mennyi időt hajlandó az apuka vigyázni a babátokra? (beszélgetős fórum)


1 2 3
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 61. - Matyera)
2020. máj. 5. 00:44

Kedves Matyera!

Igen gondolkodok.

Nem erről szólt a téma amit felvetettem, így nem fogok kitérni erre. Annyit el árulhatok nem csak alkesz, cigi van amivel tönkre lehet tenni a másikat.


Jó éjszakát!

62. Livana
2020. máj. 4. 09:46

Már a kérdés is rossz....

Mennyi időt?

Hajlandó?

61. matyera (válaszként erre: 60. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 4. 09:41

Miért, te beteg vagy? Vagy férjed? Ez nem derül ki. Mit tud tenni egy nagymama, ahhoz hogy az unokája beteg legyen??? Gondolkodsz te néha????



Ha leírod, hogy nagyi alkesz, vagy telefüstöli a gyereket mert úgy cigizik mint a gyárkémény...akkor oké.

60. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 59. - Matyera)
2020. máj. 4. 07:40
Mihez kell második esély? Az gyerekem is beteg legyen??? Én gyerekem én döntsem el mit akarok hogy akarom nevelni. Nem játékszer!
59. matyera (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2020. máj. 2. 13:33
Hááát..talán ilyenkor jöhet a második esély. Már ha legalább tartjátok a kapcsolatot. Ez most a saját anyád akiről írsz vagy anyóspajti?
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 53. - Pteri)
2020. máj. 2. 04:46
Szerintem nem minden nagymama alkalmas arra, hogy egyedül hagyjuk a gyermekünkkel :-( hiába a nagymama azt hiszi magáról Ö a csúcsok csúcs nagymamája. Mivel felnevelt már x gyermeket, de a lényeg szerintem az mi lett a gyerekből egészséges-e :-( nem pedig, hogy úgy mond x gyerek anyja volt. Hiába ha beteg lett a gyereke a butaságai miatt.
57. rabankari (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 29. 14:28

Nálunk maximàlisan.

Én is szoptattam,ráadásul sokàig,így nem tüntem el soha teljes napra,hosszú órákra,bár őszintèn megmondva ha kitettem a làbam,már azonnal rohantam is volna haza,annyira hiányzott.

Férjem mindig kèső estig dolgozott,de ha hazajött,nem kellett napokra elutaznia az esti fürdetést ő csinàlta,vagy ketten.

Most már mindketten dolgozunk,fèrjem munkát váltott,többet van itthon a kisfiam is két és fél éves, de ugyanazokat a dolgokat amit én csinálok ő is megteszi,rendszeresen pelenkàzza,ételt kèszít neki,eteti,öltözteti,mesél,ènekel neki,játszik vele, játszótérre,bölcsibe viszi,dédelgeti, altatja.Nagyon kötődnek egymàshoz.

Szerintem fontos, hogy az apa is kivigye a részét ezekből és önszántából.

56. aszparagusz (válaszként erre: 55. - 60458c31c7)
2020. ápr. 28. 17:39
Bocsi, a fórumindítótól akartam kérdezni.
55. 60458c31c7 (válaszként erre: 41. - Aszparagusz)
2020. ápr. 28. 17:12
Az én gyerekeim már kirepültek a fészekből.
54. matyera (válaszként erre: 53. - Pteri)
2020. ápr. 28. 16:20

Egy apának is meg kell tanulni a kisbabaval lenni. Ezért.

És persze a legtöbb nagyi nincs ott a küszöbön a füttyentünk..akinek ez megadatik,örülhet.

De sajnos rengetegen vannak, akik nagyisegítség és apasegítség nélkül maradnak. És ez utóbbi nem is apa. A nő nem magának szülte a babát, hanem családba, aminek tagja apuci is.

53. pteri (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 28. 16:10
Én sose hagytam egyedül a pici babával. A két mama tűkön ültek, mikor jöhetnek vigyázni. És profin csinálták. Az apa dolgozott, bevásárolt, végezte a kerti munkát. Ha meg babázni akart felvette, szeretgette őket. Nálunk sose volt ez veszekedés tárgya.
52. matyera (válaszként erre: 50. - Cc7a88f96d)
2020. ápr. 28. 15:59
Jól tetted. Na ő nagyon nem volt férfi. Az ilyen maradjon is a recskánál meg a PS-nél.
51. Enada (válaszként erre: 14. - Auróra2010)
2020. ápr. 28. 15:43
Hát azért anyának lenni nem egyenlő a rabszolgasággal. Egy nő ha gyereke van akkor már nem mehet el barátnőzni, fodrászhoz, stb a gyerek nélkül? Miért ne vigyazhatna az apa a saját gyerekére?
50. cc7a88f96d (válaszként erre: 49. - Matyera)
2020. ápr. 28. 15:09

Ez jò😅😅😅gondolom csak pislogott körbe,hogy meg merted tenni😅


Az èn exem 1x nem fürdette,vagy etette meg.A szülès utàni szabi alatt is 2hètig csak a ps4-en jàtszott,èn pedig csontsovànyra fogytam a fàradtsàgtòl,mèg enni is elfelejtettem napi szinten...teljesen kicsinàlt a dolog,mire megelègeltem ès 5hòs babàval elköltöztem.Èletem legjobb döntèse volt.Lehùzott lelkileg,de mèg anyagilag is.

Isten òvjon minden nőt az ilyenektől...

49. matyera (válaszként erre: 48. - Cc7a88f96d)
2020. ápr. 28. 15:06

Sajnálom. Az én ex-férjem sem volt egy hejjde apa, de azért amit kellett megcsinált. Amihez kedve volt játszott a gyerekkel, ha ökörködni kellett neki, akkor csinálta. És persze csecsemőkorba fürdette mindennap.


Én egyszer kaptam fel a vizet, mikor sokadszorra jött haza bulizás után hajnalban. Én persze ülhettem otthon ugyebár a gyerekkel és kelhettem hajnalban és lábújjhegyen járkálhattam,mert őméltósága alszik...stb. Na a 4-5. alkalommal elszakadt a cérna. Apuci alukált még a másnaposságában, én keltegettem, ő sz@rt rá...na, akkor csak annyi mondtam neki, hogy majd jövök, 5 hónapos gyerek itt van a szobában..vigyázz rá. És bevágódtam a kocsiba, elhúztam az első Mekihez, ittam egy nagy jegeskávét és csak ücsörögtem egy órát.

Láss csodát, fel tudott kelni. :))

48. cc7a88f96d (válaszként erre: 47. - Matyera)
2020. ápr. 28. 14:48

Nàlunk nem ìgy törtènt annò,emiatt is vagyok ezen a vèlemènyen.

Azòta szerencsère normàlis pàrra leltem.


De igenis van,aki csak megcsinàlja,ìgèrget fűt fàt,aztàn cs*szik rà.

47. matyera (válaszként erre: 46. - Cc7a88f96d)
2020. ápr. 28. 14:46

Igazad van. Mindenki tegyen belátása szerint.😉

Habár én annak vagyok híve, hogy ha már apucinak volt töke megcsinálni az a kis pulyát, akkor legyen ahhoz is, hogy ellátja.😁😁

46. cc7a88f96d (válaszként erre: 45. - Matyera)
2020. ápr. 28. 14:10

De olyan is van aki csak kibùvòt keres.


Ez is több oldalù dolog ès kèrlek mitől megvan mindkettőnknek a vèlemènye,ne eröltessük màr egymàsra.Emberek vagyunk,hàla Istennek mindenki màs,ìgy a vèlemènyünk is..ès ezzel nincs is semmi baj.

45. matyera (válaszként erre: 44. - Cc7a88f96d)
2020. ápr. 28. 14:08
Mmondd már el nekem hogy ez miért jó megoldás? Nem azt kéne hogy apuka is be lerázódjon az apuka szerepbe?? Csak éppen néha kell a hideg zuhany. Nem úgy hogy elküldjük a háztól,hanem hogy vigyázzon arra a csecsemőre.
44. cc7a88f96d (válaszként erre: 42. - Aszparagusz)
2020. ápr. 28. 13:51

Azt ìrtam,hogy "èn kiadnàm az ùtjàt",nem pedig,hogy Ő tegyen ìgy...


Vèlemènyt ìrtam,nem tanàcsot!

43. matyera (válaszként erre: 40. - Cc7a88f96d)
2020. ápr. 28. 13:49
Nem kell visszaküldeni. Rá kell bízni a babát több órára. És nem hajbolokva,könyörögve, hogy "ugyanmár vigyázz a gyerekekre kedves apuka". Utána majd beszélgethetnek.
42. aszparagusz (válaszként erre: 40. - Cc7a88f96d)
2020. ápr. 28. 13:44

Remek ötlet!

Akkor tényleg mindent egymaga csinálhat.

41. aszparagusz (válaszként erre: 5. - 60458c31c7)
2020. ápr. 28. 13:41
Mennyi idős a gyereked?
40. cc7a88f96d (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 28. 13:09
Màr meg se haragudj,de kiadnàm az ùtjàt.Exem rosszabb volt..szülès utàn mehetett is az anyja szoknyàja mellè vissza...
39. matyera (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 28. 13:01

Na, ilyenkor kell a "mélyvízbe" dobni őnagyarcúságát.

Hogyasszoggya: te egyik nap fogod magad és annyit mondasz neki, hogy most elmentél, 2 az kettő óra múlva jössz vissza. Viszonlátás!

És nem, nem lesz semmi gond a bébeivel, és baromira nem érdekel férj nyafogása, és mész. #ennyike

38. Panna07 (válaszként erre: 37. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 28. 12:30
Szia! Egy kérdésem lenne, a párod hozzáállása a szülés után derült ki, hogy ő így gondolkodik a gyerekvigyázásról? Vagy a gyerekvállalás előtt nem beszéltetek ilyenről?
2020. ápr. 28. 12:25

Az én férjem folyton azon van ez a nő feladata.

Hetente kb 2-szer megfürdeti és néha vigyázz rá még eszek vagy kisebb dolgot elintézek, de hosszabb időre nem hajlandó vigyázzni a babára. Bevásárolni Ö vásárol, de nem mindent.

36. Zaya86
2020. ápr. 28. 11:23

Ugyan a mi lányunk már "nagy", de egészen pici korától mindenből kivette a részét a férjem. Fürdette, pelenkázta, etette és akár fel is kelt hozzá.

Én úgy gondolom, ez a normális és természetesen. Nem valamiféle szívesség vagy kegy az anya felé.

A tényleges kérdésre válaszolva: persze hogy el tudtam menni vásárolni, örömmel töltött időt addig a lányunkkal kettesben. A zuhany, hajmosás sosem volt kérdés.😅

Barátnőkkel is bármikor tudtam találkozni ha otthon volt a férjem, sztem sosem mondta azt hogy most ne menjek, ha amúgy én szerettem volna.

2020. ápr. 28. 10:12
Apa is vigyázzon a gyerekekre, ez a véleményem. Nem kell egy egész napra rábízni mondjuk egy tápszeres 3 hónapost, de míg elmegyek a körmöshöz vagy szólóban vagy csak egy kicsit kiszellőztetni a fejem addig tud rá vigyázni. Sőt életben is tartja.😁
34. NomNom (válaszként erre: 32. - Michelle.r)
2020. ápr. 28. 10:09
Igen és emellé mikor anya visszamegy dolgozni, ugyan úgy ő fog mindent intézni a gyerekkel kapcsolatban, ő fog éjjel felkelni, reggel meg mehet dolgozni minden nap kialvatlanul. Ez aztán a szuper megoldás. 👍🏻
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook