Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mennyi időn belül alakulhat ki szövődmény orrmandula műtét után? fórum

Mennyi időn belül alakulhat ki szövődmény orrmandula műtét után? (tudásbázis kérdés)


12. debju (válaszként erre: 11. - Babszibobó)
2012. jún. 16. 15:51

köszönöm!

már el tudnék viselni pár orvostalan-gyógyszertelen hónapot

11. babszibobó (válaszként erre: 10. - Debju)
2012. jún. 16. 15:30
Mielőbbi Gyógyulást!!!
10. debju
2012. jún. 16. 14:38
Felkerestük a gégészt reggel. Tüszős mandulagyulladás a diagnózis. Azt mondja, hogy ez a reakció elő szokott fordulni. Az orrmandula helyett most a garatmandula kezd nagyon védekezni. Az tuti, hogy még sosem volt tüszős mandulája. Remélem most nem az lesz havonta.
9. babszibobó (válaszként erre: 7. - Debju)
2012. jún. 16. 10:29
Akkor lehet az oviban szedte össze...elég gyenge lehet ilyenkor az immunrendszer, ráadásul ott a "seb", amiben könnyen megtapadnak a gonosz bacik...mi 3 hetet voltunk a műtét után itthon (így nyáron műtötték), az első két hétben külön kérték kerüljük a közösséget...
8. babszibobó (válaszként erre: 6. - Debju)
2012. jún. 16. 10:27
Akár 2 hét után is, csikis viszketős érzés volt...egy idő után már fel sem vettem...ha a fülével lenne gond, akkor az igencsak fájna (hacsaknem óriási a fájdalomküszöbe, mint a fiamnak, akinek már csak akkor fáj, ha kifakadt:-()
7. debju (válaszként erre: 3. - 9b10f3d7ff)
2012. jún. 15. 23:10

az okoskodó megjegyzésért bocsánat minden nővértől, az adott intézményben dolgozókra gondoltam (közülük sem mindegyikre) mert sajna negatív a tapasztalat és nem tudhatom telefonhívásnál kit fogok ki.


Köszönöm a véleményt, illetve a megerősítést. Reméltem, hogy megúszhatja mert amikor a kicsi beteg lett ő még antibiotikumon szedett (szóval 1 időben is szedtek) mert szükség volt rá műtét után.

6. debju (válaszként erre: 5. - Babszibobó)
2012. jún. 15. 23:05
mennyi idő után?
5. babszibobó (válaszként erre: 4. - Babszibobó)
2012. jún. 15. 22:52
Nekem nagyon sok Fül műtétem volt és nekem is viszketett utána:-)..elég furi érzés volt...(nem mondtak rá semmit az Orvosok)
4. babszibobó (válaszként erre: 2. - Debju)
2012. jún. 15. 22:50

Szia!

Szerintem is inkább vagy elkapta a tesójától vagy mástól nyelt be valamit:-(


(A szövődmény inkább vérzés jellegű ebben az esetben...a fület meg minden orrmandulánál szúrják, akkor is, ha épp nincs gond a füllel...)


Mielőbbi Gyógyulást!!

2012. jún. 15. 22:44
Szia! Én is csak okoskodni tudok. Véleményem szerint ez semmiképpen nem szövődmény. ez egy fertőzés a testvértől, vagy az oviból. Jobbulást!!
2012. jún. 15. 21:44

Sziasztok!


Nem vennék rá mérget, hogy szövődményről van szó. Ha tudnám, hogy tudok orvossal beszélni a gégészeten akkor őket hívnám fel, de erre kevés az esély, okoskodó nővérke meg nem feltétlen nyugtatna meg. Ezért kérdezem a véleményeteket, hátha okosabb leszek. Előre is köszi!


29-én műtötték gyermekemet, az orrmandulásját vették ki és felszúrták a fülét. Eddig nagyon szépen épülgetett. Közben 2 hete testvérén kijött valami makacs gégegyulladás amit nehezen tudtak kikezelni. Ekkor még nem volt 1 hetes a műtétje. Pár napig úgy tűnt már mindenki jól van, hétfőtől oviba is járt. Ma belázasodott, levert, az orrán akadályozva kap csak levegőt és fülviszketésre panaszkodik

2012. jún. 15. 21:39
Mennyi időn belül alakulhat ki szövődmény orrmandula műtét után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook