Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Mennyi időbe telik, hogy egy gázzal működö vizmelegítőt villanyboylerre cseréljen a szakember? Hogy zajlik? fórum

Mennyi időbe telik, hogy egy gázzal működö vizmelegítőt villanyboylerre cseréljen a szakember? Hogy zajlik? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 14. 09:51

:))) Bízom benne :)))

Párom is pont ilyenkor van szolgálatban :(

2010. szept. 14. 09:50
Holnap már máshogy látod! :)
2010. szept. 14. 09:46
Persze, kapnak inni, illetve sztem csak egy valaki jön. :) Nem hiszem, hogy annyira beszélgetni lenne kedvem, inkább végezze a dolgát, nekem sem tetszene, ha felémállnának. Csak a tudat is, hogy addig semmi fürdőhasználat...
2010. szept. 14. 09:44

Én beszélgetni szoktam velük (volt a nyáron nálunk tv adó meg gázóra csere), meg finoman kötöszködöm, hogy ha az új nem működik, arról ők tehetnek. :)

Meg persze mindenkit megkínálok kávéval, vagy üdítővel.

Nem abból indulok ki, hogy ők rosszak, hanem hogy a munkájukat végzik.

Ügyi legyél!

2010. szept. 14. 09:41

Köszi :)

De, oda kerül, a régi helyére. Azt se tudom, magammal mit kezdjek az idő alatt. Nézzem a TV-t ? :)

2010. szept. 14. 09:36

Aha!

Nincs ráérő barátod, aki addig ott van?

Esetleg egy rendes szomszéd?

Szerintem elég "nagy" meló, ha nem oda kerül, ahol a régi volt, meg koszolni is fog a szaki.

Kitartás!

2010. szept. 14. 08:22
Szia. Nem a miénk, mi csak albérlők vagyunk. A tulaj döntése. Csak kíváncsi vagyok, nagy munkával jár-e. Meg nem szívesen maradok egyedül egy idegennel, hiába vagyok már nagykislány :)
2010. szept. 14. 08:19

Szerintem néhány óra.

De miért akarjátok lecserélni?

2010. szept. 14. 08:16
Mennyi időbe telik, hogy egy gázzal működö vizmelegítőt villanyboylerre cseréljen a szakember? Hogy zajlik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook