Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyi idő az, amit még kibír egy pasi szex nélkül? fórum

Mennyi idő az, amit még kibír egy pasi szex nélkül? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
127. unom (válaszként erre: 126. - Shanee)
2015. ápr. 9. 20:38

Indíts egyet :)

De itt a válasz: a nőknek nem fontos a szex, az orgazmus még annyira se, attól boldogok, ha gondoskodhatnak mindenkiről, és a szex nekik csak házastársi kötelesség. Abban is az a fontos nekik, hogy a pasinak jó legyen :D

126. Shanee
2015. ápr. 9. 20:34
Olyan topik mééé' nincs, hogy mennyi az az idő, amennyit egy nő kibír szex nélkül? :)
2015. ápr. 9. 17:50

Hát elég kevés, mivel a pasi csak jehova tanúja lehet.(mivel mással nem tanácsos ilyen kapcsolatba keveredni ugye, csak azzal aki a mi házunk népéhez tartozik)


Ha JT akkor meg egyéb módokon nem vezetheti le a szexuális feszültséget, mert az sem tanácsos JT-knek.


Tehát nagy lehet rajta a nyomás ilyen értelemben, és tapasztalat híján nem biztos hogy jól tudja kezelni ezt.

2015. ápr. 8. 16:04
Kedves fórumindító egy férfi képes várni, ha szeret egy nőt, ha meg nem képes várni, akkor meg nem is éri meg, hogy lefeküdj vele. Én az első barátommal azért feküdtem le, mert ő nagyon-nagyon akarta. Nem is volt jó, sőt az önzősége előjött más téren is, de ezt most csak utólag látom és kapcsolom össze. Azóta már 10 év eltelt és tapasztaltam egyet s mást. Igen...nagyon fontos a pasiknak a szex, de vannak olyan pasik, akiknek fontosabb a szeretett nő, mint a szex. Jelen kapcsolatomban várni akartam pontosan az itt tárgyalt biblai útmutatás miatt...ezt meg is beszéltük, de aztán már nem bírtam és én léptem át a határokat egészen rövid idő alatt. Akkor feküdj le vele, amikor te is érzed, hogy most ez nem érette lenne, hanem azért, mert te is pont annyira szeretnéd. Ami meg a Biblia tanításait illeti rengeteg lelki dolog van benne, ami a pszichológiában is megtalálható. Egyszer majd neki állok és hasonlóságokat keresek, higgyétek el, több van, mint gondolnátok. Az meg hogy van-e Isten vagy sem, mindenki személyes hitén múlik. Senkinek semmi köze a másikéhoz és ezt tiszteletben kell tartani...legyen az Jehova tanúja vagy bármilyen más vallású vagy akár ateista.
123. syria (válaszként erre: 122. - Sajtostallér)
2015. ápr. 3. 21:29
Kár, hogy ezt kevesen tudjuk. A célcsoport pedig szépen beáll az agymosott birkák sorába.
122. sajtostallér (válaszként erre: 121. - Syria)
2015. ápr. 3. 11:42
Igen, így igaz, ahogy írod!
121. syria (válaszként erre: 119. - Sajtostallér)
2015. ápr. 2. 17:45
Nem csak ettől. Mindegyiktől.
120. unom (válaszként erre: 119. - Sajtostallér)
2015. ápr. 1. 21:24
Minden vallás erre épül, csak van, amelyik jóval profibban csinálja.
2015. ápr. 1. 21:23

Jehova Tanúi egy veszélyes szekta. Mindenki óvakodjon tőlük, és óvja a családját addig, míg egy családtagot be nem hálóznak!

Szétrombolja az addigi normális családi életet!

És az egész egy akkora álszentség vallás, de aki közelebbről tanulmányozta az őrtorony tanításait, az bizonyára tudja.

Az őrtorony társulat meg busásan megél az agymosott JT-k pénzéből. Ezek az emberek elmekontroll alatt állnak, jól felépített szervezetük pedig lesben áll, nehogy valakinek meginogjon a hite, és felébredjen. Ha meg felébred, akkor kiközösítik, az addig barátnak hitt emberek nem is köszönhetnek neki ezután. Azért vannak a vének, hogy erre ügyeljenek, hogy maradjon meg minden tag a tanított butaságban. Ezek az emberek rabszolgák!

Óvjátok gyermekeiteket ettől a szektától!!!

118. syria (válaszként erre: 116. - Megara1995)
2015. ápr. 1. 19:28

Az a legnagyobb baj velük, hogy alig lehet levakarni őket.

S rengeteg ember agyát mossák át úgy, hogy azok észre se veszik

2015. ápr. 1. 07:56

Én a közelmóltban néztem egy filmet, amiben Darwin evolúciós elméletét vetették össze a teremtés elméletével. Ebben volt egy megdöbbentő vélemény. Az egyik hívő azt mondta, hogy ha azt olvasná a Bibliában, hogy kétszer kettő az öt, azzal sem vitatkozna, csak próbálná megérteni.

Sajnos az ilyen fanatikus hívőket józan ésszel nem lehet meggyőzni. Nekem csak az a bajom velük, hogy ránk akarják erőszakolni a saját ostobaságaikat.

Szerintem térjünk vissza a szexhez. :-)

116. Megara1995 (válaszként erre: 105. - Shanee)
2015. márc. 31. 18:39

"Nekem "csak" annyi a bajom velük, hogy meg akarnak győzni valamiről, ami nem érdekel. Amiben nem hiszek. És olyan helyen, ahol ez nem ildomos"


Egyetértek...

Megértem hogy ők ebben hisznek, de nem kéne másra ezt ráerőltetni, engem is megszólitottak mar munkahelyen, buszmegállóban vagy csak simán az utcán, és valahogy nem értik meg, hogy engem ez nem érdekel.....

115. Misaki Itó (válaszként erre: 114. - Megara1995)
2015. márc. 31. 18:39

Nem baj az,ha elkalandoztak a gondolatok.


Legalább megismertük ezt az álláspontot is.


Nem sértesz meg senkit,én sem,és még sokan mások.

2015. márc. 31. 18:34

Ez a fórum nagyon elhajlott a hit felé.....

Én senkit nem szeretnék.most megsérteni de én nagyon nem a biblia szerint élek és soha nem is akarok.....



A fórum sem erről szólt.

2015. márc. 31. 17:13
Elnézést kérek mindenkitől az offolásért.
112. Misaki Itó (válaszként erre: 111. - Shanee)
2015. márc. 31. 14:24
A harmadik meg helikoffer:)
111. Shanee (válaszként erre: 110. - Unom)
2015. márc. 31. 14:14
Egyik kutya, másik eb...
110. unom (válaszként erre: 106. - Shanee)
2015. márc. 31. 14:11
Én bármely oldal hívein csodálkozom. 25 évnyi szívás sem volt elég?
109. Shanee (válaszként erre: 108. - Misaki Itó)
2015. márc. 31. 14:02
Gondoltam...:)))
108. Misaki Itó (válaszként erre: 106. - Shanee)
2015. márc. 31. 13:59
Ércsük mi Shanee..
107. Misaki Itó (válaszként erre: 103. - 2bed2dfa3a)
2015. márc. 31. 13:58

:DD

Nem tudom,azt hiszem erre a dologra is meg kell találni a megfelelő alanyt.


Engem pl,nem tudnának ilyen szir-szar dumával megvezetni..

106. Shanee (válaszként erre: 104. - Unom)
2015. márc. 31. 13:57

Az a baj, hogy én nem csak a vallás hívein csodálkozom. Hanem a politikán is. Vannak, akik még MELLETTÜK tüntetnek. Na de ez nem ide való, nem akarom, hogy kitiltsanak :D

Szeretek hoxázni, na :D

105. Shanee (válaszként erre: 103. - 2bed2dfa3a)
2015. márc. 31. 13:56

Nekem "csak" annyi a bajom velük, hogy meg akarnak győzni valamiről, ami nem érdekel. Amiben nem hiszek. És olyan helyen, ahol ez nem ildomos. A munkahelyemen. Már többször mondtam, hogy ez nem ide való, erre győzködött, hogy akkor menjek el vele kávézni, és mesél. Hiába mondtam neki, hogy bár nem vagyok ateista, a saját istenemben hiszek, templomba sem járok, nem érdekelte.


Engedtessék már meg mindenkinek, hogy abban higgyen, amiben akar, tőlem lehet JT is, de ne akarjon téríteni.


Még a fórum elején leírtam a véleményemet a szexualitásról és a "menjünk szűzen a házasságba"-dologról, nem ismétlem meg.

104. unom (válaszként erre: 102. - Misaki Itó)
2015. márc. 31. 13:55
Én bármely vallás hívein ugyanígy tudok csodálkozni. Ezt komolyan elhiszk???
103. 2bed2dfa3a (válaszként erre: 102. - Misaki Itó)
2015. márc. 31. 13:53
Én is "megettem", több mint húsz évem ment rá. Ha egyszer valaki elkezd vele foglalkozni, könnyen elkapja a gépszíj. A legjobb a megelőzés, mert bár sokan nem kedvelik a Tanúkat (bár elsősorban nem emberileg van velük baj, sok valóban őszinte, jószívű ember van a szervezetben), sokan nem tudják, hogy milyen veszélyes a tanítás, amit visznek. A szektákat csak egy módon lehet elkerülni, ha nem is kerülünk velük szoros kapcsolatba.
102. Misaki Itó (válaszként erre: 100. - 2bed2dfa3a)
2015. márc. 31. 13:48

Azon csodálkozom,hogy ilyen baromságokkal meg tudják etetni az embereket!

És tényleg van aki megeszi.

101. Misaki Itó (válaszként erre: 99. - 770dfca715)
2015. márc. 31. 13:45

Igen,nem biztos hogy jobban járnál.


És az sem biztos,hogy a fórumindító is jól járna,csak azért,mert neked sikerült.



Szerintem,semmilyen extra nagy bizalmas dolgokat nem adtál ki:)

100. 2bed2dfa3a (válaszként erre: 99. - 770dfca715)
2015. márc. 31. 13:42

Kedves Moncsicsi! Közben megnéztem az adatlapodat, és mint sejtettem, látom hogy Jehova Tanúja vagy. Érdekes, hogy nem válaszoltál, amikor az egyik fórumozó ezt megkérdezte tőled.

Nem is értem, hogy regisztrálhattál be egy világi fórumra, amikor ezt a Tanúknak nem tanácsolják. Mégis mit vártál?

A különbség köztünk, hogy én már voltam azon az oldalon, ahol most te vagy, de te még nem voltál azon az oldalon, ahol most én vagyok. Mint már bizonyára rájöttél, Tanú voltam, tehát a te szemedben "hitehagyott" vagyok. Ezért nem is várom, hogy válaszolsz erre, hiszen ha ezt tennéd, ismét szembeszegülnél a Társulat irányításával.

Téged, aki bent vagy a szervezetben, nem akarlak meggyőzni arról, hogy rossz helyen vagy, mert amíg ott vagy, addig ott a helyed. Őszintén kívánom, hogy légy boldog akár ott maradsz életed végéig, akár "felébredsz" egyszer a Tanú-álomból. Viszont mióta kijöttem onnan (önként, nem kiközösítéssel), azóta igyekszem felhívni az emberek figyelmét, hogy Jehova Tanúi egy káros szekta, amely szétrombolja a családi kapcsolatokat, és tanításaival mind mentálisan mind fizikailag képes megbetegíteni a szervezetben levő tagokat. Köszönöm, hogy jelenléteddel erre most lehetőséget adtál itt.

Idézetedet felhasználva felhívom a figyelmet néhány "eredményre", amelyek igazolják, hogy kijelentésem JT szervezetéről igaz.

- Aki elhagyja a vallást, azzal a rokonok kötelesek megszakítani a kapcsolatot, ha nem egy lakásban élnek. Ez lehet az anyja az apja, a gyereke, bármilyen közeli hozzátartozó.

Ha netán egy házaspár egyik fele hagyja el a vallást, nem ritka, hogy a másik fél a válás mellett dönt, mert nem akar egy "hitehagyott"-tal élni.

- Azokkal a rokonokkal, akik nem tartoznak a vallásukhoz, egy idő után már főleg csak azért tartják fenn a kapcsolatot, mert újra és újra próbálják őket is megnyerni a tanításaiknak. Ha egy kívülálló rokonuk jól ismeri a Bibliát, és jól tud érvelni belőle a tanításaik ellen, egy idő után azzal sem sűrűn akarnak találkozni.

Egy link a tisztánlátás kedvéért:

[link]

Itt megtörtént esetek olvashatók:

[link] tags/olvas%C3%B3im_k%C3%BCldt%C3%..

Egy rövidfilm, ami megmagyarázza, miért lehet "agymosás"-nak nevezni a módszert, amivel elérik, hogy a hozzájuk csatlakozók egy idő után fanatikus hívőkké válnak:

[link]

99. 770dfca715 (válaszként erre: 97. - 2bed2dfa3a)
2015. márc. 31. 12:22

Máté 11:19

"De cselekedetei által nyert igazolást a bölcsesség, és az eredményei igazolják"


Nekem beváltak a Biblia tanácsai, ezért senki sem fog meggyőzni arról, hogy jobban járnék egy másik életúttal.


És hogy nem szívesen töltöm az időm a fórumon, annak pedig az az oka, hogy volt részem régebben fórumozásban, és nem látom semmi értelmét sem a véget nem érő csatározásoknak. Már azt is bánom, hogy ide írtam, de nem azért, mert nem tartom, amiket írtam, hanem mert nagyon kiadtam magamat. Nem kellett volna egy nyilvános fórumon ilyen bizalmas dolgokat elmondanom magamról. Szóval vedd menekülésnek, ha jólesik, nem zavar, de tényleg befejeztem itt. Szia

98. 2bed2dfa3a (válaszként erre: 86. - 770dfca715)
2015. márc. 31. 09:43

Olvass bele, egyértelmű történelmi tények.

[link]

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook