Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mennyi idő alatt kell egy szaktanárnak kijavítania a dolgozatokat és azt értékelve kiosztani a diákok kezébe? fórum

Mennyi idő alatt kell egy szaktanárnak kijavítania a dolgozatokat és azt értékelve kiosztani a diákok kezébe? (tudásbázis kérdés)


11. Anka71
2009. nov. 15. 18:38
Lányoméknál is két hét, a házirendben van.
10. Emma*
2009. nov. 13. 03:58

A tanmenet viszont a következő óráig ad időt. Elvileg.


Én betartom azt, hogy a következő órára kijavítom! Nem magam miatt, hanem a lurkók miatt!!

9. 48a93fd259 (válaszként erre: 8. - Cirmesitompika)
2008. szept. 29. 12:37

Van korlát....


Én két hétről tudok...

2008. szept. 29. 12:30
Tudtommal ilyen korlát nincs, de én pl igyekeztem 1-2 nap alatt kijavítani. Úgy fer.
2008. júl. 11. 18:42
10 nap azt hiszem, de maximum 2 hét lehet.
2008. júl. 11. 18:37
két hétig lehet a szaktanárnál, ezután a gyerek eldöntheti, hogy kéri e a jegyet.
2008. febr. 24. 16:52

Én mint tanítónéni mondom-nincs benne sehol-sem házirendben, sem oktatási törvényben.Az iskolaigazgató rendelkezhet róla, de nem szokott.

tanár lelkiismeretességén múlik, hogy 1 hétnél tovább ne tartsa magánál.

(Persze lehetnek egyes esetekben-nem állandóan!-egyéb körülmények ami miatt nem tudja kijavítaani időben.)

2008. febr. 23. 20:59
Az én nyolcadikos fiam azt mondja,hogy 2 hétig tarthajta vissza ha ezalatt az idő alatt nem adja ki,akkor ha a gyereknek rosszul sikerül nem köteles elfogadni a rossz jegyet.Ő ezt a házirendből tudja mert ő a diákönkormányzat vezetője és ezért ismernie kell a diákok jogait.Az igazgatónál kell panaszt tenni és tőle kérni a házirendet.
3. szanád (válaszként erre: 1. - Zsikee)
2008. febr. 19. 21:48

ez nálunk is így volt, volt hogy 5-6 dolgozat is be volt szedve.Hiába szoltunk az osztályfőnöknek ,hiába neki ,semmi foganatja nem volt...aztán volt hogy egyszerre kiosztotta aztán repkedtek a rosszjegyek ...ja matekot tanított--- de mondjuk azért mindig a jobb jegyet adta meg,

Ez a tanár egy nagyon szórakozott egyén volt ,talán ez is hozzájárult ahoz hogy nehezen javította ki a dogakat, ez a része a tanításnak valahogy nem érdekelte

2. 7004ca251b (válaszként erre: 1. - Zsikee)
2008. febr. 19. 21:44

szia!


hát nekem gyerkőcöm nincs még,de ami tuti,hogy a Házi rendben benne kell lennie.

Azért nem mondok pontosat,mert én már azért nem most voltam iskolás:)de akkor még úgyvolt,hogy 2héten belül kellett kijavitani a ima dogát,a témazárót három héten belül,és amennyiben addig nem javitja ki,a jegy érvénytelennek tekinthető.

Szóval le van fektetve a házi rendben ennek a zabálya,ez tuti,max az időtartam változhat iskolánként,tehát lehet nekik nem három hét van megadva,hanem több vagy kevesebb...

2008. febr. 19. 21:39

Tudja valaki mennyi idő alatt kell egy szaktanárnak kijavítania a dolgozatokat és azt értékelve kiosztani a diákok kezébe?

Fiamnak van egy tanára aki heteket- hónapokat ül a dogákon. Mi szülők tehetetlenül állunk a dolog elött.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook