Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mennyi idő alatt kaphatom vissza a pénzemet, feljelentettem! fórum

Mennyi idő alatt kaphatom vissza a pénzemet, feljelentettem! (beszélgetős fórum)


1 2
8. Cidanoi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 24. 22:25
Végül is visszakaphatod, ha bizonyítod, hogy hamisítvány amit vettél. Persze ehhez szakértő kell. Akivel majd elmész polgári peren a bíróságra. Továbbá, nem vádolhatsz meg csak úgy senkit, hogy hamisítványt árul, a szándékosságot is bizonyítanod kell. Szerinted megéri?
7. 71ddaa07fa (válaszként erre: 6. - Janszi)
2022. szept. 24. 22:12
Miért kellene a sértettnek egy szabálysértési eljárásban ügyvéd?
6. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 24. 22:07

Megint szöveges feladat :)

Soha nem fogod visszakapni a pénzed.

1-Miből állapítottad meg,hogy hamisítvány a termék?

2-Az eladó nem szakértő.

3-Az eladó jóhiszeműen járt el.

4-Nem ért kár,ezt vallottad elsőre.

5-Egy ügyvédi levél 30 ezer,az még nem per,nincs pénzed erre.

6-Az ügyvéd ugyan ezeket sorolná,csak 30-ért,az az óradíja és tanácsadásért járó javadalma...

2022. szept. 24. 21:26

Úgy gondolom csalás áldozata lettél.

Amennyiben bebizonyosodik, hogy a lábbeli valóban hamisítvány és az eladó eredetiként adta el neked, elkövetett egy szabálysértést, és bíróságra fog kerülni az ügy.

Van egy olyan lehetőség, hogy közvetítői eljárás Ebbe mindkét félnek, az eljárás alá vontnak és a sértettnek is bele kell egyeznie. Amennyiben ez megtörténik, akkor ott megbeszélhetitek, az eladóval, hogy szeretnéd visszakapni a pénzed.

Szóval szerintem van rá lehetőség csak kicsit hosszadalmas.

De utána tudsz olvasni pontosan miről is van szó. 2012 évi II törvény. Itt megkeresheted miről is szól pontosan ez a amiről írtam.

4. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 24. 21:14
Nem kapod vissza,de fogd fel úgy,hogy nyertél.Egy tapasztalatot.
3. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 24. 21:12

Nagy esély nincs rá, szerintem.


Ha egy eredeti cipő ára és az általad fizetett ár között lényeges a különbség akkor vedd tanulópénznek.

2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 24. 21:05
szerintem nem
2022. szept. 24. 20:19
Vásároltam egy cipőt jófogáson eredetiként, átvettem és hamísítvány, erről nem tájékoztatott az eladó és azóta elsem érem, feljelentettem bár azt írták a papíromba amit utolag vettem észre hogy nem szenvedtem kárt, pedig igen is szenvedtem, vissza akarom kapni a pénzemet, szerintetek valaha vissza fogom?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook