Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik társadalmi rétegbe tartozok, tartoztok? fórum

Melyik társadalmi rétegbe tartozok, tartoztok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2020. júl. 23. 20:54

Nem tudom mit kell fizetned, de azért annyira nem rossz a fizetésed.

Sokan 200 nettó alatti fizetésből élnek, esetleg albérletben és el tudnak menni esetleg még nyaralni is.


Van 10 havi megtakarításod, azaz 3 milliód?

Abból azért már vehetnél egy autót, elmehetnél nyaralni, stb.


Miért gondolod, hogy a vállalkozók többet keresnek/jobban állnak? Milyen vállalkozók? Én csak olyanokról hallok, akik az alkalmazottaikat minimálbérért dolgoztatják és nem 8 órába jelentik be őket, mert nem telik nekik arra, hogy rendes bért fizessenek és 8 órás bejelentés után fizessék a járulékokat.


Van lakásod, így azt nem kell venned, nem rossz a fizetésed, akkor mi a bajod? Mit szeretnél többet? Ha akarsz valamit, akkor szerezd be, tedd meg, és ne azért siránkozz, hogy másnak mennyivel jobb. Hogy jól érezd magad, azért neked kell tenned...

6. Flóra76 (válaszként erre: 5. - Garabonciás)
2020. júl. 23. 20:52
Kivéve ha vannak gyermekeid....
2020. júl. 23. 20:51
Senki se viszi el a feje alatt a pénzét, ha meghal. Mindig ezt mondtuk a nagyanyámnak is. 92 éves korában is a pénzt gyűjtögette a takarékba, ha kapott valahonnan rakta be. De minek? Az ember nem él örökké. Annyi legyen amennyi kell, oszt kész. A többi csak fölösleg.
2020. júl. 23. 20:48
Ez miért jó neked ha tudod melyik társadalmi rétegbe tartozol? Milyen rétegek vannak, amúgy? :D Szegény meg gazdag? Meg a melós pórnép? :D Nem mindegy hova tartozol, ha változtatni nem tudsz rajta miért agyalsz ilyeneken? Mi értelme van?
3. lewis78 (válaszként erre: 2. - Flóra76)
2020. júl. 23. 20:47
Jó a lakás örökség,szóval semmit se értem el. Ilyen a munkás élet.
2. Flóra76 (válaszként erre: 1. - Lewis78)
2020. júl. 23. 20:44
Az jó, ha mindig felfelé nézel, törekszel, na de értékelni tudni kell azt is, amit eddig elértél.
2020. júl. 23. 20:42
Van egy panel lakásom jól berendezve,nettó 300 a jövedelmem,van kb 10 havi megtakarításom,de se autóm,se nyaralni nem járok. Csórónak érzem magamat. Igaz egyedül vagyok,a gyermekem nem velem él ,de így is jobban kiveszem a részem mind anyagilag ,mind pedig igazi apaként. De azt látom hogy itt Budán ahol élek,nagyon sok gazdag van,ezt látom a közösségi oldalakon is,és frusztrál. Sokaknak több autó,nyaralás, fullos ház... Oké én melós vagyok,és mindent magam csinálok,de akkor is. Ennyien élnek jól? Ennyi vállalkozó van? Nem irigy vagyok,csak szarul esik ,hogy ez a max amit letudok tenni 42 évesen az asztalra.Tudom lehetne rosszabb is...na de jobb is.🤔😉
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook