Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik szőlőzsír a legjobb? Igaz, hogy szárítanak valójában? fórum

Melyik szőlőzsír a legjobb? Igaz, hogy szárítanak valójában? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2006. nov. 6. 11:21
Arra a balzsamra gondolsz, ami rózsaszínű és kerek tégelyben van?
2006. nov. 6. 11:16
Nekem volt sokféle Labellom, most pedig az Oriflame ajakápolóit használom. Az utóbbiak sokkal jobbak, s nem csak az ajakra, hanem pl. nátha esetén a kivörösödött orra is.
2006. nov. 6. 10:43

Nos nekem az a bajom, hogy ha egyáltalán nem kenem, na akkor rendesen kicserepesedik... szó szerint!

De ha bekenem akár labello-val, akár avonossal, stb., egy ideig jó, de aztán újra, mintha fellazítaná a bőrt rajta és újra kiszárad és hámlik....örök körforgás! Gusztinak hangzik mi? Na, ezért kenem egyfolytában, hogy ne látszódjon.

A férjemet irigylem, ő semmit nem ken a szájára, és olyan puha neki mindig...nagy hidegbe egy kicsit száraz, de úgy hagyja...és utánna újra babapopsi! :)

Nekem olyan kell, ami helyre hozza, és utánna nyugodtan használhassak rúzst...jó lenne.

7. christine (válaszként erre: 5. - Mandala77)
2006. nov. 6. 10:39
És azt hol lehet beszerezni? FLP Aloe Lips? Nem is hallottam erről...
2006. nov. 6. 09:49

Én is Labellot használok és teljesen meg avgyok vele elégedve, nem szárít egyáltalán egyik fajtája sem.

Csak ajánlani tudom. :))

2006. nov. 6. 09:35
Én sok mindent kipróbáltam, de az egyetlen ami bevált, sőt, szuper jó, az az flp aloe lips elnevezésű ajakápolója. Az biztosan nem szárítja ki az ajkat, tapasztalatból mondom, nekem helyreállította a hidratáltságát. A többi márkáról már nem merem ezt ilyen nyugodt szívvel állítani. :)
4. edek
2006. nov. 6. 09:32
Én is azt vettem észre,hogy ,ha egyszer véletlenül bekenem,akkor jobban kiszárad,mint előtte...Jobb semmit se kenni rá....
2006. nov. 6. 09:23
Nem hallottam,hogy szaritananak.A labellon kivül sok mast is hasznalok(föleg nyaralaskor,vagy teli setak alkalmaval)de a tapasztalatom az hogy nagyon jok:)))
2. daroki (válaszként erre: 1. - Christine)
2006. nov. 6. 08:33

Szia!


Én a labellot használom.Nekem ez már olyan mint az arckrémem.Ha nem használom akkor nagyon száraz a bőröm:(Én jobban érzem magam,ha használok ajakápolót,főleg ebben a hideg időben.Ahogy a kézkrém sem marad el ilyenkor.

2006. nov. 6. 08:18

Sziasztok!

Azt hallottam, hogy olyan anyag van a szőlőzsírban, ami szárítja a szájat, direkt,...hogy többször vásároljanak ilyen terméket! Nevezetesen a labello-ról hallottam ezt. Mi a véleményetek? Ti mit használtok?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook