Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Melyik szőlőzsír a legjobb? Igaz, hogy szárítanak valójában? fórum

Melyik szőlőzsír a legjobb? Igaz, hogy szárítanak valójában? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
70. kiskesztyű (válaszként erre: 64. - Ever)
2009. júl. 10. 11:35
nyugodt lehetsz Drága Ever! a Forever termékek nagyon is egészségesek,és méregtelenítő hatásúak!
2008. nov. 15. 18:43
Az én számat is nagyonszárítja a szőlőzsír. Jól bevált módszerem a rúzs. Nem kell hivalkodó színeket használni és sokkal jobban véd-hidratál mint a szőlőzsír.
2008. márc. 21. 12:41

Hát, kipróbáltam....a vazelin inkább "arra" jó! :P :D

...és nem a szájra! (legalábbis nekem nem vált be a szájszárazság ellen...)

:D

2008. márc. 17. 09:10

Képzeljétek....a hugom, vazelinnel keni a száját, a kezét..., stb. :)

Azt mondja, mivel általában minden termékben, pl. a szőlőzsírban is van vazelin, ezért ő közvetlenül inkább azt használja, és elmondása és tapasztalata alapján, neki bevállt.

Én is kipróbálom, aztán majd élménybeszámolok! :)

2008. febr. 15. 18:20
Nekünk a patikai készítmény vált be igazán.
65. bucimami (válaszként erre: 47. - MelisUK)
2008. febr. 15. 18:03

Én is a Níveát használom, szerencsére csak ritkán van rá szükségem, de akkor nagyon jó.

Nem hiszem, hogy egy testápolótól függőség alakulhat ki- a szüleid valószínűleg azért kezdték el gyermekkorodban kenni a szádat, mert már akkor is kiszáradt, tehát hajlamos lehetsz rá. Próbálj meg "belülről" hidratálni, vagyis minél több vizet inni! Rosszat biztos nem teszel vele és hátha segít.

64. Ever
2007. okt. 15. 22:16
Antea, honnan veszed, hogy az flp-s krémekben lévő összetevők károsak? Van valamilyen intézmény által kibocsátott listád a gázos anyagokról, vagy csak rákeresel neten, és kapásból hiszed, amit látsz? Ez tényleg érdekelne, mert én is használok pár flp-s terméket, és nekem is fontos, hogy ne mérgezzem magam. Amúgy én a L'occitane en provence termékeket szeretem, csak az számomra már elég drága. mi a véleményed arról a márkáról? A Lips-sel kapcsolatban végül én is rákerestem az ozokeritre és a petrolatumra, de csak néhány magánember által futtatott honlapot láttam, ahol azt írják, hogy ne használj olyan cuccot, amiben az van, és ők semmilyen kutatóintézetre sem hivatkoztak... Tudom, hogy kőolajszármazék, meg elvileg káros, de... Ez ennyire tuti? Mármint, nagyanyám világ életében vazelinnel kente magát, és láttam régi képeken, hogy 55 évesen közel se volt annyira ráncos, mint ma egy átlag 40 éves nő...
63. Csibe78 (válaszként erre: 62. - 1a50c86bb0)
2007. okt. 15. 17:46

Még mindig nem érted! Én itt a portálon még egyetlen ember sem toboroztam. Az, hogy elmondom a véleményem, és megosztom másokkal azokat a tapasztalataimat, ami a termékekkel kapcsolatos, szerintem nem reklám! Azt, hogy én bárkinek elküldöm az ártáblát és a katalógusomat, azt a saját ismerőseimre értettem, és nekik is csak abban az esetben, ha ők kérik.

Az elérhetőségeim meg azért raktam fel az adatlapomra, mert nincs miért titkolnom. Én vállalom önmagam! Nem tudom miért kéne titkolóznom!

62. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 61. - Csibe78)
2007. okt. 14. 21:26

Nekem ebbol, hogy joreszt FLP-s termekekrol irsz es az elerhetoseged keszsegesen az adatlapodon van (valamint amit leobb is irtal, hogy elkuldod barkinek a katalogust es artablat), stb, nagyon ez jott le, es ilyenkor nem ertem, miert nekem szegezik a kerdest, hogy talan "egy ujabb MLM termek?".

Hoxa mit szol ehhez? Egyaltalan kattintottal mar a forumszaablyzatra?

61. Csibe78 (válaszként erre: 60. - 1a50c86bb0)
2007. okt. 14. 21:21
Én nem toborozgatok! Volt olyan ismerősöm, aki látta a termékeket a konyhában, és ő maga kérdezett rá, hogy mik ezek, és milyen módon lehet beszerezni őket. És ez megy tovább szájról szájra. És akit érdekel a dolog, természetesen segítek nekik az indulásban. De én nem járok házról-házra becsöngetni, és árulni, bár nagyon sokan így csinálják, és ezért van ilyen véleménnyel sok ember, mert éppen a rossz ember találta meg. Elsősorban azért léptünk be, hogy a saját, és a családom egészségén javítani tudjunk, ugyanis a mai világban muszáj a szervezetnek a segítség!
60. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 59. - Csibe78)
2007. okt. 14. 21:17

Vadaskodok? Gondolom nem karitativ szervkent forgalmazod :) Ha mas nem, magad ala kell embereket toboroznod, akik alattad eladogatjak a termekeket.

Ez is erdek, vagy rosszul gondolom?

59. Csibe78 (válaszként erre: 58. - 1a50c86bb0)
2007. okt. 14. 21:12

"Anyagi erdeked a propagalasa"

Ha tudni szeretnéd egy fillért nem keresek a termékekkel, mert nem abban van a pénz, hogy 1-2 ezer forinttal drágábban adom, mint ahogy veszem!!!! Bárkinek átküldöm az ártáblát, aki kéri+a katalógust (bár azt csak postán, vagy személyesen), és le tudják ellenőrizni, hogy ugyan annyiért kapja rajtam keresztül, mint amennyiért én veszem a cégtől. Mielőtt nem tájékozódsz, ne vádaskodj légyszi!!!!!!!!!!!!!!!!

58. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 57. - Csibe78)
2007. okt. 14. 20:42

Kettonk kozott az a kulonbseg, hogy te forgalmazo vagy, en nem. Anyagi erdeked a propagalasa, nekem nincs erdekem semmilyen kozmetikai termekben.

Nekem volt energiam mindenbol kikeresni a legmegfelelobbet segitseggel, szamomra nem mindegy a ceg, sem az osszetetel, ja es nem hiszek a reklamoknak.

Sokszor megfogadtam mar, hogy inkabb befogom a szamat ilyenkor, talan igy kellett volna most is, de neha kikivankozik belolem.

Tudniillik a boron keresztul tobb anyag szivodik fel, mint gyomron keresztul...

Raadasul nem nekem kell hinni, sok ember vehetne is a faradtsagot es bepotyoghetne az osszetevoket az internetre, es rakereshetne, mielott agal. Feketen-feheren valaszt kapna, mert azert ami a kocsi motorjanak jo, az nem biztos, hogy a mi vesenknek, majunknak, borunknek is az.

De az utolso mondatoddal egyet ertek, mindenki hasznalja, ami neki bevalt, es amit nyugodt szivvel magara tud kenni.

Torvenyileg szabalyozva van az osszetevok kotelezo feltuntetese, gondolom ezt te is tudod, minek utan meg kereskedelemmel is foglalkozol, velem ellentetben.

Egyebkent ha ertenel a kozmetikumokhoz, nem csak ahhoz, amikrol olvastal az FLP-s katalogusban, tudnad, hogy a shea vaj osszetetele megegyezik termeszetebol adodoan az egeszseges bor lipidretegevel, igy mondhatni az egyik legidealisabb borapolo szer.

2007. okt. 14. 20:12
Hát nem tudom, én a Lips-emet nem adnám semmi pénzért, és vajért. És ki tudja, hogy ebben a vajban minden természetes???? Azért mert esetleg egy-két dolog nincs feltüntetve az összetevői között? Manapság sajnos minden kitelik a gyártóktól, mert sajnos a versenypiac ezt kívánja. Én azt mondom, hogy mindenki azt használja, ami neki bevált...
2007. okt. 12. 19:12
Szerintem a legjobb az Eucerin.
55. Ever (válaszként erre: 53. - 1a50c86bb0)
2007. okt. 12. 16:29
?????? Én csak azt kérdezem, hogy honnan tudod, hogy majdnem mind tartalmaz valami gázos dolgot. Mert ha ez tényleg így van, akkor inkább nem mérgezném magam ilyenekkel. És csak arra voltam kíváncsi, hogy honnan vannak az infoid. Ugyanis a vörösdiplomás vegyészmérnöki tudásom néha nem ér semmit az összetevő listánál. Amúgy, MLM vagy nem MLM, nem mindegy? az a lényeg, hogy jó legyen a termék, nem???????
54. edb6c38cef (válaszként erre: 48. - 1a50c86bb0)
2007. okt. 12. 09:56
Mi az a shea vaj? Már én is leváltanám valamivel a Labellót.
53. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 52. - Ever)
2007. okt. 12. 01:22

Ez nem az en dolgom, hogy mit hiszel el, csupan valaszoltam a kerdesedre.

Felolem kenheted a Lips-et is.

MLM :)))) nem egy dimenzioban elunk.

52. Ever (válaszként erre: 50. - 1a50c86bb0)
2007. okt. 12. 00:43
Ez tényleg így van? Nem csak jött valami újfajta MLM cucc, és ezzel akar betörni a piacra, hogy minden eddigit lefikáz, és károsnak vél? Amúgy, nézegettem az ilyen honlapokat, de igazából semmilyen hivatalosat nem sikerült találnom. Attól, hogy találok olyan topikokat, amiket egy emberke hobboból, vagy üzletből visz, még nem fogom kidobni az összes ilyedn cuccomat. Van olyan tiltólista, amit mondjuk valamilyen hivatalos szerv, vagy intézmény tett közzé?
51. adri25
2007. okt. 11. 21:12
az avonosok,kivéve a gyümölcsösek,és a Labello
50. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 49. - Ever)
2007. okt. 11. 13:24
Szinte az osszes, amit a borre lehet kenni.
49. Ever (válaszként erre: 45. - 1a50c86bb0)
2007. okt. 11. 13:20
Huh... Ez durva... Biztos, hogy ártalmasak ezek az összetevők? Tudszég más ilyen gyanús flp-s termékről is?
48. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 47. - MelisUK)
2007. okt. 11. 13:01

Nem hiszem, hogy ez a gond. Azok az anyagok, amik ezekben az apolokban vannak, amiket legtobben felsoroltok, pillanatnyilag puhitjak a bort, hosszu tavon szaritjak, tonkre teszik. Errol van szo csak.

Amikor shea vajat hasznalok, annak semmi ize nincs, es bar vaj, megsem ul ra a szajra, teljesen a borom reszeve valik. Fura, hogy az emberek nem keresik a termeszetes megoldasokat. Nem is ertem, mit varnak a boruktol, az mit kezdjen halott anyagokkal?

2007. okt. 11. 12:57

Sziasztok! Én sok-sok éve Niveat használok, fogmosás után mindig azzal kenem be a számat. Ez nem az ajakápolója, hanem a sima Nivea Creme. Próbáltam az ajakápolóját, de mindig száraznak tűnt a szám tőle. A Nivea mellett mindig használok Labello-t is, viszont már úgy hozzászokott a szám, h mindig nálam kell, h legyen, h ha kiszárad, bekenhessem. De ha pusztán a Labelloval kenem be, az nem jó, csupa zsír, mégis száraznak érzem... Előtte kell egy vékony réteg Nivea, majd a Labello. Így nekem sosem csúnya cserepes a szám, mindig ápolt (volt már h dícsérték is), de nem jó ez így. Nem igaz, h kenni kell.

Azt hallottam, h ha bármivel elkezdjük kenni, az a baj. Azzal elrontunk mindent. Az én párom soha semmivel nem kente a száját, még fogmosás után sem és mindig nagyon szépnek, ápoltnak néz ki a szája. Mindig cukkol is vele, h minek kenem, hagyjam már abba, nem is szeret úgy megpuszilni, ha csurom zsír lesz tőlem. De én nem tudom abbahagyni, irtóra kiszárad akkor a szám.

Próbáltam lassan leszokni róla, de úgy sem megy. Mit lehet tenni? Már semmit? Már kicsikorban a szülők elrontották a szám a fogmosás utáni bekenéssel?

46. LoLiNa
2007. okt. 11. 05:19
a sima gyógyszertári a legjobb! de folyamatos használata egyiknem sem ajánlott, mert nagyon hozzászokik a bőre, szája az embernek.. aztán már le se lehet tenni, mert kelleni fog folyamatosan
2007. okt. 10. 20:45

[link]


(ha jol latom nem huzna szet az oldalt, ugyhogy egyben is bemasoltam :)

44. Mocori
2007. okt. 10. 20:44
nekem a bebe is bejött.
43. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 42. - Ever)
2007. okt. 10. 20:42

Az Ozokerit es Petrolatum benne nem mas, mint koolaj szarmazek, vagy ha ugy tetszik asvanyi olaj/mineral oil. Filmreteget kepez a boron es eltomiti a porusokat, hosszu tavon igen karos, meg ha atmenetileg puhitja is a bort.


Gyozodj meg magad rola:

[link] oe_Lips_with_Jojoba_1_1.pdf

(el kellett valasztanom, hogy ne szedje szet a forumot)

Aztan keresd ki az osszetevoket neten, hogy mit jelentenek.

42. Ever (válaszként erre: 41. - 1a50c86bb0)
2007. okt. 10. 20:31
MI van kőolajból szintetizálva az flpsben? ez biztos??
2007. okt. 10. 17:50
Nalam elso helyen a Hauschka Rozsakreme all, ez a leheto legjobb, amit valaha hasznaltam, masodik helyen a tiszta shea vaj van. Egyik osszeteteluknek sem az a masik neve, hogy fagyallo, es koolajbol sem szintetizaltak hozzajuk semmit, mint a Labellohoz vagy FLP-s lips-hez.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook