Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Melyik sajátmárkás pelenka a jobb? Rossman vagy DM? Melyiknek gumis a dereka? Ti milyen pelust használtok? fórum

Melyik sajátmárkás pelenka a jobb? Rossman vagy DM? Melyiknek gumis a dereka? Ti milyen pelust használtok? (beszélgetős fórum)


2012. jan. 6. 13:05
Szerintem a legjobb ár/érték arányban az Aldis Mylove pelenka. Rengeteg pisit és kakit feltud fogni anélkül, hogy kifolyna és olcsóbb mint a többi agyonreklámozott pelenka. Nálunk sincs Aldi, viszont átutazunk olykor érte a szomszéd kisvárosba és több csomaggal is veszek.
2012. jan. 4. 17:25

Sajnos felénk nincs Auchan és aldi sem. :(

Ma vettem lidl-set.Most adtam rá.Eddig jónak tűnik.Gumis a dereka és dupla réteg van a pisi résznél.Majd meglátjuk milyen lesz.Mennyit bír.Bár már maxit vettem neki ami 7 kg-tól van.mert hiába "csak" 7600 gramm zsufi a lába és bevág neki a pampers midi pelus.

24. 116212323c (válaszként erre: 11. - Zseba)
2012. jan. 4. 15:23
mi is használtuk ezt, de alig vártam hogy elfogyjon....
23. 116212323c (válaszként erre: 8. - Sylvia81)
2012. jan. 4. 15:22
én bátran ajánlom a dmeset mi is eddig pamperst használtunk, de most már teljesen aldis maradt, jó és bírja a strapát, nekünk már csak alváshoz kell mert már szobatiszták vagyunk csak nem ágy-tiszták :D
22. pidiko (válaszként erre: 21. - Zseba)
2012. jan. 4. 09:09
köszi közben kaptam már az infót kicsit tudatlan vagyok de ezek szerint azért mert arra nem járok.
21. zseba (válaszként erre: 20. - Pidiko)
2012. jan. 4. 09:03

A "Madaras" az az Auchan! ;-)

Sajna felénk nincs, pedig jó lenne egy újabb adag pelus! Most nekünk is Dada pelusunk van, ezt is jó, de a Happyt jobban szeretem!

20. pidiko (válaszként erre: 19. - Lov.ildi)
2012. jan. 4. 08:53
mi is dadát használunk meg volt happynk is az is nagyon bejött:)mi az a madaras és hol van?bocsi de kicsit tájékozatlan vagyok gondolom pest.
2012. jan. 4. 08:08

Sziasztok!


Mi a 100 db-os gazdaságos dada pelenkát használtuk.

Abból még nem folyt ki a pisi. A pampersnél naponta többször kellett átöltöztetnem. Most nem tudtam venni dadát és a Madarasban akciós happyt vettük meg.

Nekünk nagyon bejött.

Az áráról nem is szólva. 12-ig tart az akció. Érdemes megnézni. Egyet fizet kettőt kap.

2012. jan. 4. 07:52
Lidl-set valaki próbált már?
17. zseba (válaszként erre: 16. - Mirtil83)
2012. jan. 3. 13:16
Inkább a Liberóra, de szerintem jobb! Pamperst nem használunk (nekünk nem vált be)!
16. mirtil83 (válaszként erre: 11. - Zseba)
2012. jan. 3. 11:29
Ezzel a Bellával már én is szemeztem.És a töltete vatta?A liberóra vagy inkább a pampersre hasonlít?
2012. jan. 3. 10:02
bocs, a hibákért, csak itt ült közben az ölemben a kisfiam :)
2012. jan. 3. 10:01

sziasztok!

érdemes dmben törzsvásárlói kártyát igényelni. lehet rá pontokat gyűjteni és azokat különböző kuponfüzetekre beváltani. Van olyan kuponfüzet, amiben joker kupon van, bármely terméket megvásárolható 25% kedvezménnyel. csak így szoktam pelust venni. ki lehet váltani olyan kupon füzetet is, amiben 15%-os végösszegi kedvezményes kupon van, azzal egyszerre több terméket is lehet venni. sőőt, egyszerre lehet használni a 25%-os kuponnal, így ha egyszerre több csomagot veszek nagyon megéri, mindegyikre külön 25%osat kiváltani plusz a végösszegi 15%-os, így majdnem 40% megtakarítható.


nem tudom mennyire volta érthető :)

13. Pettka
2012. jan. 3. 09:26
Igen,a Müllereset elfelejtettem.Az is szuper volt!
2012. jan. 3. 09:14
Az Aldi-sat én is tudom ajánlani tényleg nagyon jó. Én nappal olyat adok rá, éjszakAra pampers-t.
11. zseba
2012. jan. 3. 09:08

A DM-eset nem próbáltuk, de a Rossmannost igen, és azt szerettem egy ideig! Viszont az utolsó csomag nagyon rossz minőségű volt, ezért nem vettem többet belőle!

Amit már régóta használunk az a Bella Háppy pelus! Jó gumis, széles a védőgátja és a Tescoban sokszor akciós, ilyenkor 25-27 ft körüli a db ára.

10. Evyt
2012. jan. 3. 09:08
A Rossman és a Müller nekünk nagyon bevállt!
2012. jan. 3. 09:07
az Aldisról én is azt hallottam hogy nagyon jó.
2012. jan. 3. 08:54

A DM-es tényleg jó.

Bár azért én észrevettem a különbséget, kicsit gyengébbnek tartom a Pampers-nél. Valahogy lassabban szívja be a folyadékot, vagy nem tudom, mi lehet, de az éjszakát nem bírták ki a kicsi méretek. Úgyhogy mi úgy álltunk be, hogy nappal DM-es, éjjelre Pampers.


Ezek után kipróbálom majd az Aldisat is, nemsoká úgyis kell pelus, majd nem DM-eset veszek. Aztán meglátom. :) Bár azt nem tudom, itt mennyi a különbség árban, lehet, hogy nem sok.

2012. jan. 3. 08:49
Dm babylove!Simán jobb mint a pampers vagy a libero,legalábbis nekünk bevállt!
2012. jan. 3. 08:48
Nekünk a DM-es jött be.Az én lányom este rengeteget ivott,ezért éjjel sokat pisilt:)Egyedül a Dm-es pelus bírta reggelig.Az Aldisat nem ismerem,de márciusban ,ha megszületik a kistesó,ki fogom próbálni!Erről a Dm-Pampers akcióról még nem hallottam.
5. 432d0af620 (válaszként erre: 3. - Aniko.k)
2012. jan. 3. 08:47
bár így lenne. az anyakönyvi kivonattal lehet bababónuszos, és ott kapunk kb.félévente 1 kupont, az is max.15%
4. pidiko (válaszként erre: 1. - Mirtil83)
2012. jan. 3. 08:46
a rossmannosat ismerem az jó mi dada-sat használunk az is jó és olcsó olcsóbb mint a rossmannos:)
2012. jan. 3. 08:46
Ha jol tudom a dm-ben ha felmutatod a gyerek anyakonyvi kivonatat 25 % -ek engedmenyt kaps a pampers-re. Az pedig ok, nem ?
2012. jan. 3. 08:46
az aldinak a 1999ftos pelenkáját bátran tudom ajánlani!!!! szinte ugyanaz mint a pampers!
2012. jan. 3. 08:42
Sziasztok!Bajban vagyok mert eddig a pampers pelust használtuk viszont anyagilag így egy kicsit húzós.Kipróbáltam már a Spar pelusát az nem rossz.De kiváncsi lennék melyik milyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook