Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik középiskolát ajánlanátok Budapesten érettségihez esti/levelező tagozaton? fórum

Melyik középiskolát ajánlanátok Budapesten érettségihez esti/levelező tagozaton? (tudásbázis kérdés)

5. fdóri (válaszként erre: 3. - Kismacska2)
2011. okt. 18. 11:23
Gondolom változtak azóta. 2006ban végeztem. A tanárok viccesek, mindenből dupla van. Az egyik jó a másik rossz. Estire menj, ne levelezőre és akkor a jókat kapod. Arra viszont ne számíts hogy az angolod jobb lesz bármennyire is, mert az a tanár aki akkor volt (valami Gábor) nagyon car...
2011. okt. 17. 20:37
Senki nem érettségizett estin?
2011. okt. 14. 19:42
Szia. Én a Szent István Közgázra jártam, a te sulid szomszédságában:) 10-től kezdtem ott estin, minden évben bukdácsolva jutottam a 12. osztály végéig. Az érettségire nem mentem be. Most jutottam el addig, hogy tanulni szeretnék, de azt az iskolát megutáltatták velem egy életre. A Teleki Blanka is közgáz úgy tudom. Ott milyenek a tanárok? Amúgy 3-ban lakok.
2011. okt. 14. 14:41
Merre laksz? Anyumék a József Attila lakótelepen jártak estibe, nagyon dicsérik... Én meg a Teleki Blankába jártam, Mester utca, az elég laza volt...
2011. okt. 14. 14:03
Melyik középiskolát ajánlanátok Budapesten érettségihez esti/levelező tagozaton?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook