Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik- kapható- tornázós dvd-t ajánlanátok,? Nem táncolni szeretnék, tehát koreográfiákat megtanulni, hanem jól átmozgatni minden izmot fórum

Melyik- kapható- tornázós dvd-t ajánlanátok,? Nem táncolni szeretnék, tehát koreográfiákat megtanulni, hanem jól átmozgatni minden izmot (tudásbázis kérdés)


2011. jan. 24. 21:31
Czanik Krisztián Fitness Combatja a legjobb szerintem,Czanik Balázs dvd-i is nagyon jók.
2011. jan. 22. 20:52
nekem a BIRO ICÁ-é jöt be mégpedig jogás is.az amejik álatkertbe tornázik.
11. oanita (válaszként erre: 10. - 5e48d37001)
2011. jan. 16. 14:39

Remélem egyszer én is ilyen tájékozott leszek majd e témában, mert az azt jelenti, hogy keményen nyomom itthon a tornát...! ( azért mozgok ám., futni járok, bár van hogy nem megy rendszeresen)Valami ritmusérzékem azért van (remélem)

Köszi!

10. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Oanita)
2011. jan. 15. 13:15

Szia!

Czanikhoz azért kell némi ritmusérzék is, ezért a capoeira aertobikjai egy picit nehezek olyannak aki nem szeret táncolni,ebből mindenképpen az 1-est próbáld ki,ez ráadásul derékzsírgyilkos.

Rékához nem szükséges semmi ritmusérzék,könnyen követhető,és hatásos.6 Dvd-je van,én aqz őú programjait szeretemj legjobban.

Béres Alexandrának a pörgessd Fel című dvd-jén sincsennek bonyolult koreográfiák.Jó kis Alakformáló köredzés.

9. oanita (válaszként erre: 8. - Angica0901)
2011. jan. 15. 11:49
Jaj de jó! Köszi!
8. angica0901 (válaszként erre: 7. - Oanita)
2011. jan. 15. 10:46
Tatarek Rezsi: Formabontók c. dvd-jét a honlapjáról le tudod tölteni teljesen ingyen. Csak regisztrálnod kell a hirlevelére.
2011. jan. 15. 09:24

Legszívesebben mindegyiket beszerezném, mert azok alapján, amiket írtatok, mind nagyon jónak tűnik!Az biztos, hogy ezek közül választok majd egy-kettőt, később meg ezekkel egészítem ki majd a repertoárt, ha már unalmasra ( és bombanőre!!..) tornáztam magam az először választottakon!

Mindenkinek nagyon köszönöm az javaslatát, és egy szuper jó kis szombatot kívánok!

2011. jan. 15. 08:58
Én Rékázok. Nagyon szeretem! Sztem a legjobb a napi 20 perc önmagadért.
2011. jan. 15. 08:53
Czanik Balázs dvd-it imádom (Capoeira, amiről eleinte azt hittem, hogy nem fogom szeretni, Hardcore aerobic, és van egy 1 órás csak has, aminek a cime Hasburning), Tatarek Rezső-Formabontók, és van egy másik egy órás zsirégetője is. Nekem inkább Ők jönnek be.
4. beatrix57 (válaszként erre: 1. - Oanita)
2011. jan. 15. 08:15

Szép napot kivánok Mindenkinek!!!!

Én Cindy Crawford Raduval készitett kazettájára esküszöm. Nem ugra-bugra, mégis, folyik rólam a viz, és kellemes érzés, tudni, "minden porcika átmozgatva".

További szép napot!!!!

Sziasztok!

2011. jan. 15. 08:06

Béres Alexandra Vitalitás.

Nagyon jó szerintem.

2011. jan. 15. 07:39
A Béres Alexandra meg a Bíró Ica szerintem nagyon jó.
2011. jan. 15. 07:09
Melyik- kapható- tornázós dvd-t ajánlanátok,? Nem táncolni szeretnék, tehát koreográfiákat megtanulni, hanem jól átmozgatni minden izmot

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook