Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik fogyasztószer a leghatásosabb, amit bioboltban lehet kapni? fórum

Melyik fogyasztószer a leghatásosabb, amit bioboltban lehet kapni? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 27. 02:53
bara'tno"m a ka'posztaleves kapszula't dicse'ri
2010. okt. 27. 02:28

Tőlük kell megkérdezni (mitől lettek ilyen "csinosak"):

[link]


(az igazi étvágycsökkentőt előállítja a szervezetünk. Az éhség viszont annak a jele, hogy enni kell) Egészségtelen táplálkozást és mozgásszegény életmódot nem bogyókkal kell helyrerakni. Gondolom én.

2010. okt. 26. 10:58

én veszélyesnek tartom az ilyen bogyókat. mert milyen dolgokat tartalmazhat ha elmulassza az emberben az éhségézetet? meg ez ideiglenes megoldás, ha abbahagyod a szedését visszajön a nassolási vágy gondolom.


akkor inkább a szálas forrázós zöld teá, vagy szüz teat javasolnám, gyorsitja az anyagcserét, erösiti az immunrendszert és véd a dagabatos betegsegek ellen és nem tartalmaz semmi károsat.


a csalán tea is vizhajto hatasu. ezeket jol lehet alkalmazni dietahoz fogyokurahoz.


en sose szedtem ilyen pirulákat, mondjuk nem is kellene, anyukam akart ilyen ehsegerzet csokkento sprayt venni, de lebeszeltm.

2010. okt. 26. 10:55
bahh irtam egy tok hosszut osszevont es eltunt. beirom megegyszer
18. a93705436b (válaszként erre: 16. - Mkjudit)
2010. okt. 26. 10:51

Na ja, étvágycsökkentőt akartam írni, ez nem az én napom....

Mind1 fogyasztószert ne szedjetek!

17. a93705436b (válaszként erre: 15. - Gubóka)
2010. okt. 26. 10:50
:D
2010. okt. 26. 10:50
Én próbáltam több félét,nekem a Slimmys tabletta vált be.Amikor szedem elmúlik az éhségérzetem és a nassolhatnékom.
2010. okt. 26. 10:49
mozgás. vénynélkül kapható
2010. okt. 26. 10:46
Várok minden vény nélkül kapható fogyasztószertippet, úgy gondolom, hogy ez sok embert érdekelhet. Ajánlások, tapasztalatok stb...
2008. júl. 14. 11:10
Már meg van, utána tudtam nézni neten:)Azért köszi:)
2008. júl. 14. 11:08

Sziasztok!

A 7+17 turmixból egy doboz mennyi időre elég?És pontosan melyik étkezést helyettesíti?

11. deanna
2008. márc. 14. 13:44

Vannak receptes szerek - azt tényleg írja fel az orvos, és senki ne kísérletezzen magában. A xenical zsírszékletet okoz - kellemetlen, bármikor kicsuroghat a zsír a végbélből, számítani kell rá, extrém elhízásnál adják. Reductil - a szerotonin-anyagcserére hat, hangulatzavarok mellett szív/keringési problémákat okozhat, tilos rá inni és antidepresszívumot szedni, mert összeadódik a hatásuk. És az étvágyat sem mindig csökkenti, át lehet törni a hatását.

Adipex és társai - szintetikus efedrin = kábítószer - NAGYON VESZÉLYES - felpörget, ezért nem eszel, tehát fogysz, de az összes negatív hatását tapasztalhatja az ember, ha végetér a kúra (szív/keringési, hőszabályozási problémák, majd megvonási tünetek).


Bioboltos cuccok - Bármilyen kapszulát bevehetsz, de a mellékhatásokat itt sem tudod kivédeni. Mert vagy teljesen hatástalan keverék, vagy pedig hosszú ideig szedve kikészíti az emésztőrendszert (lásd kínai és egyéb fogyiteák, szűztea stb. kapszulák). Az egyetlen őszinte cetli a Herbária fogyiteájában van, bár az kicsit megrémiszti az olvasót: "egy hónapon túli fogyasztása károsítja az örökítőanyagot" - vajon mi lehet benne???

Metabol, Katabol - jódot tartalmaz, szétszedheti az endokrin rendszeredet, mert aki azt hiszi, hogy csak a pajzsmirigyére hat ezzel, az totál tájékozatlan és naív (de ezeket nekik találták ki), hajhullást és zsírosodást okozhat. Amúgy sem igaz, hogy a pajzsmirigy és a jód egyedül(illetve ketten) felelősek az elhízásért. Ott mindig fölös energiabevitel is van, tessék naplót vezetni és rögtön látszik!

Turmixok - jók, mert meghatározott mennyiséget visz be velük a diétázó, tehát egyszerú, mert nem kell tűnődni, hogy mit is főzzek,de ha abbahagyod, és visszatérsz az eredeti táphoz - visszahízol mindent.

Kaktuszok (Alexandra, Calahari, Norbi stb) - minden csak mozgás és diéta mellett megy, UGYE???


Fat burner mega , super stb - szép lesz tőle a haj és a bőr.


megoldás - kiegyensúlyozott kb 1000-1200 kcal-t tartalmazó táplálék és enyhe torna, amíg a kívánt súly közelébe érsz, majd az utolsó kilókat már erőteljesebb mozgással kell leadni.


Zsírt égetni az edzésen kell, nem pedig karnitines italok kortyolgatásával - úgysem a bélben hat - mit gondoltok mennyi szívódik fel belőle? Mennyi marad meg a májban ebből, mennyi jut el az izmokig, zsírszövetig...(A nagy dózis pedig sokaknak gyomorfájást okoz.)A legnagyobb probléma, hogy a sejten belüli folyamatokat próbálják nagyban megismételni ezek a szerek - nem fog sikerülni. Az áltudományos szövegekkel (keverve bele egy-két hangzatos molakulanevet) pedig könnyű meggyőzni a hozzá nem értő fizetőképes közönséget.

10. Sirga (válaszként erre: 9. - 54ec386d0c)
2008. márc. 11. 18:55
7 és 17-nek hívják, és régebben láttam gyógyszertárban is, de itt a neten is. Én próbáltam - az itt említettek közül, és bőven a teljesség igénye nélkül! - ezt is, meg a mályvateát is, sőt, a ligetszépe kapszulát is. Mindegyiktől csak a pénztárcám fogyott! :(
9. 54ec386d0c (válaszként erre: 8. - F290b382c2)
2008. jan. 23. 11:08
Mi ez a turmix?
2008. jan. 21. 17:18

Sziasztok!

Én a 7+17 turmixot iszom,és kg-ban nem mértem,de eddig 3 dobozzal vettem,és 4 lyukat fogytam az övembe..

7. 54ec386d0c (válaszként erre: 6. - Siccca)
2008. jan. 13. 22:11
Ez mit jelent kilóba és forintba?
2008. jan. 13. 20:09

Én a ligetszépe kapszulát szedem, igaz nem bio

de hatásos ez zsírégető kapszula nekem bevált!

2008. jan. 13. 20:05
Én a búza fű levét iszom,lassú de hatásosan lehet fogyni vele.(Dolly is ettől fogyott)
4. Pepe
2008. jan. 13. 19:18
Ha csak átmenetileg kell pár kilót leadni (pl hölgyeknél hétvégi rendezvényr...) akkor a mályvatea. Embertelen mennyiségű vizet hajt el pár nap alatt! + még az infraszauna.
2008. jan. 13. 18:52
egyik sem , csak a péztárcádat fogyasztják !!!
2008. jan. 13. 18:31
Tapasztalatokra lennék kiváncsi. Fogyiteákra vagy tablettákra és más egyébb készítményekre, kinek mi vált be!
2008. jan. 13. 18:31
Melyik fogyasztószer a leghatásosabb, amit bioboltban lehet kapni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook