Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik csizmát vegyem meg? fórum

Melyik csizmát vegyem meg? (tudásbázis kérdés)

2010. dec. 3. 13:34
Koszi a tippeket, es hozzaszolasokat!
2010. dec. 3. 13:33
Faj a szivem....!!!!:( Nem tudok donteni! Mult heten nem volt az elso meg a boltban, hetfore hoznak ujat es akkor lesz mind a ketto, felprobalom, egyik labamon egyik,a masikon a masik es jol korbenezem magamat, csak az egyiket tudom megvenni, nincs tobb keret most!De vmi kell,mert jovo het penteken buli lesz, szoval kellene valami villantos!
2010. dec. 3. 13:28

Alkalmankent, azert en sem tudok mindennap 12 oraban tusarkakon rohangalni!:D De egy egy alkalomra...Valoban az elsonek stabilabb a sarka es masszivabb is, es olyan a talpa mint a Martens bakancsoknak, csillagocskas.

Szoval nagyonnehezen dontok.Teli csizmam van, lapos talpu,de ki nem allhatom,mert ormotlan az orra,viszont bor es nem azik be!Ezert is dilemmazok,hogy melyik legyen!

2010. dec. 3. 13:03

Én ilyen esetben egy harmadikat szoktam választani, azt amelyikbe beleszeretek rögtön.


Egyébként fontos szempont, hogy alkalmakra vagy állandóan ezt szeretnéd viselni, mert ez szerintem inkább alkalmi és akkor a zientara már szexisebb.

2010. dec. 3. 12:52
Egyértelműen a jobb oldali néz ki jobban,dögösebben,viszont a bal kényelmesebbnek tűnik :)
2010. dec. 3. 12:27
Alkalmankénti használatra a vékonysarkút venném, de mindennapra, munkába, bevásárolni, stb. a vastagabbat, mert abban tovább bírja a láb talán. Pláne nekem van 2 kicsi gyerekem, ha egyiküket is cipelni kell, tűsarkakon nem megy. :)
2010. dec. 3. 12:22
A Zientara szebb, már ha egyáltalán tudsz járni ilyen csizmibe téli időjárási körülmények között.
2010. dec. 3. 12:19
Szerintem is azt vedd meg, amelyik kényelmesebb. Ha ugyanolyanok, akkor a vastagabb sarkút. Szerintem az vagányabb.
2010. dec. 3. 12:18
Amelyiknek recésebb a talpa, az való télre.
6. Csicsi25 (válaszként erre: 3. - Pethoevi)
2010. dec. 3. 12:18

... meg kényelmetlenebb is a sarka miatt.

Én a kényelmesebbet választanám.

2010. dec. 3. 12:17
Én szeretem a magassarkút,de,ha választani kéne,akkor inkább a jobboldali:)
2010. dec. 3. 12:17
Nekem a bal oldali jobban tetszik :) Én az alacsonyabb, vastagabb sarkúra szavazok, a másik viszont szexibb :D hehe, nehéz dönteni :)
2010. dec. 3. 12:16
huh,hát gondold végig,h mivel és hova hordanád,mert a jobb oldali kicsit elegánsabb.:-)
2010. dec. 3. 12:14
Meyik csizmat vegyem meg?Mindketto bor, es azonos arban vannak, csak nem tudok donteni. Segitseg! Kepek a csizmakrol az adatlapomon!
2010. dec. 3. 12:14
Melyik csizmat vegyem meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook