Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Melyik a "legrosszabb" csillagjegy? Ezek közül a nő vagy a férfi? fórum

Melyik a "legrosszabb" csillagjegy? Ezek közül a nő vagy a férfi? (tudásbázis kérdés)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2014. dec. 4. 19:05
az enyém
2014. dec. 4. 16:29

Rák (soha többet ilyen jegyűt) és a Vízöntő, ja és a Kos... Két ismeősöm is Kos jegyű, elképesztően undokok tudnak lenni néha. :D


Föld jegyűekkel megvagyok (mivel Bak jegyű volnék), mivel nem elszállós típusok, fölhözragadtak és higgadtak/kimétek valamint komolyak tudnak lenni. Szóval a velük való kommunikáció számomra könnyebb mintegy víz vagy levegő elemű személlyel - szó szerint Ég-Föld a különbség :)) )

2011. okt. 20. 15:21
a virgo/szuz//tapasztalat.ok mindenben a tokeletessegre torekszenek es azt hiszik,hogy nekik mindig igazuk van.legjobb a leo/oroszlan/,tapasztalatbol beszelek.
2009. aug. 11. 11:06
Szerintem minden jegy szülötteinek vannak jó és rossz tulajdonságai.Külön külön nem emelném ki egyiket sem.Minden emberhez meg lehet találni a hozzá vezető utat.
418. biológus (válaszként erre: 417. - Amilia)
2009. aug. 10. 21:05
Nagyon találóan fogalmaztál, mert ezeket én is így érzem leginkább! Én skorpió/bak vagyok.
417. amilia
2009. aug. 10. 20:51
sziasztok! h melyik a legrosszabb jegy? persze ilyen nincs, de tapasztalataim alapján első blikkre a vízöntőt mondtam volna egészen péntekig, amikor is egy vízöntő férfi teljesen lenyűgözött. szóval nem szabad teljesen elborulni egy lehetőség felé. ami következtetést a hosszú évek alatt sajnos le kellett vonnom, hogy a halak nem a kedvenc jegyem. gyengeségeik kikészítenek, a másik, hogy egyáltalán nem egy kitartó jellem. ettől függetlenül jóba vagyok velük általában. de ne haragudjon meg egy halak sem, de az egy szar jegy. az ikrek emberek az agyamra tudnak menni, pedig a jellemzésük erősen találó rám. és még 1 jegy... a szűz. a szűz véleményem szerint nem tudja megélni az életet. és első találkozásnál rögtön érezni rajta. ennyi. én egy rák/skorpió kislányka voltam.
416. 47f18596a1 (válaszként erre: 415. - Fiatal nő)
2009. júl. 25. 20:11

Szia!


Én jól szórakozom ezeken, amit leírsz. El tudom képzelni mi, megy végbe nálatok.

(Mi mindent megadtunk neked, mindent megteszünk érted. De te nem tisztelsz bennünket, nem vagy hajlandó….) Csak azért írok, hogy megértsd azt, hogy neked nem a rákokkal van problémád, hanem a Nap szimbólumával, azaz a bak Nap szimbólummal. Az életedben bár ki is hordozza ezt a szimbólumot neked problémát fog jelenteni. Akik hordozhatják számodra ezt a szimbólumot pl.: - elsősorban az apa,

- nem a szerelmed, hanem a férjed vagy élettársad

- főnököd, tanárod

- rendőr, bíró, miniszter, sőt az állam.

Addig nincs is problémád velük, még nem kerülsz olyan kapcsolatba velük, hogy meghatározzák a kereteidet. Addig még meg nem mondják, mit kell tenned. Mert te úgy gondolod, hogy te jobban tudod neked mi a jó. Te sem szólsz bele más életébe, ők se szóljanak bele a tiedbe.

Számtalan rák és más szülöttel fogsz még találkozni, de csak azokkal lesz problémád akik a felsőbbséget képviselik és korlátoznak valamiben téged.

415. Fiatal nő (válaszként erre: 414. - Ében11)
2009. júl. 25. 18:40
Nekem a szüleim rákok. (Én Bak vagyok.) Kész borzalom. :-S Kb. napi szinten viták és veszekedések... :-S
414. ében11 (válaszként erre: 411. - 47f18596a1)
2009. júl. 25. 18:06

szerintem sincs ilyen hogy vagy jól kijönnek vagy egymás idegeire mennek-mert akkor tök mindegy ki milyen jegyben született,és elveszti a jelentőségét.

én az ororszlánokkal nem jövök ki,van egy barátnőm aki oroszlán-de nem vagyunk és sosem leszünk hasonlóak egymáshoz-azért bírjuk elviselni egymást mert a céljaink,munka stb. nem találkozik össze a véleményünk akaratunk-így nem a köztünk lévő különbségek csapnak össze.de attól azok még ott vannak nagyon is.

a párom bak a fiam meg rák-a szülői kapcsolta szintén felülírja kicsit, mert ugye nem tudunk ezen változtatni-de a párom igyekszik a jó dolgokra koncentrálni a gyerekkel kapcsolatban-de már most látja hogy a gyerek sokkal álmodozóbb mint ő-de a világon mindennél jobban szereti-valószínű hogy serdülő korában azért majd lesz vitájuk(nézeteik miatt) egymással:)

413. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 4. - Zsuzsa88)
2009. júl. 25. 14:24
Egyértelmű. Vizöntők forever! :D
2009. júl. 24. 14:42
Nezd nagyon sok asztrolgus,jos,kartyavetö,medium stb muködik es muködött törtenelmunk soran ! Van aki jo , van aki kevesbe jo ,van aki megsem erdemli az asztrologus,jos,profeta stb nevet ! Az ember nem azt hiszi amit valaki elakar hitetni vele ! Hanem azt fogadja el ami a sajat fazonjara megfelel :) Te igy latod , masok maskeppen latjak , ennyi :)
411. 47f18596a1 (válaszként erre: 410. - 274c9996b8)
2009. júl. 24. 07:04

Szia!


Lehet, hogy Jung szórakoztató asztrológiai művet készített, nem vitatom. De én még egyszer hangsúlyozom, olyan nincs az asztrológiában, hogy valami elmélet így van és az ellenkezője is igaz. Egy elmélet csak abban az esetben állja meg helyét, ha az száz és száz esetben is igaz.

Te pedig leírtad, hogy nagyon jól kijönnek, vagy egymás idegeire mennek. Ilyen nincs! Nézd meg a zodiákust és rájössz Jung nélkül, hogy a bakkal szemközti jegy a rák, és nem a halak.

Én még mindig állítom, hogy Jung rossz asztrológus volt, illetve nem is volt az.

2009. júl. 23. 21:42

A Jung irta asztrologiaval foglalkozo könyv nagyon szorakoztato,gyönyöru illusztraciokkal diszitve :) Gondolom hogy mielött ez az amugy is hires ember , nekifogott ezen könyvenek , elösször elmelyult az asztrologia rejtelmeibe es gondossan tanulmanyozta az okori es a mai modern asztrologiat !

Az asztrologia pediglen mindenhol kb ugyanazt az igenyt szolgalta,szolgalja ; betekintes a jövö rejtelmeibe , megismerni önmagunkat es embertarsainkak :)

2009. júl. 23. 19:23

Tisztában vagyok vele ki volt Jung. Én nem fogadom el nézeteit. Majdnem jól kapizsgált.

Asztrológia pedig csak azért különböző, mert más és más területen más igényeket szolgált. Egy európai embert más motivált, mint egy ázsiait vagy egy indiait….Ezért van kínai, indiai tradicionális, kérdő stb.. asztrológia. De alapjaiban mind egy töröl, fakad.



.

408. 274c9996b8 (válaszként erre: 407. - 47f18596a1)
2009. júl. 23. 19:08

Jung a hires pszichiater is erdeklödött az asztrologia irant ! Az Ö összeallitasai ezek az összeallitasok , amiket en idezek :) /azert idezem mert helyesnek tartom./

Asztrologia meg annyi agazat,szemlelet van kb ahany asztrologus :) Es ebböl kell kivalogatni a laikusnak hogy , mik/kik azok akik elfogadhatok az Ö szamara !

407. 47f18596a1 (válaszként erre: 406. - 274c9996b8)
2009. júl. 23. 18:44
Asztrológia csak egy van, és ennek vannak különböző ágazatai. Szerintem te félre érted Jungot vagy ő nem asztrológus.
406. 274c9996b8 (válaszként erre: 402. - 47f18596a1)
2009. júl. 23. 18:39

hm ? !

A raknak az ellentete a szuz !

A megallapitas a Jung-i asztrologiabol ered :)

Es igen az ellentetek vagy , kikeszitik egymast , vagy tökeletes az összhang :) En ebben nem latok semmi kulönösset ? Magam kos vagyok , az en tökeletes ellentetem a merleg ! Es igen sok merleg kihozott mar a sodrombol :) De , van közöttuk fantasztikus jo barat IS !

405. ében11 (válaszként erre: 403. - Fiatal nő)
2009. júl. 23. 18:38

a bakok olyan földhöz ragadtak logikusan érvelnek a skorpió már inkább az érzelmei megérzéseire hallgat.

de mindkettő erős jegy szerintem-a párom bak.

a gyerekünk rák-ő gyengébb álmodozóbb.

404. Fiatal nő (válaszként erre: 402. - 47f18596a1)
2009. júl. 23. 18:35
Azt mondod a Rák? Akkor neked adok igazat. Én a Rákoktól "megyek falnak". :-D
403. Fiatal nő (válaszként erre: 400. - Ében11)
2009. júl. 23. 18:34
Én Bak vagyok és ugyanez igaz rám is. Ilyenkor mi van? :-))))
402. 47f18596a1 (válaszként erre: 399. - 274c9996b8)
2009. júl. 23. 18:33

Szia!


Nem értem, hogy honnan veszed ezt a megállapítást. A bakkal szemközti jegy a rák. Tehát semmiféleképpen nem lehet a halak.Valamint az első állításokat cáfolod az utolsóval, ez így fura. Ilyennel én még nem találkoztam az asztrológiában.

401. 274c9996b8 (válaszként erre: 400. - Ében11)
2009. júl. 23. 18:32

Igen a skorpio szuletett Sherok Holmes :) Nagyon melyerzesu , összekötetesben all a melytengeri vizekkel,hatalmakkal :)

Es hat igen , lerohantam mar skorpiot , es rögvest visszavonult ! De , azert kesöbb rendessen visszaadta a kölcsönt , kamatostol !/en kos vagyok :) /

400. ében11 (válaszként erre: 391. - 274c9996b8)
2009. júl. 23. 18:27
én skorpió vagyok és tényleg csendes,meg háttérben vagyok-így sok mindent jobban tudok mint a körülöttem lévők-mivel szinte észre sem vesznek-így előttem nyugodtan megbeszélnek bármit.igaz ezzel nem élek vissza-de ha kell akkor a sarkamra állok és odacsapok az asztalra:)
2009. júl. 23. 18:18
A baknak az ellentete a hal jegy :) Itt lehet ugy hogy , vagy csodalatos az összedolgozas,baratsag,szerlem stb .... vagy egymas agyara mennek !
398. Fiatal nő (válaszként erre: 397. - 47f18596a1)
2009. júl. 23. 18:15
Én is Bak vagyok, de én mindig is bírtam az Ikrekeket. Jófejek és okosak. :-)
2009. júl. 23. 16:50

Szerintem van ilyen! Ez egy nagyon érdekes kérdés.

Engem nagyon idegesítetek az ikrek jegyű emberek egy időben. Majd miután foglalkoztam asztrológiával megértetem az ikresség lényegét. Ezáltal felfedeztem magamban az ikresség azon tulajdonságát, amiért utáltam őket. Miután megértetem, hogy a valóság elferdítése egy olyan folyamat, ami szinte megállíthatatlan. Egyik hazugságot követi a másik, mivel úgy gondoltam, hogy könnyebben elviselhető, mint a valóság. Ezért az ikrek csak tükröt tartottak nekem, hogy ilyen vagy, ez a te problémád.

Mostanság már sikerült levetkezni ezt a tulajdonságom. Nem teljesen, mert akkor szent lennék, de jelentős mértékben. És azt vetem észre, hogy kifejezetten kedvelem az ikrek jegyűeket az óta amióta képes vagyok a valóságot közvetíteni. Ez a tükör már kedvező számomra.=))

Egyébként bak vagyok és ikrek a holdam.

2009. júl. 22. 19:45
nincs ilyen.
2009. júl. 22. 19:25
Ilyen szerintem nincs. Egyébként azt vettem észre, hogy talán a Rákok azok, akik idegesítenek, de nagyon. X-D Mondjuk nem hiszek a horoszpókban, de ha mondani kell egy jegyet, akkor Rák... :-)
2009. júl. 15. 13:12

Igen,lehet benne valami!

Tényleg nem hagyom magam irányítani,talán emiatt neheztelnek rám.És megvan bennem az a bizonyos kettősség is, ami NEM kétszínűség.

393. 274c9996b8 (válaszként erre: 392. - Alicenice)
2009. júl. 15. 12:31

Az iker derus,pozitiv jegy :)

Okos , inteligens ,kedves,szereteremelto ...

Nem hadja magat iranyitani , ettöl vannak sokkal nehezebb ,kemenyebb jegyek :)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook