Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Melyik a legjobb dagasztógép? fórum

Melyik a legjobb dagasztógép? (tudásbázis kérdés)


2010. szept. 6. 18:55
Köszönöm szépen a tanácsokat,és az infókat!!
6. Wecuska (válaszként erre: 4. - Anett59)
2010. szept. 6. 10:17
igen.német márka.felmentem a fogyasztóvédelem honlapjára,és ott vannak tesztek különböző termékekre.ez a mou....x is benne van a jók között.kétlapátos,mert ezek jobban dagasztanak.kb 22 ezer forint,de van alkatrész utánpótlás.meg már próbáltam,mert a barátnőmnek is ilyen van.nagyon jól dagaszt,és sokféle lisztből tud.
2010. szept. 5. 13:43
Braun márkájú aprító,örlő,dagasztó gép a legjobb. Nekem olyan van.Igaz hogy én használtan vettem neten. Csak aprítani és dagasztani tudok vele. örlő része eltört.Igaz az is pótólható. 1kg lisztből tudok kenyeret dagasztani benne. Valós árát nem tudom. Ha gondolod megnézem pontosan a tipus számot minden fontos adatait,hogy neten utána tudj nézni.
4. anett59 (válaszként erre: 3. - Wecuska)
2010. szept. 5. 08:54

Szia!


Én is gondolkodtam már ezen is. Neked van már olyan amit szeretnél?

2010. szept. 3. 20:32
szia.miért nem veszel kétlapátos kenyérsütőt?az elég erős a dagasztáshoz.ha kész a tészta akkor meg kiveszed és a sütőben megsütöd.én is kenyérsütőt fogok venni pont a dagasztás miatt.
2010. szept. 2. 11:03

Szeretnék venni egy dagasztógépet,de valami igazán jót. ami nekem itthon van az egy robotgép tartozéka,de nem igazán bírkózik meg a feladattal.


Valami igazán jót szeretnék,de persze nem 50-60-ezerért.

2010. szept. 2. 11:02
Melyik a legjobb dagasztógép?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook