Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Melyik a legjobb applikáció futáshoz? fórum

Melyik a legjobb applikáció futáshoz? (tudásbázis kérdés)


2019. máj. 30. 11:39
Már csak androidon, de több mint két éve használom teljes megelégedéssel a Run.Gps Trainer UV Pro-t. Tökéletes program, jó közösség, kitűnő támogatás, segítség.
2019. febr. 8. 19:22

Már számtalan alkalmazást kipróbáltam(az itt említettek közül)

Nekem a Runtastic Running pro volt az amelyik pontos,monitoroz mindent,és nagyon jó statisztikákat csinál!

És az összes futást útvonallal együtt megőrzi!

Bátran ajánlom!

A free verzió is rögzit mindent,némi korlátozással:3 km után nincs hang alapú információ,ésnem méri a pulzust.

Kipróbálásra tökéletes,ha tetszik akkor pro verzió(1400ft)

2017. márc. 16. 18:18
Régebben használtam Endomondot és Runkeepert. A mobilos alkalmazások akkor jók, ha van egy jó GPS vételre alkalmas telefonod. Nekem a régi telefonom folyton elvesztette a jelet, csak bosszúságom volt vele. Aztán vettem egy Garmin órát, azóta azt használom. Ha hosszú távon gondolkodsz, mindenképp egy sportórát javaslok. Kezdetnek meg bármelyik korábban felsorolt alkalmazást kipróbálhatod. Strava, Endomondo, stb.
2017. márc. 14. 11:42
Számtalan megoldást, alkalmazást, szerkentyűt próbáltam, de ár, használhatóság szempontjából szerintem: POLAR H7 mellkaspánt, FT1 óra, Run.GPS Trainer Pro, Lumia 640.(néha androidoson)
2017. márc. 8. 06:55

Több jó app is van. Attól függ kinek mi a fontos, mit használnak ismerősök stb. Nekem anno a Nike tetszett annyira, hogy óra mellett is használtam, mert motiváló volt annak ellenére, hogy nem túl okos. Mióta megváltozott az app nem szeretem annyira. Sports tracker sem volt rossz, főleg a webes felülete, lehetett nézegetni más edzéseit is. Windows-on nem működött túl fényesen az app, mióta iPhone van nem próbáltam. Mostanában Strava a divat, nem rossz, főleg ha olyan helyen futsz ahol mások is előfordulnak, ilyenkor össze tudod hasonlítani a futásod másokkal. Van még endomondo, runkeeper, runtastic engem nem fogtak meg igazán, de biztos jók. Nekem most olyan órám van (Garmin) hogy gyakorlatilag az összes appal szinkronizál, így telefon nem is kell a futáshoz. Strava és Nike, ami a telefonon van. Ha nem lenne órám szerintem Strava-t hasznélnék most.

Ha komolyan gondolod a futást érdemes megnézni a Garmin órákat, kb. 50e Ft körül vannak gps-es pulzusmérős órák, sokkal jobb, mint a telefon. 40e körül polar is van, azok is nagyon jók. Elsőre soknak tűnik, de egy komolyabb óra 150e körül van, ahhoz képest baráti.

11. 403c839538 (válaszként erre: 10. - Bc681dac13)
2017. márc. 8. 02:50
Jesszus, tényleg. :D
2017. márc. 8. 00:59
Futni nem mentem, ma de a nike cuccot letöltöttem, mert ingyenes, egy próbát megér, de oltári kaka értékeléseket olvastam az app alatt.
2017. márc. 8. 00:55
Köszönöm, megnézem mindet. :)
2017. márc. 7. 14:16
Most már megnézem azt a Nike programot, még nem telepítettem az új készülékemre futós appot, és ma szép idő van, tervezem, hogy futok egyet.
2017. márc. 7. 14:12
Nike
2017. márc. 7. 13:57
A két lábad. :D
2017. márc. 7. 13:53
Nike
2017. márc. 7. 13:51
Én a SportsTrackert használom. Ez vált be a legjobban.
2017. márc. 7. 13:38
Én Nike+ Run Club-ot használok, nekem jobban bejön mint a runtastic, az sokszor elveszítette a gps jelet, ezért kevesebb távot mutatott. Ezzel megvagyok elégedve.:)
2017. márc. 7. 13:31
Én a runtastic prot használom. Igazából mást nem is próbáltam. A pro meg a free között azt hiszem, az a különbség, hogy a pro alatt tudsz zenét hallgatni (bár ebben már nem vagyok biztos). Az adatbázisuk fasza, meg vannak vmi intervall programok is talán, de én azokat nem használom.
2017. márc. 7. 13:23
Melyik a legjobb applikáció futáshoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook