Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
967. Puddiz (válaszként erre: 966. - Suelen)
2007. febr. 11. 13:11
Akinél én voltam az is ilyen koheziós géllel töltött implit használ.De nem csak csepp alakút tesz be hanem kereket is ha én azt szeretném ugye?És a tiéd érdesített felületű vagy nem?
966. suelen (válaszként erre: 965. - Puddiz)
2007. febr. 11. 13:07
325 köbcm,csepp alakú ,koheziós mgéllel töltött magas profilút.Ő ezt használja,azt mondta ez a legkorszerűbb.Időnként használ persze lereket is.
965. Puddiz (válaszként erre: 964. - Suelen)
2007. febr. 11. 13:00
Neked milyen implantátumot tett be Dr Gáspár?Ő milyet használ?
964. suelen (válaszként erre: 963. - Puddiz)
2007. febr. 11. 12:53
Akkor mindenképp menj tovább,addig menj,míg megtalálod a legszimpatikusabbat,akire rá mered bízni magad!
963. Puddiz (válaszként erre: 961. - Suelen)
2007. febr. 11. 12:39
Mióta olvasgatom ezt a fórumot meg főleg mióta a te tapasztalataidat suelen sokkal nyugodtabb vagyok meg nem félek már annyira a mellműtéttől.Már alig várom hogy legyenek szép cickóim:))Még el akarok menni Dr Krasznaihoz meg Dr Gáspárhoz konzultációra.Eddig még csak Dr Karvásznál voltam konzultáción de a kórház se volt szimpatikus meg annyira a dokival se voltam megelégedve.Nem nagyon világosított fel.
962. suelen
2007. febr. 11. 12:36
Máshol nem tudom milyen az ellátás,nem igazán írják le a lányok..:(Én is kíváncsi lettem volna.Én ezért is számoltam be részletesen.Remélem ti is leírjátok majd!
961. suelen (válaszként erre: 960. - Fédra)
2007. febr. 11. 12:34

Nem raktak katétert..elküldtek pisilni:)))Hétfőn nem szedik a varratot,isten őrizz!Csak a kötést veszik le,még marad a spec. melltartó.Varratszedés két hét múlva lesz.Addig remélem már le lehet venni a melltartót míg lezuhanyzok..Azt már nagyon várom:)))

Egyre ritkábban kell majd menni..

960. Fédra
2007. febr. 11. 12:22

Sziasztok,

én is folyamatosan olvasgatok ám, csak nem mindig tudok hozzászólni.

Suelen, annyira jó olvasni, hogy ennyire rendben megy nálad minden, látszik a soraidból, hogy nagyon boldog vagy, megnéztem a képeid és nagyon irigykedem :)

A műtét előtt katétert raktak?

Olyan jókat irsz a dokidról, hogy mostmár én is kezdek rajta gondolkodni, pedig elég messze van tőlem. Milyen sűrűn kell majd hozzá járni ellenörző vizsgálatokra? Azt tudom, hogy most lesz hétfőn varratszedés, 2 hét múlva kontroll, és utána?


T.Kati, esetleg te is gondolkodsz Suelen orvosán?

959. Puddiz (válaszként erre: 957. - Suelen)
2007. febr. 11. 12:17
Én úgy látom hogy nagyon jó volt az ellátásod én is elmegyek majd Dr Gáspárhoz is mert nagyon jókat mondasz te is róla.
958. cukikutya (válaszként erre: 954. - 58f68708d1)
2007. febr. 11. 11:46

Szia Pöfi!

Arra vagyok csak kíváncsi,hogy milyen az ellátás,mennyire figyelmesek,mindent elmondanak e hogy mire figyelj műtét után...stb.Mennyire alaposak?Meg vagy elégedve az eredménnyel?Köszi!

957. suelen
2007. febr. 11. 11:31
Huha..Most jutott eszembe...Azt kihagytam a beszámolóból,hogy mielőtt kihoznak a műtőből,elektromos takaróval felmelegítik az ágyat,és miután lefektetnek,ránk is takarják kicsit..Annyira kellemes volt,nem is engedtem elvinni egy darabig!!!:))))Szóval az ellátás tökéletes volt!
956. suelen
2007. febr. 11. 11:29
Tettem fel mai képet..:))Napról napra egyre szebb:))A tükör nem ereszt:))))
955. d8d2b4e3d8 (válaszként erre: 950. - Cukikutya)
2007. febr. 11. 10:25
Ok. Várom majd a választ. És köszi
954. 58f68708d1 (válaszként erre: 937. - Cukikutya)
2007. febr. 10. 22:58
Xia))én már vtam Csuhánál,igaz hasplaxtikával nem mellel.mi a kérdésed ha tok segítek.
953. suelen (válaszként erre: 952. - Matír)
2007. febr. 10. 22:10
Igen,ha kiszámolod az implik súlyát,majd egy kg a kettő! Ez csak állhízás,majd alakul. A haspuffadás elég általános dolog,az is szűnik majd.Esetleg az Espumisan golyó 3x2-esével javíthat,és a rendszeres budi:)))Minden rendben lesz,nem aggódni!Üdv!
952. Matír
2007. febr. 10. 21:57
Örülök,hogy olvasom ezt a haspuffadás dolgot,a műtét óta nekem is nagy a hasam nem értettem.Sőt amit még tapasztaltam,hogy híztam 2kilót...?Annyival többet nem ettem,hogy ennyit híznom kellett volna.Gondolom,(remélem)hogy csak az ödémáknak,és az impliknek köszönhetem plussz az állandó haspuffadásnak?Kíváncsi leszek egy pár hét múlva mi lesz a helyzet!Nálatok ilyen téren minden rendben van?
2007. febr. 10. 20:44
Sziasztok. Csináltatta már valaki Afshin dokinál a mellét? Erzsébet kórház (Kontur Klinika). Én nála fogom. Azt mondják jó orvos.
950. cukikutya (válaszként erre: 943. - D8d2b4e3d8)
2007. febr. 10. 20:04

Szia Szonja!

Mindenféleképpen írok majd,hogy milyen lett az eredmény,ill. mik voltak a tapasztalatok!Nekem is szimpi volt a doki,tök normális.

949. suelen (válaszként erre: 948. - Panci)
2007. febr. 10. 19:01

Haláli egy csajszi vagy Te Panci!:-DD

Én férjem még meg se merte kérdezni..:))Egyelőre körülugrál,ma ő főzőtt,mindent megcsinál.A kis édes!:))Ez arra is jó,hogy kicsit jobban értékelje a házimunkát,ne nézze le.Meg sem állt ma,úgyhogy tapasztalhatta milyen is az,amikor én ezt csinálom napi szinten.:)

948. Panci (válaszként erre: 945. - Ani04)
2007. febr. 10. 17:42

Ezen a szex dolgon mi is gondolkodtunk a lányokkal a kórházban, aztán mégse kérdeztük meg. Én azt mondtam az uramnak, hogy 6 hét, amitől helyben megőszült, de igazából szerintem 2 hét, és akkor hogy fog örülni, amikor még azt hiszi, hogy 4 hétig kell várnia! :-))

Azért hétfőn megkérdezem!

Üdv: Panci

947. Ani04 (válaszként erre: 946. - Suelen)
2007. febr. 10. 17:09
Amit a fájdalomról hallottam az őszintén szólva nekem isegy kicsit túlzott volt, csak éppen nem egy helyről hallottam - ezért rémített meg. Nekem eddig két császárom volt és mindkettőt ki lehetett bírni. Eddigi életemnek ezek voltak a legkomolyabb és jóformán az egyetlen orvosi beavatkozásai, ezért is félek most kicsit. De azt hiszem, aki nem fél, az nem is normális. A gyógyszertippeket jegyeztem, akárcsak a korábbi homeos javaslatokat és én is köszönöm. Én még egyenlőre az első orvosi konzultáció előtt állok, de egy hét kellett nekem egyáltalán ahhoz, hogy összeszedjem a bátorságomat és felhívjam a dokit. Most meg már alig várom, hogy mi lesz a jövő heti konzultáción. Nagyon sok bátorítást adott nekem amiket egymásnak irogattatok!
946. suelen (válaszként erre: 945. - Ani04)
2007. febr. 10. 16:43

Na igen!:))A doki ezt nem mondta,de természetes,hogy a gyógyulási időszakban,amíg a megterhelés tilos,addig kizárt a szex.Utána viszont nemhogy akadályozna!Sőt!:-))))

Ma este lesznek 3 naposak a cickóim,fájdalmam nincs.Szedem mondjuk 2 óránként a Traumeel homeost.Ha hozzáérek a melleimhez,inkább viszketnek.:))Jólesik nekik az érintés.:))

Mindenki másképp éli meg a fájdalmat,aki még nem szült és nem volt semmilyen nagyobb beavatkozása,az nyilván úgy érzi,hogy ez "kemény" dolog.Én azt mondom,hogy 1 simaszülés és 2 császár után ,ez nudli.Amúgy is ha 1 hétig vagy kettőig fáj,akkor is megéri a szép mellekért nem?

De a doki azt mondta,hogy fájdalmat nem szabad érezni,legfeljebb annak éljük meg.ÉS valóban,inkább egy nagyon erős feszítés,nyomás,izomláz-szerű érzée volt az első nap.Már tegnap sem volt vészes,ma meg aztán semmi.Egyedül a reggeli első felkelést érzem még,de utána pár perc elteltével megnyugszik a cici,és nem érzek semmit.Ami a leginkább zavar,hogy puffad a hasam,már az Espumisant is elkezdtem. De azt is tudom,hogy műtét után és antibiotikum-szedésnél ez előfordulhat..No most mindkettő fennál,úgyhogy időt kell adni a dolgok rendeződéséhez.Azért egy kis bélflóra regeneráló(Pro-Gastro por)nem árt.:))

945. Ani04
2007. febr. 10. 16:27

Sziasztok Csajok!

Az én lelki világomnak nagyon jót tett a beszélgetések végigolvasása. Most készülök én is megműttetni magam és eddig amit hallottam a műtét utáni fájdalomról, az a horror kategóriájába tartozott. Kb. az volt a lényege, hogy inkább még egyszer a szülés, mint a mellműtét. Engem még egy dolog érdekelne és erről nem találtam a korábbi beszélgetésekben semmit. Mennyire akadályoz a műtét utáni állapot a szexben? Vagy jobb ha arra nem is gondolok egy ideig???

944. dycy (válaszként erre: 934. - Suelen)
2007. febr. 10. 16:19
köxi
943. d8d2b4e3d8 (válaszként erre: 937. - Cukikutya)
2007. febr. 10. 14:13

Szia,


Legyél szíves írni ha túl vagy rajta, hogy milyen volt mert engem is ö fog müteni csak március 19-én.

Szereintem korrekt egy doki én már alig várom!

Elöre is köszi

Szonja

942. d8d2b4e3d8 (válaszként erre: 935. - Szaffika)
2007. febr. 10. 14:08

Szia,


Én is 75 B melltartót hordok ,50 kg vagyok és 166cm. Március elején vagyok elöjegyezve. A doki a 220-ast javasolta, de én már azt egy kicsit nagynak találtam a vékonyságom és a termetem miatt, bár még át kell gondolnom mert már nem emlékszem hogy az is mekkora.Szerintem a 250-es egyáltalán nem kicsi, nekem már az biztos túl nagy lenne.De ez a mell formájától is függ, hogy kinek milyen formájú és mekkorát vesz fel vagy valami ilyesmit mondogatnak a dokik.

Nekem ez lenne a szerény kis véleményem.


Üdv, Szonja

941. Matír
2007. febr. 10. 14:02
Én ma vagyok 5napos,és nyudodt szívvel merem mondani mindenkinek,hogy ez egy nudli(a fájdalomra gondolok).Nekem első naptól kezdve,alig van fájdalmam.A második napon már mosogattam,főztem,pelenkáztam.Olyan fájdalomhoz tudnám hasonlítani(már aki szoptatott tudja)mint amikor belövel a tej,de az is csak az első 2 nap.Egyedül az altatásból való ebredés ami kicsit gázos,de kibírható.Kitartás mindenkinek!!!
940. Puddiz (válaszként erre: 928. - Panci)
2007. febr. 10. 13:45
Oké előre is köszi.Várom a sógórnőd tapasztalatait.:))
939. 471d3b6314 (válaszként erre: 936. - Panci)
2007. febr. 10. 13:38

Ja és még annyit a fájdalomról.

,hogy én meg kétszer szültem 4 kg-os babát teljesen simán csillapítok nélkül,úgy gondolom akkor ezt is kibírom,csak mehetnék már.

2007. febr. 10. 13:35

Szia Panci!

Remélem megkaptad a privátot ,mert valamit nagyon össze-vissza nyomtam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook