Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
1207. suelen
2007. febr. 16. 10:40
netwolf!Gratulálok,és sok-sok boldogságot az új külsődhöz!!Képet szeretnénk!:)))
1206. suelen
2007. febr. 16. 10:39

Sziasztok!

Az implim felső része izom alatt van,alsó része mirigy alatt,325-ös magas profilú ,érdesített ,koheziós géllel töltött.

A lábunkat fáslizták,bokától térdig.A műtét befejeztével,még a műtőben adták ránk a spec. melltartót,más szorító pánt nekem nem volt,Gabi barátnőmnek volt,de neki felvarrás is volt.A fáslikat másnap mindenhonnan eltávolították,maradt a spec. melltartó.

Nem kellett fizetni a konzultációért,egy összegben kellett fizetni a műtét napján,és a további összes kontroll ingyenes,azaz kifizettem egyben.

Szerintem van olyan doki ,aki a spec. melltartót helyettesíti a szorító kötéssel,aztán sportmelltartóra térnek.Én a spec. melltartót jobbnak tartom,mert kifejezetten erre tervezték,és nagyon jól tart,tovább viselhető,zuhanyzáskor levehető.Remélem a cicik meghálálják:))

Ismerősök nem vennék észre ilyenkor télen szerintem,ha nem mondtam volna nekik,nagyon jól álcáztam én ezt régen,a jó szivacsos melltartóknak köszönhetően.Kizárólag az venné észre,aki látott már bikiniben-kendőzetlenül 9 éves kislánynak megfelelő cicimérettel:))))

Férjem odáig van érte,meg vissza.:)))Esténként kicsomagolom neki,hadd gyönyörködjön:))

1205. Matír
2007. febr. 16. 10:38
Bocsi valamit félre nyomhattam nem adta be az egész szöveget.
1204. Matír
2007. febr. 16. 10:36
gondolom ez nem annyira gyakori,sok mindentől függhet.Az a helyzet,hogy a fáslit a lábadra kötözik.A spéci melltartót pedig egyből a műtét után rádrakják.Nekem azt mondta a dokim,hogy az izom alatti impli azért nem jó,mert egy idő után(pláne szülés elött állók!)megereszkedik a mell,és az impli pedig ott marad ahová rakta a doki.Ezáltal kialakulhat egy úgynevezett dupla cici,ezért hullámosak egy idő után az izom alá rakott implik.DE
1203. Fédra
2007. febr. 16. 10:28

Suelen, netwolf,

Most hogy van ez a kötözés dolog? Műtét után körbefásliznak? Ebben a fásliban kell lenni 1 hétig, és ha leveszik akkor jöhet a spec.melltartó ill. a sportmelltartó?

Csak mert Suelen a képeken már 2 naposan a spec.melcsiben volt, akkor mikor van a fásli? Vagy egyik doki fáslit tesz fel, a másik melltartót?


Suelen, a Gáspár dokinál az első konzultáció fizetős? És a varratszedés valamint a további ellenörzések fizetősök?

Suelen, ismerősök, munkatársak közül észrevették már, hogy mi a helyzet?

1202. stszilvi
2007. febr. 16. 10:17

Szia Suelen!

Neked milyen implik kerültek be, és hova?

1201. stszilvi (válaszként erre: 1199. - Netwolf)
2007. febr. 16. 10:00
Én is a Lerch Ferencben gondolkodtam, én is úgy hallottam, hogy ügyes,láttam is már munkáját. Én is szoktam futni, hasonlóan nagy távokat, és tartok tőle, hogy implikkel nem lehet, de ti erről biztos beszéltetek. Mitől függ, hogy mirigy vagy izom alá ültetik? Én jobban szeretném izom alá, úgy talán jobban tart.Esetleg lesz fotód?
1200. netwolf
2007. febr. 16. 09:55
Gáz, hogy nem lehet módosítani, ha valamit elírtam, na nem az összeget:-)
1199. netwolf (válaszként erre: 1197. - Stszilvi)
2007. febr. 16. 09:54
Lehrc Ferenc, műtöt, de a kollégájáról is jót hallottam a Bálint Zoltánról, együtt műtenek. Csak a főorvos drágább 10%-kal. A fizetés, pedig elég rugalmas, van aki részletekben fizet a dokiknak:-). Én meg még nem is fizettem, majd kötözéskor, vagy lakcímet váltok:-)Ha valami kérdésed van nyugodtan kérdezz, mert eléggé körül jártuk a témát évek alatt, amíg készültünk. Most pedig jöhet a gyakorlati próba. Gyereket nem lehet emelni sajnos, de megoldjuk...Mirigy alatti az impi, mert amúgy is sokat edzem, és már alig várom a futást(napi 10-15km), mert az kikapcsol a gyerekek után:-), de arra még várni kell.
1198. Puddiz
2007. febr. 16. 09:29
Gratulálok netwolf
1197. stszilvi (válaszként erre: 1195. - Netwolf)
2007. febr. 16. 09:03

Szia netwolf!

Én csak most kapcsolódtam be a fórumba, én is fontolgatom a mellnagyobbítást(2 pici gyerekem van). Hát nem tűnik valami kellemesnek az első pár nap,azért remélem, elégedett leszel az eredménnyel,idő kell, míg kialakul a végső formája és mérete.Téged ki műtött?Csak mert én is egy ceglédi orvosban gondolkodom?

1196. e86f099d45 (válaszként erre: 1195. - Netwolf)
2007. febr. 15. 23:45

Szia Netwolf!


Sok boldogságot és jó egészséget kívánok az "új" cicikkel!!!!

Tök jó volt olvasni a részletes beszámolód!!! 1 hét múlva lesz a műtétem, így jól jött az információ. Ráadásul én is úgy vállalom, hogy van egy 13 hónapos kisfiam :)

A Te dokid mit mondott, meddig nem emelheted fel a kisfiad?

Üdv:

Yvi

1195. netwolf
2007. febr. 15. 23:18

Sziasztok!


Hazaértem. Kedden délelőtt műtét, reggel 8-ra értem Ceglédre. Kaptam 1 xanaxot, már attól szédültem :-) , 9-kor már a műtőben. Doki késik, fázom, remegek, a percek óráknak tűnnek, mi lesz velem...fél 11-kor már a férjem vár, de én nem emléxem csak részletekre, hogy a szobatársammal beszélgetnek, jól érzik magukat, én nem. Fázok, betakarnak duplán, hányinger. Ezt senki nem mondja .Az első nap pocsék (akikkel beszélek mindenkinek), enni nem tudok, de szerencsére nem hányok. A fásli jó szoros, levegőt alig kaptam. Szerencsére nem jön sok folyadék a drainen(2 aranyos cső, ami elszívja a folyadékot a mellből). Az aneszteziológus főorvosnő bejön és megdicséri, hogy nagyon szép lett az új cickom, reménykedek:-). A dokival is beszélek már másnap(amire emlékszem is), mert az első nap eseményei eléggé összevisszák. Éjszaka arra ébredtem(aludtam vagy 2 órát), hogy nem tudom hol vagyok? 3-dik nap reggel jöttem haza. Megtudtam, hogy 320 ment a picibe. A 75-80/a-ból, így lesz 80/b-s sport melltartó, tartja rendesen, majd veszek nagyobbat:-) Még műtét előtti este vettem egyet, de kár volt kapkodni, mert a fáslival is ellehettem volna. Itthon egy szolid zuhany és hajmosás(férjem segített) után megnézetem a cickókat...nem tudom eldönteni, lehet kisebb kellett volna:-), de a szoptatás miatt kinyúlt a bőr, úgyhogy ez lett. Várom, hogy teljenek a napok, mert nem bírom felvenni a kis 1éves Benikét, hát még az 5 éves lányom. És hogy milyen a véletlen, bennt olyanokkal találkoztam, ...hasonló sorsok találkozna, van ami szinte hihetetlen.

1194. Puddiz
2007. febr. 15. 23:10
Remélem nem lesz nagyon nehéz dönteni.
1193. Puddiz
2007. febr. 15. 23:09
Úgy látom elég sokan műtették magukat Gáspár Dokinál.Kíváncsi vagyok milyen lesz ha megyek konzultációra.Mert egy szimpi doki már van de ha ő is az lesz akkor kettő közül kell döntenem.
1192. macska8
2007. febr. 15. 20:26
Szia Mimóza! Én voltam a második, ismerjük egymást, de ezt majd egy másik oldalon folytassuk............
1191. Rita... (válaszként erre: 1190. - Panci)
2007. febr. 15. 19:49
Köszönöm! A rózsaszín buborék azért erősen felvillanyoz, én már most tök ideg vagyok, pedig csak kedden lesz rá okom :-)))
1190. Panci (válaszként erre: 1179. - Rita...)
2007. febr. 15. 19:41
Van homeopátiás szer, nekem is ajánlotta a hom. doktormő, csak már utolsó nap és a nagytakarítás miatt nem volt időm elmenni a hom. gyógyszertárba! Szóval holnapra megkérdezem neked. A Xanaxot be ne vedd napokkal elöbb, nagyon durva!! Szerintem attól állva elalszol, vezetni tutui, hogy nem tudnál. Nekünk műtét elött közvetlen adtak és úgy léptem át a műtő küszöbét, mint aki egy rózsaszín buborékba lép, pedig még reggel itthon, tök ideg voltam.
1189. Mimóza (válaszként erre: 1167. - Macska8)
2007. febr. 15. 19:30

Szia,macska8!!!!Én már nagyon régen írtam ide,de most,hogy megláttalak,muszáj volt!:)

Engem is Gáspár doki műtött,és engem is febr.5.-én!!!!!!!!!!:)Tök jó!Én voltam az első!Te????

1188. reni128
2007. febr. 15. 17:09

Sziasztok lányok!

Ha mát a TB-ről esett szó,gondoltam megkérdezem hátha lesz valakinek hozzászólása.Tehát van egy bnőm aki mindkét gyermekét csak a jobb ciciéből tudta szoptatni.Nos ennek meg is lett az eredménye.Kb 5cm eltérés a kettő között.Iszonyat!

Kérdésem a következő:Szerintetek erre fizet a TB?Ha az implit nem is,de a műtét árát legalább...

Ha valaki tudna erről infót,nagyon megköszönnénk!!

Köszi Reni!



Gratula a freiss ciciseknek és mielöbbi gyógyulást!!!!Kitartást meg azoknak akik épp a műtétre várnak!!

1187. Rita... (válaszként erre: 1186. - Suelen)
2007. febr. 15. 16:46
Ja! Egy ciszta útközben.
1186. suelen (válaszként erre: 1184. - Rita...)
2007. febr. 15. 16:38
Hogy mi lesz???Árukapcsolás??....
1185. csibi5 (válaszként erre: 1176. - Sculli)
2007. febr. 15. 16:35

SZia Sculli!

Nekem van egy ismerősöm, akinek hasonló problémája volt, mint Neked, Ő TB támogatással meg tudta műttetni. Szerintem kezdetnek keresd fel a háziorvosod, talán a továbbiakban Ő tud segíteni. Sok szerencsét hozzá!!!

1184. Rita... (válaszként erre: 1183. - Pasdechat)
2007. febr. 15. 16:11
A műtét előtt kapok, de addig feltétlenül kellene valami, mert az ultrahangon kiderült, hogy lesz egy kis "árukapcsolás", azt meg megfestik előtte, azt meg ugye helyileg tűvel. No emiatt azért néha elfog egy kis aggodalom :-)
1183. pasdechat (válaszként erre: 1182. - Rita...)
2007. febr. 15. 15:57
csak vényre, de azt szerintem csak a műtét napján vedd be (de biztos adnak ott is, ha kérsz). ha addig szeretnél egy kis nyugit, akkor inkább a rivotrilt ajánlom (szorongásoldó), de az is csak vényre megy...azzal nyugodtan lehet vezetni (naponta egyszer vagy kétszer fél is elég belőle). ezeken kívül van még a gyógynövényes megoldás : a tablettás verziónak "hova" a neve, azt hiszem, de van homeopátiás nyugtató is. meg persze a relaxáció, ami mindennél többet ér! :)
1182. Rita...
2007. febr. 15. 15:35
Vezetni tudok vele?
1181. Rita... (válaszként erre: 1180. - Pasdechat)
2007. febr. 15. 15:35
Azt csak vényre?
1180. pasdechat (válaszként erre: 1179. - Rita...)
2007. febr. 15. 15:27
xanax
1179. Rita...
2007. febr. 15. 15:22
Lányok! Valaki írta, hogy műtét előtt szedett valami nyugtatót vagy homeopátiás szert. Nem tudjátok mi az? Kezdek nagyon izgulni a keddi bombanővé válás miatt:-))
1178. Rita... (válaszként erre: 1176. - Sculli)
2007. febr. 15. 15:20

Szia Sculli!


Csak ötlet, de esetleg pszichológusi szakvéleménnyel lehet, hogy támogatná a TB. Lehet, hogy hülyeség, de meg kellene kérdezned a háziorvosodat, vagy a minden kerületben dolgozó "helyi" pszichológust.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook