Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mellplasztika tapasztalatok fórum

Mellplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


A fórumhoz képgaléria tartozik: mellplasztikázók képei
5285. KisKedvenc (válaszként erre: 5279. - Rita...)
2007. márc. 28. 11:47

Én annyira nem ragaszkodom hozzá. Egyébként ez is megfordult a fejemben, hogy azért nem kell, mert úgyis teljesen izom alatti lesz, és azért odáig csak nem lát be UH-val sem. :)

Nekem mákom van, én egyébként is a hátamon alszom az esetek 90%-ában. Csak a maradék 10 a hason fekvő helyzet, mondjuk arról rossz lesz lemondani. De igazándiból sok mindenről lemondok, csak legyen már végre cicim és érezzem nőnek magam. :)

5284. lilamila (válaszként erre: 5282. - Rita...)
2007. márc. 28. 11:34
KOSZI,EZ IS JO TIPP:)
5283. Glittersztár (válaszként erre: 5258. - KisKedvenc)
2007. márc. 28. 11:31

A soron következő műtétek:(aki lemaradt,szóljon)



daew:03.28-Dr.Gáspár

banister:03.30-Dr.Afshin

dycy:04.04-Dr.Gáspár

vicki:04.04-Dr.Csuha

tvirag:04.11-Dr.Gáspár

maha:04.12-Dr.Harsányi

lilamila:04.11-Dr.Csuha

sengá:04.16-Dr.Csuha

trebeka:04.16-Dr.Gáspár

Puddiz:04.25-Dr.Krasznai

KisKedvenc:05.04-Dr.Afshin

neshama:05.16-Dr.Gáspár

Annó:06.06-Dr.Krasznai

5282. Rita...
2007. márc. 28. 11:28

Lányok, akik még műtétre várnak!

Már régebben leírtam, de hol van az már :-))), hogy én gyakoroltam előtte a hátonalvást. Előtte soha nem aludtam így, de nekem bejött a gyakorlás.


Az is bevált, hogy utána két kispárnát tettem a fejem alá, de úgy, hogy ne lógjon be a hátam alá, csak a nyakamat is jól támassza meg és egyszer sem fájt a hátam. Próbáljátok ki. Annyi a nehézség benne, hogy amikor lefekszik a friss műtétes elég nehéz benyúlni a fej alá, felhúzni meg még nehezebb, érdemes előre benézni, hogy hová teszed le a fenekedet, hogy jó helyre kerüljön a fejed :-)))) Vagy jöhet a férj, aki elrendezi a párnát:-)

5281. lilamila (válaszként erre: 5276. - Wuk)
2007. márc. 28. 11:23
KOSZI,EZ RENDES TOLED:)
5280. Rita... (válaszként erre: 5271. - Ani04)
2007. márc. 28. 11:23
:-))))) És ez így is van! :-)))))
5279. Rita... (válaszként erre: 5258. - KisKedvenc)
2007. márc. 28. 11:20
Ha kell mammográfia tiltakozzál és követeld az UH-beutalódat. Nekem még a bordámat is benyomták alá, be is kékült, és a mai napig nem kaptam meg az eredményt. Másnap elpanaszoltam ezt a dokimnak, beküldött a melluh-ra, megsimogatták és már vihettem is az eredményt. Soha többet nem megyek mammográfiára. (Ha csak nem muszáj) :-)
5278. Rita... (válaszként erre: 5261. - Bogi74)
2007. márc. 28. 11:17
Én úgy emlékszem nekem is volt, hogy elzsibbadt a karom alvásnál, gyakrabban, mint addig, de már elmúlt. Lehet, hogy valami ideget nyomott a megnövekedett mellem, amit addig nem ért el. :-)))
5277. Rita... (válaszként erre: 5258. - KisKedvenc)
2007. márc. 28. 11:14
Köszi! :-)))))
5276. wuk
2007. márc. 28. 11:04

Olvasom, hogy mennyit szenvedtek az alvással... Nekem szerencsére ezzel nem volt gondom. A kórházi éjszakát leszámítva szinte teljesen végig aludtam mindet, pedig én sem hanyat szoktam aludni általában...

Ezt csak azért írtam le, hogy aki előtte van a műtétnek lássa hogy nem biztos hogy nem fog tudni aludni...

5275. wuk (válaszként erre: 5271. - Ani04)
2007. márc. 28. 11:01
Én is teljesen egyetértek veled!!!!!:)
5274. Ani04 (válaszként erre: 5270. - Bogi74)
2007. márc. 28. 10:59
Igen, az alvás az egy külön fejezet. Engem még csak pénteken műtöttek, úgyhogy vannak még tartalékaim, de érzem, hogy kezdek fáradni. Sohasem tudtam háton aludni, úgyhogy most szenvedek. Tegnap nagy élményben volt részem! A szoptatós párnát sikerült úgy a lábaim közé venni, hogy kissé kitámasztva a hasamat, nagyjából oldalra tudtam forulni, úgy hogy a fekvés a cicimet nem zavarta. Kb fél perc kellet és aludtam, mint aki elájult.
5273. maha
2007. márc. 28. 10:54
Nekem mammográfia is volt,meg Uh is,közvetlenül egymás után,kb.5-5 perc,időpontra mentem,fél óra alatt megjártam.A dokim,kiírta,hogy problémám van a bal mellemben/persze nincs/,és így a kórházban ,ingyen megcsinálták.Én is kis mellű vagyok,abszolút nem fájt,csak felért egy erősebb mellmasszázzsal.
5272. Bogi74 (válaszként erre: 5271. - Ani04)
2007. márc. 28. 10:54
EGYETÉRTEK! :)
5271. Ani04 (válaszként erre: 5269. - Wuk)
2007. márc. 28. 10:52
Na ezek után akkor passz... Imádom a kezdetek kezdete óta, hogy ahány doki, annyifélét kér meg mond, mi meg itt reszkető laikusok próbálunk valami rendszert találni bennük és pánikolunk, ha nálunk valami másként van, mint a többieknél! Kezdem azt hinni, minnél kevesebbet tud az ember, annál jobbat tesz az az idegeinek...
5270. Bogi74 (válaszként erre: 5266. - Ani04)
2007. márc. 28. 10:51

Valószínűleg így van! CSak 4 hét után már szeretnék kevesebb problémát! Az a baj, hogy már az első hét óta dolgozom, de ettől a "nem alvástól" teljesen "hulla" vagyok! Eddig a háton alvástól fájt a hátam, most az oldalfekvéstől zsibbad mindenem! :( 4 hete nem aludtam végig egyetlen éjszakát sem, mint anno, a lányomal! :)

Ezért a szépségért nagyon meg kell szenvedni! :)

Pedig ezt leszámítva pl. a jobb mellem teljesen természetes már, érzetnek is, látványnak is...mintha mindig is az enyém lett volna! :)

De ez a zsibbadás... :(

5269. wuk (válaszként erre: 5263. - Ani04)
2007. márc. 28. 10:46

Az én dokim nem kért sem uh-t, sem mammot.... nekem furcsa is volt, mert itt ugye olvastam, hogy mindenki csináltatja...

Elég fiatal vagyok én is, bár ez nem jelent semmit, de a csaj akit velem egy időben műtött ő 10évvel idősebb nálam, és őtőle sem kért.

Nekem volt nemrég uh-m és kiderült hogy van egy cicsztám, mondtam is a dokinak, de azt mondta, hogy a mirigyállományt úgy sem bántjuk (izom alatti van), őt nem zavarja....

5268. wuk
2007. márc. 28. 10:39
A impli méretek szerintem is gyátótól függnek. Amikor nekem ajánlott méretet, akkor vagy francia impli 300, vagy német 305... Szóval mindegyik más... Én a franciát választottam, mert arra örök garanciát adtak, a németre csak 15 évet...
5267. Bogi74 (válaszként erre: 5264. - Amika)
2007. márc. 28. 10:33

Amika! Én is azt gondolom, hogy összefügg, ez nyilvánvaló, márcsak azért is,. mert mikor pár naposan felhívtam a kézzsibbadással, azt mondta, hogy valószínű az implantátum nyomhat valami ideget, kicsit mozgassam meg! Most meg egyszerre semmi összefüggést nem lát! :(

csak az a baj, hogy az ember kiszolgáltatott! Egyébként is fáj még a bal mellem! :(

5266. Ani04 (válaszként erre: 5261. - Bogi74)
2007. márc. 28. 10:32
Nekem is a műtét után az egész karom fájt és időnként olyan zsibbadás szerű volt az alkaromban. Sőt még tegnap is fájt a csuklóm környékén. A dokim azt mondta, hogy a műtéttel az egész vállöv izmait megbolygatják és egy ideig még előfordulhatnak hasonló tünetek.
5265. Bogi74 (válaszként erre: 5264. - Amika)
2007. márc. 28. 10:31

Igen, izom alatti,260cc! De már 4 hetes lesz pénteken...csak nincs időm képet feltölteni...

Éééés, köszönöm! :))

5264. Amika (válaszként erre: 5261. - Bogi74)
2007. márc. 28. 10:30

Szia Bogi!

Mikor engem műtöttek a szobatársam is mondta hogy zsibbad a keze.Lehet hogy akkor tényleg összefügg az implivel.Na de mikor múlik el?Megnéztelek tök szép lett 2 hetessen.Mekkora is van bent neked és izom allatt van?

5263. Ani04 (válaszként erre: 5258. - KisKedvenc)
2007. márc. 28. 10:29
Szerintem kérdezz rá, hogy nem kell-e neked is mell UH? Ahogy hallottam minden orvos kér mammot vagy UH-ot. A két vizsgálat egyenértékű, csak amíg az UH fájdalommantes, addig a mammo kis mellűeknek űllítólag igencsak fáj. Olyan dokit még nem hallottam, aki valamelyik vizsgálat nélkül megcsinálta volna. Úgy tudom, hogy ezeknek a műtét előtt a rendellenességek, meg ciszták kiszűrése a feladata.
5262. Bogi74
2007. márc. 28. 10:29
Ráadásul reggel óta a bal kezem ugyanúgy zsibog, mint a műtétet követő napokban! :(
5261. Bogi74
2007. márc. 28. 10:25

SZiasztok!

Szeretném megkérdezni, hogy előfordult-e valamelyikőtöknél, hogy zsibbadt a keze, vagy az ujjai?

Nekem a műtétet követő napokban is zsibbadt a bal kezemen a gyűrűs és a kisujjam, de egy hétre rá ez elmúlt. Most viszont, hogy tudnék végre az oldalamon aludni, arra kelek fel állandóan, hogy az a kezem, amelyik oldalamon fekszem, el van zsibbadva...

Az orvosom azt mondja, nem az implantátumtól van...de ez nyilván nem így van, miután azóta érzem...

Van valakinek hasonló tapasztalata???

5260. Ani04 (válaszként erre: 5246. - Limi)
2007. márc. 28. 10:19

Szia Limi!

Tegnap kötözéskor megmutatta, hogy "Akkor most majd az elkövetkező időszak feladata az lesz, hogy az implit a helyére nyomkodjam.". És megmutatta, mit kell csinálni. Én úgy gondoltam, hogy akkor már el is kezdem nyomkodni, csak mivel elfelejtettem megkérdezni, hogy mennyit egy nap, feltettem itt a kérdést. Erre jött e Te válaszod, meg válaszolt Suelen is (neki ugyanúgy van bent az implije, mint nekem), hogy neki varratszedés után kellett csak. No én erre jól felhívtam a dokimat, aki azt mondta, hogy most nem kell még elkezdenem, csak majd a varratszedés után; most egyenlőre csak annyi a feladatom, hogy vigyázzak magamra meg a kézmozdulataimra. Szóval ez van. Neked ugye teljesen izom alatt van, valószínűleg más módon kell vele bánni. Láttuk, hogy a műtőből is különböző kötésekkel jöttünk ki, meg utána is mást kaptam én mint te. Biztos azért kezdheted el Te már most, mert az izom alatt biztosíbban áll.

5259. maha
2007. márc. 28. 10:18
Sziasztok!Szerintem az implantátum méretek azért különböznek más-más orvosnál,mert lehet,hogy nem egy gyártótól rendelik,és gyártónként eltérő.De ez csak tipp.Az én dokim legutóbb 330at mondott nekem,ilyen méretet még nem hallottam a fórumon.Szerintetek?
2007. márc. 28. 10:04

Glittersztár!

Ha jól láttam, akkor lefelejtettél a listádról, de most az egyszer még megbocsátó leszek. :) Vagy csak vak voltam és nem láttam jól, akkor viszont egy szemműtétre is elmegyek. :)

Szóval KisKedvenc 05.04. Dr. Afshin Dehghani. Csak hol van az még...

Kérdeztétek itt páran a vizsgálatokat...nekem a dokim azt mondta, hogy a műtét előtti héten hétfőn menjek be hozzá és ő 1 óra alatt mindent megcsinál ingyen, amire szüksége van. Esetleg érdemes akkor megkérdezni a többi dokit is, hogy nincs-e ilyen lehetőség, ez a legolcsóbb és legkényelmesebb. Bár nekem nem említett mammográfiát, ennek lehet az is az oka, hogy még nem szültem és amúgy sincs semmi mellem, meg még csak 21 éves vagyok? Nekem vérvételt és labort mondott csak, aztán majd meglátjuk. Jó lenne, ha most gyorsan elszaladna az az 1 hónap, mert már alig várom! :)


Rita Neked is gyönyörűszépek lettek, gratulálok! :)

5257. Rita... (válaszként erre: 5253. - Pasdechat)
2007. márc. 28. 09:55
Ha le is varr valamit, bár az csak a belső varratt, az idővel meggyógyul és ugyanolyan szövet, mint a többi. Az implit meg tuti nem varrja semmihez. De megkérdezem a dokimat jövő héten.
5256. limi
2007. márc. 28. 09:53
Köszi lányok,akkor türelmes leszek és arra gondolok,hogy ez igy természetes.Egyébként egész nap olyan érzésem van,mint amikor megjött a tejem.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook