Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Mellplasztika árak fórum

Mellplasztika árak (tudásbázis kérdés)

1 2 3 4 5 6 7 8 9
78. maya84 (válaszként erre: 75. - F5c6739a81)
2009. jan. 15. 17:02

Szia!

Azt sajna nem tudom ő mennyiért csinálja,de ismerős a neve.Lehet hogy ennél volt előbb a barátnőm,de végül szimpibb volt neki a Kővári stílusa.Nem bizti,de rákérdezek lehet hogy még árat is tud majd mondani.

77. Maminty (válaszként erre: 63. - Kókusz)
2009. jan. 13. 21:20
Kedves Kókusz! Mindenképpen csak és kizárólag a fogyás után akartam a műtétet:) Azért még én is eszemnél vagyok, de nagyon köszönöm kedvességed és tanácsod! Hogy belefér e még lagzi előtt...hát ez kérdéses. Nem tudom. Nem valószínű sajnos, de ha utána lesz én azt sem bánom, csak szép legyek! Köszi mégegyszer a jókívánságokat!
2009. jan. 13. 19:20

Sziasztok! Akinek van ideje, és túl van a mellnagyobbításon (akár plusz felvarráson, bármin, ami hozzá tartozik), úgy, hogy elégedett, az írna nekem privit, hogy ki csinálta neki és főleg, hogy mennyiért? Annyira hálás lennék :-)


Itt sem, senki? A másik fórumon mindenki annyira el van foglalva magával, hogy egy emberen kívül válaszra sem méltattak. Az ilyet úgy szeretem :-/

75. f5c6739a81 (válaszként erre: 74. - Maya84)
2009. jan. 13. 18:34
Hmm...650 000 az még talán nem olyan sok...Krasznai ugye sokszorosáért műt, jól tudom?
74. maya84 (válaszként erre: 66. - F5c6739a81)
2009. jan. 13. 18:25

Szia!


Az implantátum is benne volt az árban.

A barátnőm 2007 -ben csináltatta,akkor azt hiszem 550000 volt.Közben mikor járt a vizsgálatokra,akkor mondta neki a doki,hogy még jókor csináltatta,mert 2009-ben drágul 650000ft-ra.Aztán hogy azóta emelt-e nem tudom,de túl sokat nem hiszem.Szerintem ha érdekel hívd fel nyugodtan.

2009. jan. 13. 17:44
de látom már megtaláltad:))mert írtál is be
72. 2bd4f10c49 (válaszként erre: 70. - F5c6739a81)
2009. jan. 13. 17:43
én csak azt figyeltem hogy a lányok hosszú ideje már csrélnek tapasztalatot.felül van a táblázat piros betűkkel, hogy ki mikor kinél csinálta, vagy ki mikor kinél fogja. sokan megcsináltatták. még tanácsot is kaphatsz. szerintem nézd meg. amúgy a táblázat a hozzászólások felett van, és vannak még képek. piros betűkkel van fent.
71. f5c6739a81 (válaszként erre: 70. - F5c6739a81)
2009. jan. 13. 17:25
Ja, hogy arra gondolsz, akik még műtétre várnak...az megvan :-) bár nekem leginkább árakra lenne szükségem...
70. f5c6739a81 (válaszként erre: 69. - 2bd4f10c49)
2009. jan. 13. 17:23
Köszi! A táblázat az hol van? Nem találom, vakegér vagyok :-/
2009. jan. 13. 17:06

van mellplasztika fórum.Ott vannak tapasztalatok, és a lányok tudnak neked árakat is mondani.Sőt van táblázat is.

nézd meg.



[link]

2009. jan. 13. 17:02
Sziasztok! Akinek van ideje, és túl van a mellnagyobbításon (akár plusz felvarráson, bármin, ami hozzá tartozik), úgy, hogy elégedett, az írna nekem privit, hogy ki csinálta neki és főleg, hogy mennyiért? Annyira hálás lennék :-)
67. berdor
2009. jan. 13. 15:12

Lányok!

Tényleg nagy a szórás, egy sima felvarrás implantátum nélkül lehet 400-800-ig (eFt) mellnagyobbítás pedig olyan 500-1200-ig vagy a csillagos ég...

Nem feltétlenül a legdrágább a legjobb, de azért a túl olcsó meg gyanús lehet...

66. f5c6739a81 (válaszként erre: 64. - Maya84)
2009. jan. 13. 14:26
650 000...de implantátum nélkül?
2009. jan. 12. 20:19

Egy jó tanács:olyan orvost válasszatok,akinek láttátok a munkáját,a műtét végeredményét/akár többet is/ és akiről jó véleményeket hallotok.

Mint minden műtét,jár némi kockázattal.Ezt mérlegelni kell annak,aki ilyen műtétre vállalkozik.

Sajnos tényleg van,akinek sok problémája adódott,ez is benne van a pakliban.

Nem biztos,hogy a drága,ismertebb,felkapottabb orvos a jobb.És az is lehet,hogy az olcsóbban dolgozó orvos szuperebb cicit csinál.

Az ár??

Kinek mi a sok és mi a kevés.Relatív.

DE MINDEN PÉNZT MEGÉR!!Szerintem mindannyian így gondoljuk,akik már túl vagyunk rajta.:)

64. maya84 (válaszként erre: 50. - Edike2000)
2009. jan. 12. 20:03

Szia!


Megvan a neve a dokinak: drKővári Péter.

Ha beírod a nevét,megtalálod a neten,de semmi érdekes nincs róla írva.A száma viszont kint van.

Egyik csaj mesélte,hogy a barátnője talált egy dokit aki olcsón csinálta a mellnagyobbítást,de jól megszívta,mert utána sokáig gennyedzett meg nem is lett szép a melle.Úgyhogy vigyázzatok a doki választással.A Kővárinál tavaly 650000ft volt a nagyobbítás,persze függ a szilikon nagyságától és fajtájától is.

63. Kókusz (válaszként erre: 60. - Maminty)
2009. jan. 12. 17:08

Ha úgy érzed, az önbizalmad és önmagad miatt szeretnéd megműtetni a melled, szerintem is nyugodtan vágj bele! De nem mindegy, mikor! Valóban lehet úgy is inplantátumot berakni, hogy lehessen mellette szoptatni: ha jól tudom, izom alá kell rakatni és akkor lehet utána simán szoptatni. Nem emiatt írom ezt. Hanem amiatt, hogy szeretnél 10-15 kilót fogyni. Ha előbb műtetsz, után fogyózol, biztos, hogy veszít a feszességéből a melled! Az én tanácsom az, hogy előbb fogyj le és utána műtesd meg a melled! Akkor a doki is figyelembe tudja venni az új külsődet, testalkatodat és annak megfelelő méretet javasol és annak meegfelelően műt.

Vágj bele a fogyiba, tavasszal meg jöhet a műtét! Lagzira meg nagyon csinos leszel!!!! Sok sikert!

2009. jan. 12. 13:01
Drága Edike2000!Nagyon köszönöm válaszodat! SOkat segítettél! Hát, én még átgondolom azért, de mindent megadnék hogy kicsit szebb, esztétikusabb lehessek. Egyedül a lagzi miatt kérdéses még ez az egész dolog, gondolhatod mennyi pénzt elvisz. Na, majd még kitalálom! És mégegyszer köszi!
61. edike2000 (válaszként erre: 60. - Maminty)
2009. jan. 11. 10:13

Szia "Maminty"! Szerintem nyugodtan vágj bele. Én olvastam már több fórumot is és dokik honlapját. Több helyen írták, hogy szoptatás előtt is javasolják. Minden attól függ szerintem, hogy tapasztalt doki csinálja és körültekintően. Az árak is elég széles skálán mozognak.

Én még műtét előtt állok, de nagyon szeretném megcsináltatni és a párom is maximálisan támogat.

Arra gondoltam, hogy 1-2 dokihoz elmegyek konzultációra. Ez kb 10000 ft és nem kötelez semmire. Utána talán okosabb leszek én is.

Remélem segítettem:-)) Üdv: E

2009. jan. 10. 20:05
Sziasztok! ÉN is hasonlóan új vagyok itt mint aqqqua. Hasonló az én "problémám" is. Testsúlyomhoz és alkatomhoz képest nagyon kicsik nekem is a melleim. 167cm/72kg.Gondom csak az, hogy épp most állok fogyókúra előtt, 10-15 kg szeretnék leadni mert nyáron esküvőnk lesz, ezzel ugye nagyon le fognak fogyni a melleim. Ráadásul 1-2 éven belül babát is tervezünk....De nekem sajnos nem csak a súlyom miatt hanem melleim végett is alig van önbizalmam. Szerintetek érdemes lenne belevágni egy mellnagyobbításba? Én már nagyon szeretném, mert biztosan sokkal jobbnak és szebbnek látnám magam! Hallottam, hogy már van olyan implantátum, amellyel lehet szoptatni stb. Mennyibe kerülhet ez?Mit gondoltok erről? Nyugodtan szidjatok vagy dorgáljatok, kibírom!:D
59. aqqqua
2009. jan. 9. 20:16

Sziasztok!

Új vagyok még itt,soha nem is fórumoztam eddig.26 éves vagyok.

Mellnagyobbításra készülök,igaz még nem döntöttem,kissé félek.

Nekem a párom kifejezetten mellmániás:(.Ő azt mondja jó vagyok neki így(85 éppenhogy B) de minden "nagyobb"mellet istenítve bámul.

Ha nem is ő lesz életem párja akkor is büszkén vágnám a képébe a megújjult dekoltázsom.Elégtételt vennék.

Szerinetek mennyire "hülye"indok ez?

Így lehet h annak hangzik de mindig is zavart(jó nem halálosan)h 173cm/69 kg os testemhez a kicsi mellem.Formája nem a legjobb olyan "átlagos".

Gyereket még eszembe sincs vállalni,lehet h majd 6-7 év múlva. Érdemes belevágnom?

58. Czunyus (válaszként erre: 56. - Ildi0325)
2009. jan. 7. 14:25
A számításnál valóban kicsit kutyultam felvarrás, nem egyenlő a kissebbítéssel.
57. Czunyus (válaszként erre: 56. - Ildi0325)
2009. jan. 7. 14:23

Igazad van, de a fórúmon volt pár hölgy a ki azt mondta, hogy felvarrását ingyen csinálta a doki, csak az implantátum árát kellett kifizetni.

Én elképzelhetőnek tartom(ki tudja mit ír ilyenkor az orvos). A szájsebészeti klinikán most kaptam implantátumot db:100 egy kevés még kellett a borítékba, s ez is tb-re volt. Máshol rákérdeztem tripláját kérték volna el+ a műtét.

56. Ildi0325 (válaszként erre: 55. - Czunyus)
2009. jan. 7. 14:12
Azért ne keverjük a kisebbítést és a felvarrást.A mellkisebbítés mehet TB-re , ha a kivett mennyiség eléri az ehhez szükséges mennyiséget.Ez a testsúly 0.5 %-a mellenként. A felvarrás nem megy támogatással tudtommal sehol. Az mindenütt fizetős, az árban vannak különbségek.
55. Czunyus (válaszként erre: 54. - Kókusz)
2009. jan. 7. 13:45

Még van ilyen, akinek nagyon nagy és folyamatosan problémát okoz neki értsd:hátfájás, annak megcsinálják. Úgy tudom , hogy bizonyos testsúly-százalékkal számolnak.

Nem olyan rég volt fenn a mell.fórumon egy hölgy, ő pont azt kérdezte," hogyha ingyen műtik, akkor mennyit rakjon a borítékba".

Szerintem doki függő, hallottam már olyat, hogy direkt kivettek egy jóindulatú csomót, hogy legyen alibi, a mellplasztikához.

Viszont az ilyen beavatkozásokat csak közkórházban végezhetnek.

54. Kókusz (válaszként erre: 51. - Czunyus)
2009. jan. 6. 21:54
Azt hogy érted, hogy "fellvarrás: sztk ingyen" ? Ez úgy tudom, már nem lehetséges! Megszüntették a a tb támogatást erre. Vagy tudsz valami kiskaput?
53. maya84
2009. jan. 6. 21:11

Sziasztok!

Hallottam egy időben olyat is,hogy ha a pszichológus igazolja hogy lelki problémát okoz az embernek hogy pl kicsi a melle,akkor a tb fizeti a műtétet.Erről nem tudtok véletlen valami infót?Bár valamelyik fórumon azt írta valaki,hogy ez 2005 óta nincs.Ha valaki tud erről valamit írjon.Köszi előre is.

52. maya84 (válaszként erre: 50. - Edike2000)
2009. jan. 6. 21:01

Szia!


Majd hétfőn délután vagy este megírom az egész nevét,addig sajna nem találkozom a barátnémmal.Nem tudom van-e honlapja ennek az orvosnak,majd megkérdezem azt is.

2009. jan. 6. 20:29

Mellplasztika árak:

Implant: 550-1,5M-ig de akár a csillagos ég.

pl.Gáspár:650, Krasznai:950

Felvarrás:Sztk ingyen(boríték: min.100)-500

Felvarrás + Impli:Sztk(azt hiszem az implit ki kell fizetni min.300)-700-2M-ig

50. edike2000 (válaszként erre: 46. - Maya84)
2009. jan. 6. 13:48

Szia!

Köszönöm, nagyon kedves vagy. Írd meg kérlek a teljes nevét. Van esetleg honlapja is?

2009. jan. 5. 16:38
Lányok, a mellplasztikán többen is tudunk segíteni, inkább ott kérdezzetek.
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook