Mellciszta (beszélgetős fórum)


2013. szept. 9. 10:07
sziasztok! én tegnap este találtam egy nagy csomót a mellemben. anyámnak is volt neki műteni kelltt, nővéremnek is van de nem kell műteni. várható volt h akk nekem is lesz :/ remélem jók az esélyeim, de izgulok nagyon.
2011. nov. 9. 08:31

Sziasztok! Nyilatkozna valaki névvel és fotóval mellciszta témában saját tapasztalatairól az egyik női hetilap Egészség rovatának?


safarzsofia@gmail.com

2011. nov. 6. 19:50
szia! Nekem már 3szor volt ilyen műtétem, fibroadenoma. Nekem nőtt és azért vették ki de nem kellett volna mert jóindulatu. Ez nekem is hormonális akkor jött ki amikor elkezdtem gyógyszert szedni aztán amikor abbahagytam aztán szülés után.én azt javaslom keress fel célirányosan sebészt a leletekkel hogy ki szeretnéd vetetni.bár a kérdésed arra vonatkozott hogy menjél e a hormoneredmény előtt szerintem ne mert csak le akár húzni addig is.
3. c7aef306ba (válaszként erre: 1. - Asztalravissza)
2011. nov. 5. 20:15
Szia!Nekem fél éve volt mellkisebbítő műtettem akkor derült ki hogy van 2 cisztám.Kettő orvos is azt mondta ne foglalkozzak vele mert minden nőnek van.De engem nem hagy nyugodni a dolog .Természet gyógyásznál vettem cseppeket 2000 ft volt ma fogyott el állítólag ettől fel szívódik.zselici ispotály. Petascum a neve 3x20cseppet kell be venni.Majd májusban ki derül hogy használ e mert akkor megyek mammográfiára.Én azon a véleményen vagyok hogy ami ott van az ne legyen ott.
2. 6b006fc769 (válaszként erre: 1. - Asztalravissza)
2011. nov. 5. 19:40

Szia

A potenciális fizetős beteget látja benned. Szerintem menj rendes orvoshoz.

A homeopátiás szerek NYOMOKBAN tartalmaznak növényi hatóanyagokat, gyakorlatilag cukorkát szopogatsz. /én leginkább ahhoz tudom hasonlítani, amikor egy termék csomagolásán szerepel, hogy mogyorót feldolgozó üzemben készült/

Jobbulást kívánok!

ps: fiatalon nekem is volt egy cisztám a bal mellemben, kb. galambtojásnyi, nekem műtötték, azóta nincs semmi.

2011. nov. 5. 17:53

Sziasztok!

A melleimben jó néhány cisztát találtak. Úgy derült fény a cisztákra, hogy (szerintem egy két napos(!) cickafarktea-kúra következményeként) a melleimből átlátszó folyadék szivárgott. Akkor citológiára küldték a váladékot, mammográfia, uh készült, negatív leletek születtek, az orvosok szerint nem kell velük foglalkozni. Az egyik szerint egyszerűen ilyen szerkezetű a mellem, ha nem nézegetnénk fél évente, nem is tudnánk, hogy léteznek a ciszták. Ez a szivárgás nem fordult elő azóta, de a fél évenkénti vizsgálatok alkalmával mindig tudnak kipréselni egy-egy cseppnyi folyadékot, amit megvizsgálnak és szerencsére mindig negatív az eredmény.

A barátnőm más okból jár homeopátiás orvoshoz, megemlítette neki az én problémámat is. Azt üzente, hogy ne halogassam a dolgot, hormonális probléma áll a háttérben, keressem fel minél hamarabb, tud segíteni. A barátnőm mondta neki, hogy most akarok endokrinológushoz menni, aki feltehetően elküld majd vérvételre, hogy tiszta képet lássunk a hormonjaimról, ha ennek meg lesz az eredménye, lehet, hogy felkeresem. Úgy vette észre, a homeopata nem tartja szükségesnek, hogy megvárjuk az eredményt.

Kérdés, hogy csak a potenciális fizetős beteget látja bennem, vagy tényleg annyira halaszthatatlannak tartja a probléma megoldását. Ti mit tennétek a helyemben?

Köszi


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook