Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Lézeres méhszájseb műtéttel van valakinek tapasztalata? fórum

Lézeres méhszájseb műtéttel van valakinek tapasztalata? (beszélgetős fórum)


2019. dec. 10. 10:00
Szia, egyik baratnom most volt hevizen mehszajseb kezelesen, o nagyon kegvan elegedve vele...pesti, es ott ajanlotta neki egy doktorno hevizt
2012. júl. 3. 06:05

Nekem kb 7 éve volt, és el is volt rákososdva 23 hetes terhesen mütötttek először. Akkor nem sikerült teljesen eltüntetni, majd szülés után 2 hónappal is műtöttek. Azóta teljesen tünetmentes vagyok és a méhszáj seb sincs meg.

Terhesen mütöttek és így is csak 4 napot voltam bent a korházban, pedig akkor még, nem a gyorsan megszabadulni tőle, volt a mottó.

4. suzanne7 (válaszként erre: 3. - Zsobes)
2012. júl. 2. 22:46
Szerintem akkor csináltasd meg a lézeres technikával,hátha attól jobb lesz.Nem törvényszerű,hogy úgy jársz mint én!
3. zsobes (válaszként erre: 2. - Suzanne7)
2012. júl. 2. 22:42

A baj az, hogy nekem elég nagy és a dokim állítása szerint jó lenne mihamarabb szülnöm, utána meg rendesen megműt, de előtte semmiképpen sem szeretném:(

Csak sajnos ez az életem bizonyos területeire is rendesen rányomja a bélyegét...

2. suzanne7 (válaszként erre: 1. - Zsobes)
2012. júl. 2. 22:38

Szia!

Nekem kb 6 éve volt lézeres méhszájseb "műtétem",sajnos nem múlott el tőle.Azóta szültem két kislányt és még mindig ott van a seb.

2012. júl. 2. 22:27

Sziasztok!


Lehet, hogy volt már téma a fórumon, de nagyon szeretném, ha megosztanátok velem, ha volt lézeres méhszájseb beavatkozásotok.

Elég régóta küzdök egy elég nagy sebbel, ami valamiért mindig újra előjön. Papírforma szerint makk egészséges vagyok, egyetlen bajom a pajzsmirigy alulműködés, amit épp most állítanak be, de állításuk szerint ennek a kettőnek nincs köze egymáshoz. A fagyasztással már kétszer "próbálkoztam", de nem hozott eredményt. Azt olvastam erről az eljárásról, hogy viszonylag gyorsan és jó eredményt hoz műtét nélkül. Mivel még gyerkőc előtt állok, ami kb másfél év, nem szeretném a műtétet választani.

Bármilyen tapasztalatot szívesen olvasnék a témában. Segített valakin bármi, amit ajánlana is?


Előre is nagyon köszsönöm mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook