Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhsövény!!! fórum

Méhsövény!!! (beszélgetős fórum)


6. Noniusz (válaszként erre: 5. - Nita25)
2009. szept. 20. 20:01

Azt nem tudom,vissza nőhet-e,de szerencsére nekem nem volt több bajom vele.

Én sokáig szedtem antibiot,de hát az én esetem kicsit másképp sikeredett,kellett volna.

Sokáig,2hónapig.de ha azt veszed,hogy ebből 1 hét az intenzíven,1 hét osztályon...s mire az a nagy vágás begyógyult...voltak fájdalmaim rendesen.

De ez már a múlt,így történt,rágódni rajta nem szabad.

5. nita25 (válaszként erre: 4. - Noniusz)
2009. szept. 19. 10:54
Sajna nem adtak semmilyen gyogyit :( Ma már jobban vagyok,és már nem is vérzek annyira.Te meddig nem dolizhattál? Vissza nöhet ez a sövény?
4. Noniusz (válaszként erre: 3. - Nita25)
2009. szept. 18. 19:54

Nem,nem szültem,de nem emiatt.

Persze hogy fájdogálsz,hisz gyakorlatilag kivágták méhed falához hozzánőtt vadhúst.Ilyenkor biztos valamennyire sérül a méhfal is.

Nem írtak fel gyógyszert?

3. nita25 (válaszként erre: 2. - Noniusz)
2009. szept. 18. 16:16

Szia!

Uristen.... Erre nem is gondoltam,hogy balul is elsülhet :( Sajnálom ami Veled történt!!És azota szültél?Hogy jöttél rendbe?

Hát örülök,hogy túl vagyok a mütéten,de sajna még nem tudom milyen eredménnyel.sajna azota vérzek és fájdogálok,remélem ez normális még.2 hét mulva megyek vissza kontrolra.akkor minden kiderül.

2. Noniusz (válaszként erre: 1. - Nita25)
2009. szept. 18. 14:09

Szia!

99-ben nekem is ilyen műtétem volt.Sajnos rosszul sikerült,az orvos átlukasztotta a méhfalat,s teljesen felvágtak,mert ömlött a vér...

Hosszú gyógyulás volt.

De igen,ezt nekem is elmondták,hogy ez egy vadhús darab,s okozhat vetélést.Sőt,az orvosom szerint,egy esetlegesen kihordott terhességnél a baba testi vagy szellemi fogyatékosságát is okozhatta volna.

Örülj neki hogy átestél a műtéten,s már belevághatsz a babavárásba :)

2009. szept. 18. 09:06

Sziasztok!

Kedden volt hiszteroszkopia mütétem és ott találtak a méhemben sövényt amit eltávolitottak.

Aki tud róla valamit vagy esetleg akinek volt szivesen beszélgetnék vele!Nekem 4 elhalt terhességem volt,esetleg lehet a sövénynek köze a vetélésekhez?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook