Méhnyakrák (beszélgetős fórum)


1 2
12. Első
2009. okt. 14. 14:16
Nekem fél évvel ezelött lett P5. Conizaciót csináltak, amibe nem találtak semmit. 3 hónappal késöbb megismételték a rákszürést és P2 lett.
11. fbb53e1d99 (válaszként erre: 10. - Bubu0409)
2009. okt. 14. 14:13
Nem kell azért ennyire dramatizálni!!-:)
10. bubu0409 (válaszként erre: 9. - Marc§ika)
2009. okt. 14. 14:09
A tipikus nőgyogyis,gombásfolyásos és stb...!Tehátstrand után tutti doki lett a vége!Ugye érted!Olyan szinten hogy két havonta tutti összejött valami kellemes dolog!A nyomodást az elmúlt héten kezdtem el érezni,igazából azért mentem dokihoz, mert azzal a nyugodt lélekkel voltam hogy ha baj van akkor úgyis értesítenek!De a kedves postás...Na mindegy!Amúgy a postást már a munkahelyén feljelentettem nem mellékesen!
9. marc§ika (válaszként erre: 7. - Bubu0409)
2009. okt. 14. 14:05

hát remélem nem lesz vészes az eredményed,és hogy könnyen gyógyítható lesz!:)

Milyen fertőzésekre voltál hajlamos?meddig érezted azt a nyomódást?

8. bubu0409 (válaszként erre: 5. - Marc§ika)
2009. okt. 14. 14:02
Ja,előtte jók voltak az eredményeim!
7. bubu0409 (válaszként erre: 5. - Marc§ika)
2009. okt. 14. 14:01
Nem tudom, sajna!!Még nem beszélt a doki az lehetőségekről mert azt mondta várjuk meg a kontrol eredményt.Előzmény lehet az hogy extra erősen hajlamos voltam minden tipusú fertőzésre és ahogy visszagondoltam az utóbbi időben egy kicsit nyomodott a méhem de azt hittem csak felfáztam!
2009. okt. 14. 13:57
Csinálnak persze csak kicsit elhúzódik mert abba kellet hagymon az antibabyt és utánna középidőben még egy kontrol!Az egészben az a "poén" ,hogy kiküldtek nekem egy értesítő levelet amit a "kedves" postásunk visszadobott "címzés elégtelen" jelzéssel, miközben az én nevemre szóló apeh-os levelet az nap bedobta.Kicsit morbid!
5. marc§ika (válaszként erre: 3. - Bubu0409)
2009. okt. 14. 13:56

te jó isten,le vagyok döbbenve!Én is félévente járok,eddig minden rendben volt.És azt mondod hogy egyik pillanatról a másikra a köv.eredményed ez lett?ez meg hogy lehet,ha az előző eredményed meg jó volt? nem értem...

Milyen kezelést kapsz majd?

ha nincs daganat akkor mi van?

2009. okt. 14. 13:53
hűűűű,remélem azért csinálnak még vizsgálatokat,mert hallottam már olyanról is,hogy elnéztek valamit!
2009. okt. 14. 13:50
Rendszeresen!!!Félévente mint a katonatiszt!Kialakulóban azt értem hogy az eredményem P3 jelölést kapott ami a rák előtti állapotot jelenti!A labor már elváltozásokat talált!
2009. okt. 14. 13:48
ilyen fiatalon!úristen!hogy érted azt hogy kialakulóban? szűrésekre jártál?
2009. okt. 14. 13:46

Sziasztok!

Segítsetek légyszives!

Pénteken tudtam meg, hogy kialakulóban van a szervezetemben a méhnyakrák és igazából olyan infokra lenne szükségem, hogy valakinek volt-e már és mi lett a vége és ehhez hasonló!Kicsit beparáztam!Köszönöm!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook