Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Méhnyak fórum

Méhnyak (beszélgetős fórum)

1 2
38. Amaunet (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 22. 09:11
Végülis te tudod... csak akkor nem lennének kérdéseid.:)
37. Amaunet (válaszként erre: 31. - Babyapocakban)
júl. 22. 09:09
Olvassál már! A pasik is tudnak olvasni. Egyesek meg csak okoskodni és kötekedni.
júl. 22. 08:47
Bármitől **
júl. 22. 08:46

Igen igen, és ultrahangon is kB akkor találták meg :)

Nem szokott késni, de ugye bárkitől késhet ezért várok addig

A derekam az nagyon fáj, még annyi hogy a Cici is fáj még mindig és nekem nem várt előtt egy nappal mindig elmúlt, bízok benne !

34. Borboleta (válaszként erre: 29. - PöttyösPanka)
júl. 22. 08:34

A pénisszel nem tapogatnak mindenféle felületet. Egy fertőzés összeszedéséhez elég, hogy felboruljon egyszer a hüvelyflóra és az "idegen" baktériummal ne tudjon mit kezdeni. Ez terhesség esetén szintén gyakori.Terhesség esetén az ember immunrendszere tartalék módon üzemel.

Hát nem tudom,nekem még egyik partnerem sem érzett késztetést, hogy a méhnyakamig felnyúljon, de mások vagyunk. 🤷🏼‍♀️

júl. 22. 08:29
Oké, már értem. Csak felfelé haladtam. Olyan későn lett pozi a teszt? 😮
júl. 22. 08:28
Miért vársz a teszttel? Én tuti nem tudnám kivárni a szombatot. Én már a nemvárt előtti napokban is csináltam, mikor nagyon nem bírtam magammal. 😂😂😂
31. babyapocakban (válaszként erre: 26. - Amaunet)
júl. 22. 08:26
Te pasi vagy, hogy nem érted? Írta, hogy a NEMVÁRT napja és nincs tünete.
30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - Amaunet)
júl. 22. 08:20
25,ös tesztem van várok szombatig, mert már van egy 3 éves kislányom , mikor terhes lettem vele nem várt után 2 hétre lett pozitív a tesztem,
29. PöttyösPanka (válaszként erre: 23. - Borboleta)
júl. 22. 08:09
Szerintem is hülyén van kitalálva, hogy ilyen érzékeny a terület a fertőzésre. Közben pedig a legalaposabban megmosott pénisz sem nevezhető igazán tisztának. De azért azzal vitatkoznék, hogy a hüvélytől teljesen idegen szituáció, hogy bármi is "nyakig nyúlkáljon benne" ;)
28. Borboleta (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 22. 08:02

Akkor ne nyiss fórumot. Rájöhetnél, ha 10-ből 1 ember véleménye áll 9-el szemben, nem biztos, hogy igaza van.

De a "mijenek" után nem tudom mit vártam...

27. Amaunet (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 22. 06:47
Miért nem tesztelsz már most? A legtöbb teszt már elég korán kimutatja a terhességet.
26. Amaunet (válaszként erre: 17. - Babyapocakban)
júl. 22. 06:45

Ha nem jött meg neki akkor miért beszél a menstruáció első napjáról?

A személyes megjegyzéseidet meg tartogasd már magadnak! Ha zavarnak a hozzászólásaim (miért is csak az enyém?), akkor lépd át! Honnan is tudhatnád, hogy milyen az életem? Nem teregetem itt ki, mint sokan mások.

júl. 22. 06:19

Szia!

Köszönöm, nem foglalkozom velük!

Képzeld nem jött meg tegnap, nekem sosem késik, és a hasam alja sem fáj

Csak a derekam olyan mintha szakadna le , hát nem tudom most ez mit jelent , szombatig várok ha nem jön meg tesztelek

24. Borboleta (válaszként erre: 23. - Borboleta)
júl. 21. 19:44
Nem egyetlen, mindegyik.
23. Borboleta (válaszként erre: 19. - Babyapocakban)
júl. 21. 19:44

Nem írok butaságokat, Te vagy az, aki teljesen feleslegesen osztja az észt. Gondolom te is könyökig matatsz magadban, de nem, nem egészséges és egyetlen (valamit is érő) nőgyógyász kifejezetten ellenjavallja.

Az emberek nagy többsége nem tudja, mit jelent az alapos kézmosás. Minden egyes ilyen alkalommal, amikor "mélyre" nyúl a delikvens igenis kockáztatja az esetleges fertőzés kockázatát.

A hüvely nem arra való, hogy nyakig nyúlkáljunk benne (főleg, ha valaki ennyire nincs tisztában egyáltalán azzal, hogy mit figyeljen).

És mondhatsz bármit, a nemvárt napján, ha nem jön meg a menstruációd tesztet csinálunk, nem pedig matatunk.

Köszönjük Emese az értelmes hozzászólást.

22. Scherlock (válaszként erre: 20. - Bless the child)
júl. 21. 19:39
Mi itten .....
21. Scherlock (válaszként erre: 18. - Babyapocakban)
júl. 21. 19:38
Köszönjük Emese! :)
20. Bless the child (válaszként erre: 16. - Babyapocakban)
júl. 21. 19:03
Ez mind szép és jó. Honnan tudja, hogy amit éppen tapint, az most puha vagy kemény? Nem vascső keménységre kell itt gondolni. A nőgyógyász se egy alkalmas tapintással tanulta meg, hogy mit is kell érezni
19. babyapocakban (válaszként erre: 7. - Borboleta)
júl. 21. 18:41
Butaságot írsz. Ezt az önvizsgálatot kézmosás után szokták elvégezni és nem okoz vetélést.
18. babyapocakban (válaszként erre: 14. - Scherlock)
júl. 21. 18:41
Gondolom te nem akarsz épp gyereket. Ez egy sima önvizsgálat.
17. babyapocakban (válaszként erre: 8. - Amaunet)
júl. 21. 18:40
Te nem látod, hogy egyáltalán nem jött meg neki és amúgy meg gyereket szeretne? Nagyon unalmas lehet az életed, hogy minden fórumba bejársz a kérdezőt lehúzni.
16. babyapocakban (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 21. 18:38

Szia!

Itt leírják és képpel is szemléltetik, hogyan változik: [link]

Utóirat: A számodra haszontalan hozzászólásokkal ne foglalkozz, csak nagyon unják az életüket.

15. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 21. 16:50
Ha ott matatsz akkor tapizd már ki hogy előre vagy hátra hajlik....lényeges
14. Scherlock (válaszként erre: 13. - Bettina005)
júl. 21. 16:42

Eszembe nem jutott ilyet csinálni. 😄😄😄

Na de most, Se. 😄😄😄

13. Bettina005 (válaszként erre: 12. - Scherlock)
júl. 21. 16:14
Ugye???? :-) :D
12. Scherlock (válaszként erre: 10. - Bettina005)
júl. 21. 16:11
Moziztam😄😄😄
11. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
júl. 21. 16:07
Drága kenyér!Valami tanulmányt írsz?
10. Bettina005 (válaszként erre: 9. - Libikóka)
júl. 21. 16:04
Matatással :D :-)
júl. 21. 15:50
Hogy éri el???
1 2

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2021, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook