Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Megváltozott lakcím és adócsomag: hol tudom bejelenteni? fórum

Megváltozott lakcím és adócsomag: hol tudom bejelenteni? (tudásbázis kérdés)

2010. febr. 18. 13:18
Letöltheted a netről is a kitöltőt,de borítékot nem olyat nyomtat amit ingyen lehet feladni.
2010. febr. 18. 11:46
Mert eddig mindig az épp aktuális munkahelyemen a cég csinálta az adóbevallást. Még nem kaptam olyan csomagot, mert egyidőben volt az első munka és a költözés, szóval már a legelső csomagot sem kaptam meg. de a jelenlegi munkahelyemen a cég nem vállalja az adóbevallások elkészítését, így most nekem kéne, csak ugye a csomagot nem ide küldik ahol lakom, isten tudja hol kallódik azóta...
2010. febr. 18. 11:18
A levelezési címnél kell a csomagban,ha nem kaptál még akkor bár melyik kirendeltségen lehet kérni
2010. febr. 18. 11:12
Ha megváltozott az ideiglenes lakcímem, (az állandóra bejelentetten pedig nem jártam már évek óta) akkor hol és hogy kell azt bejelenteni az APEH-nél hogy az adócsomagom ne az állandó lakcímemre jöjjön hanem az ideiglenesre?
2010. febr. 18. 11:12
Megváltozott lakcím és adócsomag

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook