Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtudtam, hogy a férjem ajándékot vett nekem karácsonyra.... fórum

Megtudtam, hogy a férjem ajándékot vett nekem karácsonyra.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4
21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Libikóka)
dec. 4. 13:03

Tudom.

Megbeszéltük.

Tisztában vagyok vele,hogy ez neki mennyire fáj. Elmagyaráztam neki,hogy az is fájni fog,ha látja rajtam a félelmet és bizonytalanságot.

Az örömöm nem tudom kimutatni. Nem megy. Ha bele döglök sem. Nem kell,hogy ez is fájjon neki.

20. globus (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 4. 13:00
Nem szokásom a kielemzés, de így látatlanban azt tudom mondani, súlyos önértékelési zavarban szenvedsz. Engedd, hogy szeressenek!
19. libikóka (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 4. 12:59

Szerintem most már piszok rosszul eshet a férjednek,hogy egykalap alá veszed azokkal akik anno megbántottak.

Gondold csak el.

18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Globus)
dec. 4. 12:58

Nem.

Tudom milyen vagyok és nem szeretem a hazug dìcséretet.

17. globus (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 4. 12:56

Ezt csak most olvasom.

Szóbeli dicséretet el tudsz fogadni? Ha azt mondja, csinos vagy, jól áll a hajad, ruhád? Vagy szabadkozol, ááá, dehogyis?

16. globus (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 4. 12:54

Én megértelek, hogy gyerekkori körülmények befolyásolnak tudat alatt.

De nem szabad hagyni, hogy az ünnepeket elsilányítsa. Legalább ekkor adjatok egymásnak több figyelmességet, szebb napokat, gondolva arra, hogy ajándékot azért adtok, mert szeretitek egymást.

15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Ágio8405)
dec. 4. 12:45

Nevetséges vagy sem mivel nem kaptam semmit ìgy nem tudhatom,hogy lesz-e ára vagy sem.

A kapcsolat tökéletes,jobb nem is lehetne!

Ezért sem értem,hogy ez most mire volt jó.

Ha eddig tiszteletben tartotta a kérésem,ha ez lett a természetes akkor ez most miért kellett!?

14. Ágio8405 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 4. 12:36
Ez nevetséges. Ennyi idő után tudhatnàd hogyha megfelelő a kocsikat hogy akkor sem lesz ára ha kapsz te is valamit.
13. secret8 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 4. 12:33
A mondás annyiban igaz, hogy azt kapod (legtöbbször), amit elhiszel, hogy megérdemelsz. 20 év hosszú idő, ideje lassan elkezdeni változtatni ezen.
12. 80ASIQ
dec. 4. 12:03
Szegény férj!
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Secret8)
dec. 4. 12:02

Magam büntetem elismerem. Mindig is elismertem.

Sokat hallgattam,hogy "mindenki azt kapja amit megérdemel".

Elhittem,hogy ennyit.

Csak a bántást.

Ezért is zártam rövidre.

Lejjebb ìrták,hogy 10 évet kibìrt ìgy. Többet,mint 20 év.

10. secret8 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 4. 11:51
Nem elítélendő! Javítandó, jóra cserélendő, berögzült reakció. De ezen lehet változtatni. :)
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Secret8)
dec. 4. 11:44

Jól olvastad!

Világ életemben én voltam az értéktelen. Ez mit sem változott.

Mindent megtettem hogy ez ne így legyen. Többet elértem,mint az egész rokonság együtt véve,mégsem vagyok ember.

Gyerekkoromban ez ezerszer rosszabb volt.

Az ajándèk is bántó volt.

Ezért mikor férjhez mentem és új életet kezdtem nem adtam teret a fájó dolgoknak.

Tisztában vagyok vele,hogy ez elìtélendő,de neked köszönöm, hogy nem tetted.

dec. 4. 11:35

Kérlek, ne bántsátok. Nagyon mély nyomot tud hagyni a gyerekkorban érzett értéktelenség, a feltétel nélküli szeretet hiánya, vagy a pénztelenség. Valószínűleg még most is ez munkálkodik a lelke mélyén. Legalabbjs én ezt olvastam ki a sorok közül, de lehet, hogy tévedek.


Kedves F.i., dolgozz magadon. Mert te is megérdemled az ajándékot, mint mindenki más. Örülj, ha kapsz valamit! Először nehéznek tűnik így reagálni, de bele lehet jönni ebbe is.

7. Pasionella (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 4. 11:29

Atya Úr isten, ennél nagyobb bajod sosem legyen. Ajándékozni jó annak aki adja szívből teszi, elég jól bírta, hogy kérésedre 10 évig soha semmit, szerintem ez senkitől sem várható el, Ő fogadjon nyugodtan de neked ne adhasson semmit sem.

Szerintem full butaság a gondolatmeneted...

dec. 4. 11:26
Válj el tőle. Nehogy már ajándékot merjen venni neked, mikor te megtiltottad neki. Ilyen asszony kéne mindenkinek. Lenne itt spórolás ezerrel. :)
5. 1872ce0988 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 4. 11:22
megkaptad a kukoricádat, jézusom...
4. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 3. - Liliom10)
dec. 4. 11:21

Eddig minden évben tiszteletben tartotta a kérésem,hogy nem kell semmi. Természetesen tőlem mindig kap. Hétköznapokban is meglepem,de külön kérés volt,hogy nekem soha semmit ne vegyen ajándékként.

Ezt most így több évtized után felrúgta.

3. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 4. 11:18
Ez az első közös Karácsonyotok ? Mi a problémád ? Az, hogy Neked is illene venni neki valamit, aminek örül ?
dec. 4. 11:11
Hát nálad van ott fent baj :DDD
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook