Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Megtudná nekem valaki mondíni, hogy az avast vírusító hány megabájt telepítés után? fórum

Megtudná nekem valaki mondíni, hogy az avast vírusító hány megabájt telepítés után? (tudásbázis kérdés)


2009. júl. 29. 20:23
Megmondaná nekem valaki, hogy a Norton Security Scan az mi a gépen? Ma kiírt valamit angolul, de természetesen fogalmam sincs hogy mit.Két szót felismertem, az "attention" és a "viruses" szavakat.Az a tűzfal lenne? És mit akart közölni velem?.Az avast-al egyből átfuttattam, de nem talált vírust
2009. júl. 27. 12:13
Szerintetek, az természetes dolog,hogy a gép bekapcsolásakor, a tálcán az avast " a " betűjén kb fél percig, egy behajtani tilos tábla van.Addig még az el nem tűnik, addig nem is forog az "a" betű.z a fél perc alatt nem lehet vírust beszedni?Most lett nem rég telepítve ez a vírusirtó.
2009. júl. 25. 22:39
Mindenkinek köszönöm a választ.Érdekes, hogy mindenkinél más az avast telepített mb-ja.Átnéztem a gépet, talált is rajta két vírust.Nekem is már évek óta az avast van, és eddig sosem volt vele problémám.A Nod volt legelőszőr, de amennyire reklámozzák, annyira vacak.Hol frissített, hol nem.A mélyreható vizsgálatoknál derült ki mindig, hogy 5-6 vírust 2 hetente beszedtem,pedig jó a tűzfalam.
2009. júl. 25. 19:39
Sziasztok!Nekem az lenne a kérdésem,hogy én a Pannonnál az 1GB-os modemes netet kértem.Két éves a hűségnyilatkozat hozzá.Nem hallotta véletlenül valaki,hogy a Pannonnál nincs_e valamilyen jó elfogadható díjas net?Az 500MB-al kezdtem és az új 1GB-os volt,hát ha van már ujabb!Köszi
2009. júl. 25. 19:19
Nekem is avasti van, 97,01 Mb :)
2009. júl. 25. 19:15
Nekem az van ott, hogy 101 Megabájt...
2009. júl. 25. 18:59
Most elmegyek,mert a frissített vírusirtóval átnézetem a gépet,az meg legalább 3 órahossza.
2009. júl. 25. 18:58
Köszönöm, akkor nekem nincs két vírusirtó a gépemen,mert akkor kétszer 94mb lenne a telepítésnél feltüntetve.Nagyon megnyugtattál.Nekem csak az volt a furcsa, hogy már 2-3 napja nem láttam,hogy frissített volna.Licenc kulcsos van hozzá, és még csak 2 hónap telt el a feltelepítése óta.
2009. júl. 25. 18:54

90 mb

nalam tokeletesen mukodik, frissit, ellenoriz, idoben szol ha virust eszlel es nem lassitja a gepet :)

nekem eddig ez valt be legjobban

2009. júl. 25. 18:50
Az a helyzet, hogy elég régen láttam már a fejövő kis ablakot, hogy frissített volna.Ezért az avast jelre kattintva frissítette.Volt ott egy másik felirat is a frissítés alatt, ez pedig a program frissítés.Erre is rákattintottam, és elég sokáig telepített, sőt újra kellett indítani a gépet.Most attól félek, hogy esetleg két avast is van a gépemen.Most az avast, 94,07mb helyt foglal el.
2009. júl. 25. 18:46
Megtudná nekem valaki mondíni, hogy az avast vírusító hány megabájt telepítés után?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook