Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megtehetem-e azt, hogy elmegyek budapesti bejelentett lakcímmel egy szombathelyi nőgyógyászatra (sztk)? fórum

Megtehetem-e azt, hogy elmegyek budapesti bejelentett lakcímmel egy szombathelyi nőgyógyászatra (sztk)? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 29. 07:12
Én is másik megyébe járok sztk-s nőgyógyászatra. Soha senki nem kérdezte meg, hogy miért... Mondjuk nagyon sokan járnak hozzá mindenhonnan, gondolom fel se tűnik neki:-)
2014. ápr. 29. 06:42
igen
2014. ápr. 29. 00:36
nálunk csak előjegyzés van,igy nem tudsz elmenni a rendelésre. (2hónap)
2014. ápr. 29. 00:36

Kellene azért egy ideiglenes lakcím is, mivel előfordul elküldenek a bejelentett lakáshoz tartozó orvoshoz.

Sürgős esetben az más.

2014. ápr. 29. 00:02
Elmehetsz, mert jelenleg ott tartózkodsz!
2014. ápr. 28. 23:48
mi van akkor ha pl nem vagyok otthon, de sürgős lenne elmennem orvoshoz. Megtehetem e azt hogy nem az otthonom közelében lévő rendelésre megyek el, hanem abban a városban ahol épp tartózkodok? Természetesennem magánrendelésre gondoltam hanem, olyanra amit az sztkban itthon pl elérek
2014. ápr. 28. 23:46
Megtehetem e azt, hogy elmegyek Budapesti bejelentett lakcímmel egy szombathelyi nőgyógyászatra (sztk)?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook