Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megtartani vagy nem megtartani fórum

Megtartani vagy nem megtartani (beszélgetős fórum)


41. andi6020 (válaszként erre: 35. - Rockcica)
2018. febr. 8. 18:21
Miből gondolod, hogy hibátlanul tudnál gyereket nevelni?
2018. febr. 8. 18:15

hát bizony egy gyerek sok gonddal jár,

etetni kell ,tisztába tenni,ha sir dajkálni,éjjel felkelni ha sir,

nincs mozi,szinház,nyaralás,bulizás,

az élet már csak ilyen,

kegyetlen,,,,,,,,,,,,

39. 300c83c7b2 (válaszként erre: 1. - Rockcica)
2018. febr. 8. 18:13

Nem olvastam el a hozzászólásokat,általában nem is szoktam ilyen fórumokba írni. Én az abortuszt alapvetően bűnnek tartom. Most rettenetesen sajnálom a babát aki a testedben növekszik. Akkor is, ha elpusztatod és akkor is, ha megszülöd. Neked nem való gyerek! ilyen önző embernek még kutya sem való. Remélem azok a Hoxa tagok akik évek óta sóvárognak baba után ízekre szednek itt.

Lassan öt éve vagyok itt, de még ilyet soha senkinek nem mondtam. Meg az életben soha senkinek.

Csak abban bízok, hogy ha megtartod a kisbabádat, akkor az anyaság megváltoztat.

38. Smoothie (válaszként erre: 1. - Rockcica)
2018. febr. 8. 17:49

3 művi abortusz, 4 nem tervezett gyerek után sem gondoltad, hogy védekezni, és gondolkodni kellene mielőtt újra teherbe esel? Ez nekem teljesen elképesztő.

Ennyi miért nem akarok érv mellett meg csak költői a kérdés.

37. ab61752c45 (válaszként erre: 36. - Ab61752c45)
2018. febr. 8. 17:47
van olyan hülye lélek,aki Afrikába akar születni,vagy Ázsiába,persze nem a gazdagok közé.
36. ab61752c45 (válaszként erre: 27. - Rockcica)
2018. febr. 8. 17:45
általában minden gyerek olyan amilyenné nevelik.persze kivételek sokan vannak.egy gyerek teljesen megváltoztatja az életed.amíg csak élsz.
35. rockcica (válaszként erre: 32. - Andi6020)
2018. febr. 8. 17:44
Mert hogy? azért mert kicsit hiszek a nem materiális dolgokban is?tudod számomra az a sötét aki az ellenkezőjét állítja
34. gribedli*** (válaszként erre: 26. - Globus)
2018. febr. 8. 17:43
:DDD
33. rockcica (válaszként erre: 29. - Wodu)
2018. febr. 8. 17:42
Vettek volna kutyust😁viccet félretéve,én is büszke vagyok amit magamtól elértem,de néha jó lett volna egy kis háttérszelet kapni
2018. febr. 8. 17:41
Az utolsó előtti bekezdésen hangosan felnevettem. De sötét vagy :)
31. rockcica (válaszként erre: 21. - LiluLilu)
2018. febr. 8. 17:40
Ezen gondolkodtam már..lehet hogy valakinek a lelke akar hozzám jönni..Látod ez is a dilemmám oka..ha egyértelműen biztos lennék benne hogy nem kell gyerek nem gondolkodnék már két hete,és nem írogatnék...gyerekcuccokat is nézegettem már,és egyebeket
30. 124637ff9b (válaszként erre: 28. - Rockcica)
2018. febr. 8. 17:40
Köszi :)
29. Wodu (válaszként erre: 24. - Rockcica)
2018. febr. 8. 17:40

Kisszéket csináltak volna inkább?


Én se kaptam otthonról semmit,még nekem kellett finanszírozni bizonyos dolgokat.De büszke vagyok arra,amit saját erőmből elértem,elértünk.

28. rockcica (válaszként erre: 25. - 124637ff9b)
2018. febr. 8. 17:37
Az biztos hogy be..😀nagyon köszönöm neked!!!! És én is sok sok jót kívánok neked!
27. rockcica (válaszként erre: 22. - Gribedli***)
2018. febr. 8. 17:35
Nem mindről..☺sok cuki jól nevelt kis aranybogárka van,de több az idegesítő kis zsarnok..félnék hogy elrontanák az enyémet
26. globus (válaszként erre: 22. - Gribedli***)
2018. febr. 8. 17:35
Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer egy ember. Ő volt a tökéletes szülő. Aztán megszületett a saját gyereke. Vége.
25. 124637ff9b (válaszként erre: 1. - Rockcica)
2018. febr. 8. 17:35

Nem olvastam el az előéletedet, hasonló helyzetben sem voltam, mint te.

A véleményem csak annyi, hogy nem vagy te egy elvetemült ember, csak tombolnak benned a hormonok és be vagy tojva.

Majd szépen letisztul benned minden, írhatsz akár blogot is, milyen 6 hónapos terhesen ülni a nyaralók között, meg hogy fog lógni a hasad és a melled, meg a sok kis "gyökérről", akik közé beadod a gyerekedet ... Sokan írnak ilyeneket, mások meg röhögve olvassák és magukra ismernek az írásokban.

Szóval fel a fejjel, rendben lesz minden, a hormonháztartásod helyre áll egyszer majd :)) és teljesen betojni sem fogsz :D

Minden jót kívánok neked! :)

24. rockcica (válaszként erre: 12. - Piroska52)
2018. febr. 8. 17:33
Nem szeretném hogy a gyerekem azt a kérdést tegye fel majd ha felnő,amit én/egyébként nagyon szeretett szülem felé/feltennék ha élnének,hogy minek kellett megcsinálniuk a semmire..mindent önerőből értem el,felnőtt fejjel kezdtem tanulni, magamnak veszek mindent tinikorom óta..irigylem azokat akiknek az anyja apja a mai napig mellettük áll..
23. andi6020 (válaszként erre: 1. - Rockcica)
2018. febr. 8. 17:32
Te nem is akarsz gyereket.
22. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Rockcica)
2018. febr. 8. 17:32

Ahogy itt levezetted, igazad van, nem kell gyerek.


Edzeni szabad, végig edzettem mindig, nem is kicsit, ez segít abban, hogy valaki megôrizze a jó alakjât. De a te esetedben, mivel veszélyeztetett terhes lennél, nem edzhetnél, szóval lehet, hogy igen, nagyon nagyon megváltozna a tested, akár neked nem tetszô módon. Munka, hát dolgoztam is, kerestem is, nálad a leírtak alapján ez sem menne, így csak egyszerûen azt mondom, hogy ne szülj, mert a te szitudban nem tudnád úgy végigvinni a terhességet, ahogy szeretnéd.


Ja, buliztam is, és ha szaunába nem is, de a gôzfürdôbe be mertem menni. Viszont én nem voltam veszélyeztetett terhes, szóval majdnem 100% ugyanazt csináltam mint nem terhesen, ezért nem volt akkora lemondás.


Nevelés, passz. Szerintem mindenki úgy indít, hogy majd az ô gyereke tökéletes kis törpicsek lesz...aztán lesz egy gyereke:DDD


Persze van, ami bejön, mert sok öröm is a gyerek, és sok dologra büszkének lehet lenni. Ettôl függetlenül sose gondoltam, hogy más gyereke csupa kis idióta, ahogy te gondolod mások gyerekeirôl.

21. LiluLilu (válaszként erre: 19. - Rockcica)
2018. febr. 8. 17:32
Aki nem szeretne az védekezik. De akinek ennyiszer adatik meg ilyen történtek után a gyerek azt már égiek küldték, vki nagyon szeret téged h újabb és újabb esélyt adnak.
20. LiluLilu (válaszként erre: 6. - Epresturmix)
2018. febr. 8. 17:29
40elmult nem sokaig lesz igysem csini,feszes..:D
19. rockcica (válaszként erre: 12. - Piroska52)
2018. febr. 8. 17:29
Van akinek öt hat abortusza is van..inkább vetesse el minthogy a nyomorára szüljön meg a segélyekre nem?
18. rockcica (válaszként erre: 2. - Csgybzs)
2018. febr. 8. 17:28
Az első bekezdésben feltett kérdéseidre a válaszom,nem és nincs..ez a legnagyobb probléma..a többi mellékes..ha anyagilag tudnám hogy be vagyunk biztosítva,a többivel sem lenne már gond.. az eddgi hsz ből te szűröd ki a lényeget
17. globus (válaszként erre: 1. - Rockcica)
2018. febr. 8. 17:26

Felesleges ennyire cifrázni a kifogásokat. Csak tedd fel a kérdést, hogy kell gyerek vagy nem kell?

A többi smonca.

2018. febr. 8. 17:22
Én sem hiszem, hogy kellene gyerek, de belenéztem a naplódba és nem látom amit annyira féltesz...
2018. febr. 8. 17:21

Inkább ne szülj. Főleg azért ne, hogy te megmutasd, hogy kell klasszul nevelni.


Ráadásul a gyerek sok lemondással jár, ami nem mindenkinek megy.

14. bucili (válaszként erre: 1. - Rockcica)
2018. febr. 8. 17:14
Bulizás való neked, nem gyerek.
13. Wodu
2018. febr. 8. 17:12

Ez az iromány olyan,mikor valaki nagyobb szerszámot akar és egy elfánt ormányát műtik neki oda!Akármit csinál vele,az csak a s@ggibe áll!Gratulálok!

HSZ:1

2018. febr. 8. 17:11

nem kell neked gyerek,minek ,

ha kellett volna már lenne,de ennyi gyereket elvetetni,nem semmi,

jobban jársz ha nem vállalsz gyereket,

egyébként ez nem kifejezetten pénzkérdés,

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook