Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megszakítsam vele a kapcsolatot? fórum

Megszakítsam vele a kapcsolatot? (beszélgetős fórum)


1 2
17. ea010c7029 (válaszként erre: 16. - Féknyom)
2011. nov. 3. 00:03
Akkor ne menj el,hanem tanulj!:P
2011. nov. 3. 00:01
Akkor eltolom a biriglit, nem értek én ehhez.:)
15. simple (válaszként erre: 13. - Ea010c7029)
2011. nov. 3. 00:00
Igazad van! Pont ezt mondják mindig a férfiak, és nem győzöm nekik mondani, hogy mi máshogy működünk mint ők. Nálunk ez nem így megy.
14. simple (válaszként erre: 12. - Féknyom)
2011. nov. 2. 23:59
De ő nekem nem csak "egy barát" volt. Ezért nem tudom mit tegyek most. Ahogy eddig éreztem, én sem csak "egy" voltam neki. Hülyén hangzik de valóban lelki társak voltunk. Ugyanolyanok, egymás tükörképei mindenben. Eltűnni sosem tűntünk el egymás elől, még egy napra sem.... Most úgy érzem, valami megváltozott, a történtek miatt bennem is.
13. ea010c7029 (válaszként erre: 12. - Féknyom)
2011. nov. 2. 23:57
Mert pasi vagy! A csajok másként működnek-ebben is!
12. féknyom (válaszként erre: 8. - Simple)
2011. nov. 2. 23:55
Ja így más... Nézd, nekem is van olyan barátom, aki néha eltűnik, olyan is van aki évekre, én ilyenen nem rugózok sosem, és ettől számomra még barát marad.
11. simple (válaszként erre: 9. - Sötét_hercegnő)
2011. nov. 2. 23:54
Sajnos ötletem sincs az a baj. Pedig tudja nagyon jól, hogy nekem az őszinteség nagyon fontos, és eddig bármit meg tudott velem beszélni, mert sosem sértődtem meg, ha őszinte volt hozzám, még ha számomra kellemetlen is volt, mert az őszinteségét többre becsültem. És el is vártam tőle.
10. simple (válaszként erre: 7. - Emi1206)
2011. nov. 2. 23:52
Dehogy sértesz meg! Örülök a véleményednek, illetve nem örülök, de megerősítesz, hogy nem gondolok hülyeséget.
2011. nov. 2. 23:51
Sajnos sokkal egyszerűbb szépen szó nélkül eltávolodni, majd lelépni, mint megmondani valakinek a véleményünket. Ez akkor a legrosszabb, ha egy barátnak hitt valaki teszi. Emberből van ő is. Itt most csak a te elhatározásod segíthet, mert nem hiszem, hogy ő beszélni akar erről. De ha valaki ennyire megváltozik, nem gondolom, hogy menteni akarja a barátságot. Az okát persze jó lenne tudni, miért kezdett így viselkedni, de ezt is csak te tudod kideríteni. Sajnos van ilyen :(
8. simple (válaszként erre: 6. - Féknyom)
2011. nov. 2. 23:51
Eddig szinte mindennap találkoztunk, szavak nélkül is értettük egymást, egy nézés elég volt. Mindig ugyanazt akartuk csinálni, ugyanaz tetszett. Számíthattunk egymásra, mindenben. Ha éjjel hívtam rohant, ha ő hívott hajnalban hogy baj van, én rohantam. Millió apró gesztusunk volt egymás felé a mindennapokban. Még nemrég a szülinapomra is olyan ajándékot kaptam tőle, hogy elbőgtem magam.... És nem azért mert sokba került, hanem mert olyan személyes volt, és annyira szívből jött. Most meg nem értem...
7. emi1206 (válaszként erre: 4. - Simple)
2011. nov. 2. 23:49
Remélem nem foglak megsérteni, mert nem áll szándékomban, de valószínűleg megunt a "barátnőd", most más emberek társasága érdekli, most azok az érdekesek számára. Viszont ez így akkor sosem volt barátság.
6. féknyom (válaszként erre: 4. - Simple)
2011. nov. 2. 23:47
Nem, én nem látok semmit, csak ezt nem tartom kapcsolatnak.
5. emi1206 (válaszként erre: 3. - Féknyom)
2011. nov. 2. 23:46
Pontosan. :)
4. simple (válaszként erre: 3. - Féknyom)
2011. nov. 2. 23:46
Tehát te a leírtakból úgy látod, hogy ő már eldöntötte?
2011. nov. 2. 23:44
Ami nincs, azt nem tudod megszakítani.
2. honeywald (válaszként erre: 1. - Simple)
2011. nov. 2. 23:43
meg kell vele beszélni. leültetni, és egyenesen beszélni, kérdezni stb.. de nem fenyegetni!!!!
2011. nov. 2. 23:41
A legjobb barátnőmről van szó, illetve eddig úgy gondoltam hogy az. Mostanában annyira ki van fordulva magából, hogy arra gondoltam az lenne a legjobb ha minden kapcsolatot megszakítanék vele. Mesébe illő volt a kapcsolatunk, még kb. egy hónappal ezelőtt is. De azóta nagyon furcsa dolgokat csinál. Úgy érzem, már nem az a fontos neki, hogy kivel van, csak az hogy legyen valakivel. Olyanokkal kezdett járkálni, akikről eddig csak rosszakat mondott. Nekem ez nagyon visszatetsző. Nagyon sok olyasmit csinál, amivel úgy érzem hogy átver, megbánt. A legutóbbi húzása viszont kiverte nálam a biztosítékot. Most érzem azt hogy elég volt ebből az emberből. Múlt hétvégén beszéltük, hogy hétfőn el kéne menni egy halloween buliba, de nem mondta biztosra, abban maradtunk, hogy hétfőn megbeszéljük. Nem hívott. Erre ma megtudtam, hogy ő igenis elment egy másik halloween buliba, az "új barátaival", akikről ugye eddig jót nem hallottam a szájából. De ez még mindig nem lenne gond. A gondom csak az, hogy nekem nem szólt, azt gondolom hívnia kellett volna, hogy figyu nem akarok odamenni de elmegyek máshova stb. és az tiszta sor, akkor nem bántódtam volna. De én az ilyesmit nagyon nem bírom. Az utóbbi hetekben ha hívom hogy találkozzunk, vagy nem ér rá, vagy ha megbeszéltük, akkor előtte lemondta a találkozót.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook