Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Megőrülök az elegáns Nőkért, de sajnos a feleségem nem így... fórum

Megőrülök az elegáns Nőkért, de sajnos a feleségem nem így... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3 4 5 6 7 8
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Morcika22)
2022. júl. 19. 13:21
A kapcsolatunk nyílván "kibírna" egy ilyen kérdést,csak azért... Nem szeretnék személyeskedni, de Te ezt hogy fogadnád, ha a párod ilyet kérne Tőled?
43. Morcika22 (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 19. 13:03
Akkor mondd el neki :) ennyi...
2022. júl. 19. 12:53
Egyébként a hangulat "alapozással" eddig sem volt gondunk. Csak most azt szeretném, ha rajta maradna minden szex közben. Hülyeség, de szeretnék egy harisnya szaggatós , vad szexet Vele. Hamár lehetek ennyire őszínte. Gondolom "ez" nem csak a 20 évesek "kiváltsága"!
2022. júl. 19. 12:48
Ebben is van igazság, ott azért nem csak a párjával van az ember. 🤔
2022. júl. 19. 12:38
Temmp ötlete csak azért jobb, mert egy esküvőn nem igazán tudod "megalapozni a hangulatot", sokáig tart, nagy a sürgés-forgás, fárasztó, mittomén. Szóval ha egyébként is ennyire konzervatív a helyzet, én is inkább egy elegáns étterembe vinném, egy randi alatt csak jobban egymásra tudtok hangolódni.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Temmp)
2022. júl. 19. 12:20

Semmi esetre sem mondanék előre semmit, a spontán dolgok jönnek be nekem is.

2 hét múlva vagyunk hivatalosak egy esküvőre, tehát a ruha ott adva lesz. Aztán addig majd töprengek, hogyan lehetne kivitelezni.

De a Te "sztoryd" is nagyon jó. 🙂

38. gigi> (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 19. 12:12

Értelek,de az egy ballagás volt. Oda nyilván nem melegítőben megy az ember, sőt a ballagási ebédet vagy vacsorát sem abban fogyasztja el akkor sem ha otthon ünnepelnek tovább.


Neked mi az az elfogadható ruhadarab,amit egy sima hétköznap otthon magára húz egy házi asszony?

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Alessandro)
2022. júl. 19. 12:12
Nagyon szép melódia😂😂
36. temmp (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 19. 12:10

Ez teljesen normalis, ebben nincs semmi vulgaris.


Mi lenne, ha nem mondanal semmit, hanem elvinned vacsorazni elegans helyre, es csak annyit mondasz neki, hogy a hely megepetes a kioskosztum a megfelelo. A nok utaljak, ha nem tudjak, hogy hogyan oltozzenek, sem alul sem tul oltozni nem szeretunk, ha megmondod, hogy miben, az jo.

Aztan hazamentek, egybol, nehogy atoltozzon mondod neki kedvesen, hogy olyan jol esne egy tea/kave mert faj a fejed, keszitene egyet, es amig o nettiben a konyhaban keszit neked egy kavet, te szepen teszed a dolgod. Lekapcsolod a lampat, de azet a kozlekdobol akarhonnan szurodjon be feny, hogy azert biztonsagban erezze magat, es mondd neki, hogy annyira vadito, ahogy igy a kosztumben tesz vesz a kedvedert es egyszeruen nem birod ki hogy itt es most...


Szoval en ha ilyen szegyenlos nem mondanek semmit, mert mire odakerultok tulagyalja, es ragorcsol es vege az egesznek, csak veszett szervezesbe kezdenek egy ilyen alkalomert, aztan ha latja ott a konyhaban szemedben a vagyat, a tuzet hogy aztadurva mennyire szexinek latod, akkor szerintem van esely oldani a gatlasain.

35. Alessandro (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 19. 12:08

Akkor pláne tudhatnád:


[link]

2022. júl. 19. 12:03
Egyébként 20 éves házasság. Mindketten 40+
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Temmp)
2022. júl. 19. 12:00

Persze, akkor egész nap bókoltam Neki. Alapból romantikus típusú vagyok, tehát virág, bon-bon stb. Kellenek a meglepik szerintem.

Akkor hazaértünk, és egyből átöltözött(mint minden normális ember", pedig legszívesebben estig se engedtem volna.

Lényegében hiányzik egy kis plusz. Tudjátok, mindig csak a hálószobában, sötétben, a takaró alatt...

Csodálatos Vele a szex, ezzel semmi baj nincs. Csak szeretném kicsit feldobni.


Tehát a vágy:kosztümben szeretkezni vele. Pl. a konyhaasztalon, vagy bárhol(otthon)

Nem tudom, hogyan reagálná ezt le. Ettől félek.

32. 135082edd5 (válaszként erre: 31. - Soufflet)
2022. júl. 19. 11:57
Kurvás ? Bár az meg nem elegeáns. :)
31. Soufflet (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 19. 11:54
Csak vulgarisan tudod leirni, hogy hogy legyen elegans?
30. timycat (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 19. 11:50

El sem tudom képzelni, hogy mi lehet ebben vulgáris.


Szerintem az a baj, hogy te sem tudod mit akarsz, ezért nem tudod megírni vagy a feleségeddel megbeszélni sem.

Azt sem tudom elképzelni, hogy mi lehet az amit a házastársammal nem tudok megbeszélni, mert h.lyének néz.

Ha mégis van ilyen az azt jelenti, hogy teljesen nem is ismeritek egymást.

29. temmp (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 19. 11:47

Lehet szepen is fogalmazni.

Csak probald meg, szerintem utana a felesegednek is konnyebben fogod tudni megfogalmazni, hogy mit szeretnel.


Amikor ballagason kosztumben volt, mondtad neki, hogy mennyire hu meg ha de aztadurva es medveanyam, az a ruha rajtad... Szoval erted, erezte o, mennyire odavagy azert a kepert amit abban a ruhaban adott neked??

28. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 19. 11:45
En utaltam az exem kockas ingeit. Az az igazi kocka IT-s gunya volt, amit legtobbszor hordott. Vettem neki mas stilus ingeket, meg az agyonhordott farmerjei helyett masik nadragokat. Otthon felprobalta, ami tetszett neki, ami passzolt, megtartotta es hordta, a tobbi ment vissza a boltba. Meg utanajarnia sem kellett. Mikor osszekoltoztunk,a legtobb "rongy" ment a gyujtobe.
2022. júl. 19. 11:42
Szerintem eljött az idő, hogy konkrétan fogalmazzak(tudom, ezzel kellett volna kezdeni), mert nagyon leragadtunk a főzésnél, meg a házimunkánál. Pill...
26. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 19. 11:32

Ugye te egész nap öltönyben nyakkendőben nyomod otthon.

Mert ha nem, akkor minek egreciroztatod szegényt.

Olyan csak az amerikai filmekben van, hogy kiöltözve tűsarkúban főznek.

25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Bichi)
2022. júl. 19. 11:30
Semmi képpen nem szeretném, hogy ez kényszer legyen. Többre becsülöm annál, minthogy erre gondoljon.
24. Bichi (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 19. 11:26
Pedig ha valaki nem vevő rá, de te "nem adod fel", akkor ez még visszafele is elsülhet, esetleg önértékelési gondjai is lehetnek, hogy "anélkül" neked ő nem elég...
23. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 22. - Temmp)
2022. júl. 19. 11:16
Nem szeretnék annyira vulgáris lenni.
22. temmp (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 19. 11:02

Meg itt nekunk sem vilagos, hogy vegulis mit szeretnel, pedig elottunk nincs veszteni valod, megsem fogalmazol egyertelmuen, akkor hogyan fogod a felesegednek elmondani mit szeretnel, foleg ha csak celozgatsz neki.


Ird le, kerek perec, mit szeretnel. Mikor miben hanyszor :) Ne szegyenloskodj itt anonim :)

2022. júl. 19. 10:44

Lehet, hogy félreérthetően fogalmaztam, elnézést kérek.

Inkább "csak" a hálószobában...

Persze, elnézném egész nap benne, csak az már kicsit morbid lenne. 😮🙄

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - 934dba4365)
2022. júl. 19. 10:33

Olyan már előfordult. Egyébként, igyekszem egy kis "színt" vinni a hétköznapokba is...

Csak megértem, ha valaki nem vevő a dologra. De nem adom fel.

2022. júl. 19. 10:29
Nekem sem egyértelmű hogy csak úgy legyen elegánsabb, menjen kosztümben bevásárolni meg ide-oda, vagy legyen úgy otthon, vagy csak a hálószobában? Mondjuk szerintem ANNYIRA nem furcsa kérés az utóbbi sem, csak nem mindegy hogy tálalod.
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - 934dba4365)
2022. júl. 19. 10:29
😂😂😂
2022. júl. 19. 10:26
Akkor inkább tangában.
16. 934dba4365 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. júl. 19. 10:24
Abban főzzön? 😄
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Michelle.r)
2022. júl. 19. 10:04

Persze, csak szerintem tiszta hülyének nézne, hogy ilyet kérnék Tőle.


Tegyük hozzá, hogy igaza is lenne.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook