Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Megőrülök 1 cigiért.. Pedig 3 éve nem dohányzom. Meddig tart még? fórum

Megőrülök 1 cigiért.. Pedig 3 éve nem dohányzom. Meddig tart még? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. okt. 3. 20:47

Akkor ez természetes??

Mig ketten vagyunk, addig még kicsi a keresztmetszet. :o)

2007. okt. 3. 20:42

tényleg a mozdulat.....nekem is az hiányzott nem is a cigi,csak hogy menjek a többiekkel és én is rágyujtsak és az a kézmozdulat....mindig volt utána valami a kezemben,egy toll,vagy kulcscsomo.

aztán elmult...néha viszont nekem is az a slukk.

10. 53a220fca3 (válaszként erre: 9. - Poccak)
2007. okt. 3. 20:37

Mentálisan minden rendben. Minden segéd anyag, nógatás, egészség probléma nélkül, csupán a kislányom egyetlen kérésére hagytam abba egyik napról a másikra. Igazán a mozdulat hiányzott sokáig. Most pedig egy büdös SLUKK de piszokul.


Ja!! Álmomban akkorákat cigizek......

2007. okt. 3. 20:30

Mindaddig,amig át nem állítod a Gondolkozásmódodat!!

Meg kell értetned önmagaddal, hogy milyen jó az,ha nem mérgezed saját magadat.Persze, ez igy leirva nem teljesen ugy "jön" le,mint amikor elolvasol egy könyvet ( Nem tudom,ki az irója, 92 95 között jelent meg) a cime: Leszokni a dohányzásról nem is nehéz!

Amig elolvastam a könyvet, végig cigiztem, ahogy letettem a könyvet, letettem a cigit is.

Azóta sem kivántam meg és nem is hiányzik!

Azért ,mert a könyv megértette velem azt,hogy egy hatalmas reklámhadjárat folyik azért,hogy saját magamat függővé tegyem!( Pl.: Film közben: szex után a csajos meggyujtja a cigit a partnerének- az jön le belőle, hogy a tökéletes szexhez a cigi a befejezés- pedig ez egy nagy hülyeség!

Láttál már olyat, hogy valaki a nyilt utcán fojtogatja magát, hogy minél kevesebb levegőhöz jusson??Pedig ezt minden dohányos nap mint nap többször is megteszi és csodálkoznak, hogy fulladnak, nehezebben vesznek levegőt, stb.

Én azt tanácsolom, hogy nyugodtan járj ugyanabba a társaságba, tedd ugyanazt,mint amikor cigiztél, csak amikor megkinálnak, akkor mosolyogva mondd az illetőnek; Köszönöm, többet nem fojtogatom magam!

Nem mellékesen a nikotin az egyik leggyorsabban felszivódó kábitószer, két hét alatt kiürül a szervezetedből!

Tehát már csak a gondolataidban hiányzik!!!

További sok sikert az egészséges, füstmentes élethez!

8. 53a220fca3 (válaszként erre: 4. - C299b9bcdc)
2007. okt. 3. 20:26
Most néztem az adatlapd... Hüha!!
2007. okt. 3. 20:25
mind a 4en egyszerre küldtük el..:)
2007. okt. 3. 20:24
amugy tényleg ha régota nem dohányzol már akkor nagyon büdösnek fogod érezni magad..
5. 53a220fca3 (válaszként erre: 3. - 29f8245603)
2007. okt. 3. 20:24
Detto...:o)
2007. okt. 3. 20:24
Én igy vagyok a diétával. Most már örökké éhes leszek egész életemben :)
2007. okt. 3. 20:24
én is 3és fél éve szoktam le a dohányzásrol az egyik naprol a másikra mindne nehézség nélkül.viszon néha énis odavagyok egy szálért és akkor ha tehetem beleszivok egy barátnőm cigijébe és megint nem kell egy darabig.
2007. okt. 3. 20:21
vegyed magad elé a hamutartót, és szagolgasd milyen büdös is valójában! meddig? korán dobtad el!
2007. okt. 3. 20:18
Meg őrük 1 cigiért.. Pedig 3éve nem dohányzom. Meddig tart még?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook